Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

zawitalam wczoraj do arkadii ...galeria w spandau..musialm ogarnac temat pewnien i zaszlam do hm...alez maja wyprzedaze...az zal nie kupic bylo..i zaszalalam...cale 10euro zaplacilam ale zakupilam lekutka koszulke w bladoniebieskich odcienach i nawet co jest dla mnie rzadkoscia...dwiesukienki...beda jak znalaz jeszcze naten rok lub nastepny...cieniutkie  lekkie przewiewne...w odcieniu golebia..dlugosc bezpieczna....okolice kolan...

czemu u  nas te przeceny maja zupelnie inny obraz? niby taniej a jednak trzeba dwa razie okrecic zeby zadyszki nie dostac...loja nas na kazdym kroku...moze jeszcze przelece sie..o sorki..przejade sie  wprzyszlym tygodni na stare miasto..tam jest jeszcze pare sklepow albo skocze do tegel...maja na wejsciu tez molocha ze sklepami

zdjatek nie dam..nie oddadza mojego  uroku osobistego:haha::oklaski: i nie bede konkurencji robic...a serio..nie ma sie czym chwalic:haha:

 

Dawaj te zdjątka....:ostrzegam: Jak się wstydzisz całą sylwetkę, to łeb sobie odetnij...do zdjęcia...:szydera: Bo jak nie, to...ja wkleję...i wybiorę  najbrzydsze...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@lucyna.beata

Na temat przecen w Niemczech pisałam już całe peany.

Tu w czerwcu zaczynają się wyprzedaże  letnich rzeczy. W "wysokim" sezonie kupisz kostium kąpielowy za pół ceny.

I to są rzeczy nie zalegające w magazynach od lat, tylko normalne ciuchy na czasie, markowe....I te ceny!

W zeszłym roku kupiłam dżinsy 7/8, które odstraszyły mnie ceną (ponad 100€). Ostatnie moje wychodne przed urlopem (początek lipca) spodnie zjechały do 29,99€

Jesienią kupiłam flauszowy płaszczyk Zary za 17€ :) 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Basiaim napisał:

@lucyna.beata

Na temat przecen w Niemczech pisałam już całe peany.

Tu w czerwcu zaczynają się wyprzedaże  letnich rzeczy. W "wysokim" sezonie kupisz kostium kąpielowy za pół ceny.

I to są rzeczy nie zalegające w magazynach od lat, tylko normalne ciuchy na czasie, markowe....I te ceny!

W zeszłym roku kupiłam dżinsy 7/8, które odstraszyły mnie ceną (ponad 100€). Ostatnie moje wychodne przed urlopem (początek lipca) spodnie zjechały do 29,99€

Jesienią kupiłam flauszowy płaszczyk Zary za 17€ :) 

 

no wiem wiem..ale...w zachwyt wpadam widzac skreslone 100euro i....np 20euro ceny aktualnej...sie raduje najbardziej moj portfel...no i jak no jak nie dac upustu  swoje euforii??

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

no wiem wiem..ale...w zachwyt wpadam widzac skreslone 100euro i....np 20euro ceny aktualnej...sie raduje najbardziej moj portfel...no i jak no jak nie dac upustu  swoje euforii??

 

Łączę się z Tobą w euforii, bo mam tak samo :) 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Basiaim napisał:

Łączę się z Tobą w euforii, bo mam tak samo :) 

teraz bede szukala trenczu...plaszczyka jak kto woli ..obstawiam ze tego na wyprzedazy nie kupie...

o pardon...spotkalam wczoraj sliczna czerwien za jedyne...79euro po przecenie...:haha:

i wyszlam..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Nie rób mi tu za pensjonarke...:szydera: Zdjątka zapodawaj...:oklaski:

Moje pierwsze w życiu selfie :) To ja,niedoczesana,niedomalowana,ale taka już jestem :tak2: Jak jest za grzecznie to się źle czuję,jak przebieraniec:szydera:

IMG_20180721_084011881 (Kopiowanie).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Joy napisał:

Moje pierwsze w życiu selfie :) To ja,niedoczesana,niedomalowana,ale taka już jestem :tak2: Jak jest za grzecznie to się źle czuję,jak przebieraniec:szydera:

IMG_20180721_084011881 (Kopiowanie).jpg

Pierwsze ale bardzo udane! 

Piękna Dziewczyna!

I ten uśmiech!

:hura::cmok::hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Joy napisał:

Moje pierwsze w życiu selfie :) To ja,niedoczesana,niedomalowana,ale taka już jestem :tak2: Jak jest za grzecznie to się źle czuję,jak przebieraniec:szydera:

IMG_20180721_084011881 (Kopiowanie).jpg

A kuku !!!  radosnej i ciepłej opiekunce,:cmok:,,super selfie,,no to teraz do roboty,,pierwsze koty za płoty poszły,,teraz dopiero będziesz szalec,,lustro Twoje ,ale wiesz co zobaczyłam? identycznie jak u mnie bylo,,laptop przy łóżku i butelka z wodą-hahahha zestaw klepaczek forumowych,,jeszcze paczka cuksow jakis i jabłko-gotowe,, :oklaski::hura:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Blondi napisał:

A kuku !!!  radosnej i ciepłej opiekunce,:cmok:,,super selfie,,no to teraz do roboty,,pierwsze koty za płoty poszły,,teraz dopiero będziesz szalec,,lustro Twoje ,ale wiesz co zobaczyłam? identycznie jak u mnie bylo,,laptop przy łóżku i butelka z wodą-hahahha zestaw klepaczek forumowych,,jeszcze paczka cuksow jakis i jabłko-gotowe,, :oklaski::hura:

Nie :) raczej na seryjnego selfiroba to się nie nadaję :szydera:Raz wystarczy :) Mam cuksy,cugaski i całą resztę zestawu ,poupychane w szufladach.Ale muszę ograniczyć słodkości,bo jakaś bakteria zaatakowała moją szafę i wszystkie ciuchy się pokurczyły.Pewnie ten klimat:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Dawaj te zdjątka....:ostrzegam: Jak się wstydzisz całą sylwetkę, to łeb sobie odetnij...do zdjęcia...:szydera: Bo jak nie, to...ja wkleję...i wybiorę  najbrzydsze...:oklaski:

dziewczyno najpierw musze....zapozowac...wiesz ustawic sie foty jakies lustro odszukac...tych tu nie brakuje ale obiecuje ze wkleje bo jak poszukasz to moge siebie sama nie poznac:haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:haha:

8 godzin temu, Joy napisał:

Moje pierwsze w życiu selfie :) To ja,niedoczesana,niedomalowana,ale taka już jestem :tak2: Jak jest za grzecznie to się źle czuję,jak przebieraniec:szydera:

IMG_20180721_084011881 (Kopiowanie).jpg

Bosszee ....same lachony....:dobrze:

Edytowane przez Afryka
Ale ten z rozwianym włosem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...