Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

42 minut temu, Joy napisał:

:cmok: Danusia bałagan to delikatnie powiedziane :tak2:.Jedynym pocieszeniem jest fakt,że obecnie jestem na wsi więc to siano na głowie jakoś wkomponowuje się w krajobraz:szydera: Na szczęście już za kilka dni wracam do domu to coś z tym zrobię :haha:

To są włosy, które żyją własnym życiem :haha:Im fryzjer pomaga na krótko.., wiem bo takie same mam... :szydera: Jakbym miała ładniejszy profil i uszy to bym goliła się, no takie na 1 cm długości nosiła ... xd Jak jeszcze kiedyś mnie wku..rwią to im zrobię dredy ... :szydera: Jak można wiecznie kręcić się nie w tą stronę i jeszcze włazić w oczy... xd Jak miałam ok. 20 lat to próbowałam je prasować żelazkiem.., patrz a później wymyślili prostownicę... :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

6 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

To jest logiczne...:szydera: To jest jedyna, widoczna dusza we wszechświecie...:szydera:

No właśnie xd ta logika to ostatnio moja ulubiona dziedzina, więc mi wychodzi, że już nie muszę się modlić o uzdrowienie duszy mojej, lecz mogę wymienić na nowszy, sprawny model :d To oczywiście tylko tak w Rzeczypospolitej  (rzecz pospolita), a żelazko jak najbardziej pasuje do miana pospolitych rzeczy :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, NNNdanuta napisał:

To są włosy, które żyją własnym życiem :haha:Im fryzjer pomaga na krótko.., wiem bo takie same mam... :szydera: Jakbym miała ładniejszy profil i uszy to bym goliła się, no takie na 1 cm długości nosiła ... xd Jak jeszcze kiedyś mnie wku..rwią to im zrobię dredy ... :szydera: Jak można wiecznie kręcić się nie w tą stronę i jeszcze włazić w oczy... xd Jak miałam ok. 20 lat to próbowałam je prasować żelazkiem.., patrz a później wymyślili prostownicę... :szydera:

Dokładnie tak samo ja robiłam,na deskę i żelazkiem :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim wychodnym  zawitałam do Galerii Kaufhof.

Przeceny...przeceny...Ale jednak w "moich" sklepach są większe obniżki.

Kupiłam jedynie sweterek. Fakt, że mnie trzepało jak tylko pomyślałam o mierzeniu w takim upale,ale dałam radę.

Taki prosty do jeansów, kolor fajny cena jeszcze fajniejsza. Finalnie zapłaciłam 14,99 bo jeszcze jeden rabat załapałam.

Lubię tą markę.

 

 

 

37925802_1945394708846820_4512262318708490240_n.jpg

37895840_1945394648846826_3302958824196931584_n.jpg

37881333_1945394492180175_7417469727770935296_n.jpg

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Basiaim napisał:

Na ostatnim wychodnym  zawitałam do Galerii Kaufhof.

Przeceny...przeceny...Ale jednak w "moich" sklepach są większe obniżki.

Kupiłam jedynie sweterek. Fakt, że mnie trzepało jak tylko pomyślałam o mierzeniu w takim upale,ale dałam radę.

Taki prosty do jeansów, kolor fajny cena jeszcze fajniejsza. Finalnie zapłaciłam 14,99 bo jeszcze jeden rabat załapałam.

Lubię tą markę.

 

 

 

37925802_1945394708846820_4512262318708490240_n.jpg

37895840_1945394648846826_3302958824196931584_n.jpg

37881333_1945394492180175_7417469727770935296_n.jpg

Brawo Ty :d Sweterek fajniusi, a obniżka baaardzo znacząca :oklaski: Ja w tym swoim Much to faktycznie mam dużo much i wiecznie latam z packą, ale takich sklepów co w nich są takie wyprzedaże to nie mam. Nie mniej jednak i tak się obkupiłam... sadzę, że przegięłam O.o Dobrze, że to też za niewielkie pieniądze xd Od jutra się pakuje żeby zobaczyć na czym stoję... jeżeli chodzi o bagaże :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, NNNdanuta napisał:

Brawo Ty :d Sweterek fajniusi, a obniżka baaardzo znacząca :oklaski: Ja w tym swoim Much to faktycznie mam dużo much i wiecznie latam z packą, ale takich sklepów co w nich są takie wyprzedaże to nie mam. Nie mniej jednak i tak się obkupiłam... sadzę, że przegięłam O.o Dobrze, że to też za niewielkie pieniądze xd Od jutra się pakuje żeby zobaczyć na czym stoję... jeżeli chodzi o bagaże :szydera:

Ha ha :) Danusia jak ja się pakowałam to stałam na walizce,ale i tak nie chciała się zaraza zamknąć:szydera:.Teraz zabieram wielką i prawie pustą,może uda mi się zamknąć na powrót:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Basiaim napisał:

Na ostatnim wychodnym  zawitałam do Galerii Kaufhof.

Przeceny...przeceny...Ale jednak w "moich" sklepach są większe obniżki.

Kupiłam jedynie sweterek. Fakt, że mnie trzepało jak tylko pomyślałam o mierzeniu w takim upale,ale dałam radę.

Taki prosty do jeansów, kolor fajny cena jeszcze fajniejsza. Finalnie zapłaciłam 14,99 bo jeszcze jeden rabat załapałam.

Lubię tą markę.

 

 

 

37925802_1945394708846820_4512262318708490240_n.jpg

37895840_1945394648846826_3302958824196931584_n.jpg

37881333_1945394492180175_7417469727770935296_n.jpg

Kup mi też taki :smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Basiaim napisał:

Niestety, tam byłam wyjątkowo, bo to daleko, miałam takie dłuższe wychodne i podwózkę na pociąg.

Ubolewam z tego powodu, bo doopa wołowa- nie zdecydowałam się na buty, a teraz żałuję :( 

 

image.png.1122b549637b0462e5a99f024fcdb3fd.png

O żeeeesz :love: Nooooo jesteś doopa wołowa :haha:

Tylko wysoka cena może Cię usprawiedliwić :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Joy napisał:

Ha ha :) Danusia jak ja się pakowałam to stałam na walizce,ale i tak nie chciała się zaraza zamknąć:szydera:.Teraz zabieram wielką i prawie pustą,może uda mi się zamknąć na powrót:haha:

Dzisiaj w Aldiku babka kupiła mi z przed nosa ostatnią walizkę (a w niej była druga mniejsza) przecenioną na 50 euro :( Ale to dlatego, że za długo się zastanawiałam :grzmotnąć: Na tej co mam nie chcę stawać bo cholera z plastiku i była zdecydowanie nieudanym zakupem, więc bym się jej pozbyła chętnie :pejcz: Moje zakupy to moje, ale o bliskich mi tez nie zapomniałam i jakoś to trzeba teraz zapakować :haha:Na szczęście nie napaliłam się na żaden proszek do prania :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

 

Tylko wysoka cena może Cię usprawiedliwić :d 

Jeszcze do zaakceptowania ;)

Ten tył (skórzany) dosyć sztywny jest i noga ciężko wchodziła, mimo że mam szczupłe stopy.

Pomyślałam więc, że jak mam tak za każdym razem się wkurzać przy zakładaniu....A potem pomyślałam, że to może tak przez upał tylko...ale już byłam w pociągu powrotnym >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Basiaim napisał:

Jeszcze do zaakceptowania ;)

Ten tył (skórzany) dosyć sztywny jest i noga ciężko wchodziła, mimo że mam szczupłe stopy.

Pomyślałam więc, że jak mam tak za każdym razem się wkurzać przy zakładaniu....A potem pomyślałam, że to może tak przez upał tylko...ale już byłam w pociągu powrotnym >:(

Basiam,buty w moim stylu. Bardzo fajne!

Mam  kilka par butow ,,Mustanga". Kozaczki zimowe i letnie. Bardzo dobrze sie je nosi. 

One sa takie z tylu usztywniane,ale dobrze noga w bucie sie trzyma. ,,Mustang" to marka i jakosc :-)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dorobota napisał:

To jest problem ? to żaden problem . Ja mam kręcone w dodatku rude, to jest problem :szydera: .

Kręcone i rude to super seksi!.Moje są myszowato-kręcono-sianowate,i tu jest problem :) A właściwie to był,bo teraz to mam to gdzieś:haha:teraz zajęta jestem walką z grawitacją:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 25.07.2018 at 14:04, Joy napisał:

:cmok: Danusia bałagan to delikatnie powiedziane :tak2:.Jedynym pocieszeniem jest fakt,że obecnie jestem na wsi więc to siano na głowie jakoś wkomponowuje się w krajobraz:szydera: Na szczęście już za kilka dni wracam do domu to coś z tym zrobię :haha:

Tez mam nielad artystyczny na glowie. Kiedys sie przejmowalam,bo uciazliwe strasznie bylo zawsze cos z tym wlosem z rana robic. Teraz wstaje,zwiazuje ten ,,koltun"  na gorze . Chlodno i wygodnie.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andreaa napisał:

Tez mam nielad artystyczny na glowie. Kiedys sie przejmowalam,bo uciazliwe strasznie bylo zawsze cos z tym wlosem z rana robic. Teraz wstaje,zwiazuje ten ,,koltun"  na gorze . Chlodno i wygodnie.

 

Też tak robię,ale było potrzeba wielu lat zanim zmądrzałam:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joy napisał:

Też tak robię,ale było potrzeba wielu lat zanim zmądrzałam:haha:

Ze mna tak samo bylo.  Prasowalam,lokowki takiej strasznie grubej uzywalam kazdego ranka,zeby je ulozyc. Tylko wlosy niszczylam ...

Teraz mam o wiele zdrowsze,nie lamia mi sie,czyli na dobre wyszlo ;)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...