Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Blondi mam pytanko, czy zamawiałas coś ze strony .veryvoga.pl,??

Podoba mi się kurtka i cena jest jak najbardziej ok. Przesyłka dość droga,ale poczytałam komentarze i hymmm mam obawy o jakość. Na zdjęciu ok wyglada, ale ....

Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedz  jak ma się jakość i rozmiar do tych ciuszków ;)

Pozdrowionka 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@Alikaa przykro mi ,ale nie zamawiałam nic z tej strony,,raz zamówiłam z Floryday,niby materiał z takimi samymi wzorami ale jakiś inny,dobrze ,że jest cała biala , też mam obawy przed kupnem następnych rzeczy,bo może okazać się badziew, zależy z czego jest ta Kurtka ,co Ci się podoba,popatrz na tabelę rozmiarów, zawsze na zdjęciu wyjdzie szał pał, a rzeczywistośc dopiero pokazuje co to za chiny,,przypalilam się na buty,ale dobrze ,że wybilam sobie je z głowy,, nieraz szukam podobnych rzeczy na Alegro czy w internecie,nieraz  spotkałam to samo i za małą kasę w Pl, także warto pobuszować,,poszperać,:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi ,dzięki :), tak myslałam, poszperałam w necie i jest duzo negatywnych komentarzy, dlugi czas oczekiwania na przesyłkę, wątpię czy bym się doczekała w tym roku ...

Kurtka fajna na fotce,ale wlasnie mam obawy ,że to chińszczyzna i opis nic bardzo mi nie mówi >:(

Szkoda , bo bardzo mi się podobała , ale trudno odpuszczam...

Miłego  dnia :)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alikaa  a teraz większośc rzeczy do chinszczyzna,trzeba patrzec na metki, niektóre tak zrobione dobrze i co? chinszczyzna,,może niektóre rzeczy robią dobrze,, na Floryday też kiedyś czytałam 30 dni a co do czego to tydzień szło,standart. mi się te narzutki podobają,,z tego sklepu,,wstaw swoją kurtkę,,

1a3eb7cae36106db94fda258f4174bd1.jpg

e89f784d9606e45c31ff51a638d8670d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Blondi @Blondi ....jaja se robisz ? ...Aż tak zacofana nie jestem , żebym nie wiedziała jakie niewymowne nosić . Porypało Ci już chyba do cna :trele:

Tylko nie porypało,,główka jeszcze bardzo dobrze pracuje,,:mur::grzmotnąć::przekleństwa:  normalnie głupotka mi się włączyła  na chwilę,,każdemu się zdarza a mi dośc często,,bo jestem jaka jestem,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi , wiem , wiem z tą chinszczyzną , ale trzeba im przyznać ,że maja smykałkę do podróbek :d

fajne są tam ciuchy na tej stronie , bluzka tez mi się podobała.

To ta kurtka 

https://imgs.veryvoga.com/veryvoga/o600/1b/94/1ae7ee38c972f449790bd6c112e41b94.jpg

i na tą bluzkę miałam chęć >:(

https://imgs.veryvoga.com/veryvoga/o600/e6/f6/2d8c5998bf47369a5c99ea9eeed4e6f6.jpg

 

sorki inaczej nie umiem wkleić :p

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alikaa taką kurtkę wyszukasz śmiało w Pl, bluzki fajne mają ,,bo też jedna mi wpadła w oko,,ale nischt zu tragisch,, kupiłby człowiek nie jedno, aby tylko  mógł przymierzyć i dotknąc,, gdzieś oglądałam kurtkę dwustronną ,,bym ją kupiła,bo za tyłek itd, myślę ,że by nie odbiegała dużo od zdjęcia,ale kurtek mam dosc, dlatego bym wolala jeszcze sukienek nakupić fajnych aby zdenerwować na tańcach zazdrosne baby niemieckie,,:szydera: co tańce inna kiecka,,dobry pomysł,,taka Heide niemiecka,,nie mylić z naszą fajną Heidi,,

nie będzie mogła spać ,,:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Szukam fajnej kurtki zimowej, ciepłej i za normalne pieniądze. Najchętniej typu "parka". Znalazłam taką...co sądzicie? 

https://goodlookin.pl/product-pol-8160-BAWELNIANA-PARKA-Z-PUCHEM-NATURALNYM-SZARA-7085.html

image.png

https://brendi.pl/product-pol-2934-Damska-Kurtka-Parka-Zimowa-2w1-Jowita-Zielona.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&curr=PLN&gclid=EAIaIQobChMI09Gn5Ial3wIVAeh3Ch1O_QuQEAQYBSABEgJTCfD_BwE

 

Fajna,to co wrzuciłam w podobnym typie jest.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Zadowolona jesteś? Oglądałam wcześniej z tej firmy, ale są nieco krótsze. Ta "moja" to bawełna na zewnątrz i puch w środku...Pytanie, czy będzie ciepła jak przyjdą mrozy? Mam kurtkę puchową, ale jak powieje i przymrozi, to muszę pod spód dokładać warstwy jak cebula :(

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Nie otworzyłam wcześniej twojego linka i napisałam coś innego...potem edytowałam. Fajna jest. Ale czy sięga kolan? Mnie zależy na maksymalnie długiej, ale niekoniecznie długości płaszcza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Niezła...ale przy moich gabarytach wyglądałabym jak bomba :haha:Cena promocyjna za to jest rewelacyjna :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...