Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

5 minut temu, kris napisał:

Nie chodziło konkretnie o  sukienkę, mogłaby być każda inna. Chodzi o kontekst i o szatana!:d

Wiem  @kris, znam to ,często mnie taki szatan atakuje,,a ja też uległa jestem ,ale dobrze ,że taki szatan czy diabeł nachodzi,,hahahha zakupy zawsze są udane:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kris napisał:

Dla Ciebie pewnie zawsze zakupy są udane...:oklaski:

Zakupy to cudowny relax i nawet latanie po sklepach bez zakupów to też zaliczam do bardzo udanych chwil, zadowolona jestem,że znowu pierdoletek nie nakupiłam, oczy się napatrzą na przeróżne brzydactwa jakie figurują w sklepach ,człowiek się namaca tych materialików ,wełenek itd, a potem szczęsliwy i zmęczony wraca ,nogi w tyłek wchodzą ale to nic,na sklepy zawsze się ma siły,, taki dzien zaliczam do udanych:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Blondi napisał:

Zakupy to cudowny relax i nawet latanie po sklepach bez zakupów to też zaliczam do bardzo udanych chwil, zadowolona jestem,że znowu pierdoletek nie nakupiłam, oczy się napatrzą na przeróżne brzydactwa jakie figurują w sklepach ,człowiek się namaca tych materialików ,wełenek itd, a potem szczęsliwy i zmęczony wraca ,nogi w tyłek wchodzą ale to nic,na sklepy zawsze się ma siły,, taki dzien zaliczam do udanych:oklaski:

Ja jak chcę się nalatać i nic nie kupić to szukam butów :haha:Wchodzę do sklepu i pytam się czy mają coś w rozmiarze 35... W 80% przypadków mogę od razu wyjść, pozostałe 20 % proponują coś co nie nadaje się dla mnie. Ostatnio obiecałam sobie kozaczki do kolan, chciałam żeby były takie ekstra, skórka itd., ale Lasockiego wszystkie 35 były na mnie za duże :o Kupiłam naprawdę fajne  Jenny fairy, ale boli mnie, że to nie skóra :( Zarabiam kurcze i nie mogę nawet porządnych butów sobie kupić, ale z tym to chyba do poskarżyjek powinnam O.o

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta jaką Ty masz liliputkę nóżkę,,35 ?:szok: rozmiar dla dzieci i dlatego masz problem, ja znając mnie to bym wkladkę kupiła do butów i tam ciutkę większe by pasowały,,albo bym sobie paluszki dorobiła dłuższe,,,żartuję,,ale nózke masz malusią i to bardzo,,a wzrostu ile masz ? buty to następny mój zajobek sklepowy,,ale i tak się dużo uspokoiłam,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Blondi napisał:

@NNNdanuta jaką Ty masz liliputkę nóżkę,,35 ?:szok: rozmiar dla dzieci i dlatego masz problem, ja znając mnie to bym wkladkę kupiła do butów i tam ciutkę większe by pasowały,,albo bym sobie paluszki dorobiła dłuższe,,,żartuję,,ale nózke masz malusią i to bardzo,,a wzrostu ile masz ? buty to następny mój zajobek sklepowy,,ale i tak się dużo uspokoiłam,,

Ja to taka wyrośnięta Calineczka jestem :( 155 cm, 48,5 kg (obecnie), a butki na obcasie to nawet 34 rozmiar. Butkowy zajobek sklepowy też mam tyle, że rączki związane rozmiarówką. Dlatego też można mnie zobaczyć w sandałkach z dziecinnego, z których wiedziona rozsądkiem usuwam kwiatki i różne cekiny. Tych z wymalowanymi serduszkami nie kupuję... xd

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 11.11.2018 at 13:48, Blondi napisał:

@Alikaa przykro mi ,ale nie zamawiałam nic z tej strony,,raz zamówiłam z Floryday,niby materiał z takimi samymi wzorami ale jakiś inny,dobrze ,że jest cała biala , też mam obawy przed kupnem następnych rzeczy,bo może okazać się badziew, zależy z czego jest ta Kurtka ,co Ci się podoba,popatrz na tabelę rozmiarów, zawsze na zdjęciu wyjdzie szał pał, a rzeczywistośc dopiero pokazuje co to za chiny,,przypalilam się na buty,ale dobrze ,że wybilam sobie je z głowy,, nieraz szukam podobnych rzeczy na Alegro czy w internecie,nieraz  spotkałam to samo i za małą kasę w Pl, także warto pobuszować,,poszperać,:tak2:

@Blondiczesc rzeczy z ,,Floryday,, pochodzi z Aliexspress,.

Ja nijak nie moge sie zorientowac w ich aukcjach (ukrytych) bo mam chrapke na cos.

Zaryzykuje,

Najgorszy jest chyna Shein,

Trzeba jak piszesz poszukac w necie opinii i zdjec, tych ktorzy kupili.

A co do kurtek, to wiekszosc z nich ma niestety prawdziwe psie lub kocie futro przy kapturze, i ten fakt przekresla ew chec zakupu.

Jedna z corek pdp ma butik przy granicy szwajcarskiej, kupuje w Italii.

Ma ladne kurteczki, buciki, obszyte futerkiem.

niestety wszystko prawdziwe futro:nie:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 na wstępie zaznaczam,że nie jestem miłośniczką futer.

Mając do wyboru(hipotetycznie)-sztuczne czy prawdziwe-wybrałabym prawdziwe.Sztuczne/plastikowe/ nie ulegnie rozkładowi przez całą wieczność i jeden dzień dłużej! Ludzie jedzą mięso a ze skór tychże pożartych -można kupić wyroby skórzane.Z certyfikatem,że to ze zjedzonych zwierzaczków:(.Ciekawe,że nikomu nie przeszkadzają poduszki albo kołdry z piór.Nie sądzę,że kury czy gęsi same wyskakują ze swego odzienia.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...