Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kurczę, tak się podśmiewywałam a jak patrzyłam na kostiumy to mi oczka uciekały właśnie w stronę podobnych. Na szczęście nie lubię czerni. :haha:

Ma różowy akcencik:)I jakby nie było nieco wyszczupla.he he .Kolor w tym momencie dla mnie mniej istotny,nogaweczki najwazniejsze:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

No to nie wiem czy ten w groszki czy ten ?

 

 

Też śliczny.

Zastanawiam się jednak, czy te stroje mają wszyte miseczki w stanik, czy nie spłaszczają piersi.

W tej sukieneczce, którą mam były, ale i tak wszyłam wkładki, żeby podkreślić biust bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Basiaim napisał:

Też śliczny.

Zastanawiam się jednak, czy te stroje mają wszyte miseczki w stanik, czy nie spłaszczają piersi.

W tej sukieneczce, którą mam były, ale i tak wszyłam wkładki, żeby podkreślić biust bardziej.

Dlatego wybieram takie które w opisie mają info o miseczkach. Szkoda, bo jest kilka ślicznych z informacją o zmniejszeniu optycznym biustu o jeden numer. Mojego trzeba by w takim kostiumie z lupą szukać. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Barbara48 napisał:

Ja kupiłam taką, długość do połowy uda, ale ma jeden feler, jak namoknie jest ciężka. Wiec od 2 lat jej nie noszę. Wolę ten. 

received_1873248229388319.jpeg

received_1873248496054959.jpeg

O w takie cuś sie zapakowujesz jak jest upał,ja tam się nie morduje opalam się w takim o to

12190971_IMG_20180627_200528.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Malina 1 napisał:

O w takie cuś sie zapakowujesz jak jest upał,ja tam się nie morduje opalam się w takim o to

12190971_IMG_20180627_200528.jpg

Tamte kupiłam 3 lata temu, od 2 opalam się w bikini. 

Bardzo ładny ten Twój kostium. 

Edytowane przez Barbara48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zaprezentowane bikini wpędzą wiele z nas w kompleksy...mnie na ten przykład...>:( Wszystko pięknie, ale jak na brzuchu są rozstępy, jak któraś ma wystający bębenek, jak biust nie jest wystarczająco obfity i niezbyt jędrny do tych ociupińkich miseczek to co? :szok: To ja takiego nie założę i basta...:$ Nie mam nadwagi, figura całkiem, całkiem, ale nie odważyłabym się czegoś takiego założyć...i nie chodzi mi o innych...w swoich oczach trzeba też dobrze się czuć...ja nie miałabym tego komfortu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Basiaim napisał:

@Mirelka1965:zdrówko:

Zawsze powtarzam, że nie sposób w coś się "wcisnąć", trzeba jeszcze w tym wyglądać.

O !....Jeszcze coś ....tutaj w D. spaceruję samotnie , przyglądam się ludziom ( baba to tez ludź ! ) i ....Na skwerku spoczęłam sobie na ławeczce ...na cugaska ...jednego . Przede mną , tyłem do mnie na innej ławeczce siedziała jakaś laska ...lesencja aż mi gula wychodziła , że lata już za mną . Włosy za ramiona ...bluzka te wymienione odkrywała ...góra falbanki . Kobieta wstała z ławki i co zobaczyłam ?....Niebrzydka buzia ( czyt. ładna ) , ale głowa wyrastała prosto z ramion , bo szyi prawie brak ... i te falbanki na moje oko strasznie ją oszpecały , bo dodawały objętości w ramionach ....albo ....inna z nogami może i niebrzydkimi , ale okrągłymi jak serdeleczki ....w kostkach tłuściutkie , ale koniecznie łańcuszek przy niewidocznych  , wyglądających jak obwarzanki kostkach ....Nie zwróciłabym uwagi na nogi , ale ten cholerny łańcuszek przyciągał moje oko ....Tak ...że ja uważam , że , żeby wyglądać w miarę dobrze też trzeba mieć choćby jakieś marne , ale , żeby było pojęcie o dobrym smaku jeśli o ubiór i ozdoby biega ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Te zaprezentowane bikini wpędzą wiele z nas w kompleksy...mnie na ten przykład...>:( Wszystko pięknie, ale jak na brzuchu są rozstępy, jak któraś ma wystający bębenek, jak biust nie jest wystarczająco obfity i niezbyt jędrny do tych ociupińkich miseczek to co? :szok: To ja takiego nie założę i basta...:$ Nie mam nadwagi, figura całkiem, całkiem, ale nie odważyłabym się czegoś takiego założyć...i nie chodzi mi o innych...w swoich oczach trzeba też dobrze się czuć...ja nie miałabym tego komfortu...

takie bikini to ja wdziewam ogrodzie, do domowego basenu:)ew.nic nie wdziewam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, foczka63 napisał:

I duże lustro w domu:):):)

O ...właśnie ! ...Bo to , że przyjaciółka....najlepsza ...czy mąż w domu powie " aleś się odpicowała " niekoniecznie jest ok....bo dla męża , czy przyjaciółek choć ubierzemy się w worek pokutny to i tak będziemy wyglądać super . Nikt nie wciśnie mi kitu , że kobieta około i po 50-ce ma ciało jak dwudziecha . To co my akceptujemy u siebie i bardzo dobrze , że akceptujemy ....dla innych może być i śmieszne i niesmaczne . Pewnie , że bardzo ważnym jest jak my się czujemy , aleee...starajmy się też , żeby nie ośmieszać się wyglądem przed innymi , bo zanim pysiola otworzymy ...pokażemy , że jesteśmy mądre ...tudzież inteligentne ...nawet... to jakiś pustak ( inaczej nie nazwę ) będzie miał z naszego wyglądu polewkę ...Każdy wiek ma swoje prawa i nie w każdym wieku , każdemu coś przeznaczone tylko dla młódek jest dobre . Zdaję sobie sprawę , że są wśród nas lasencje i piszę to szczerze , ale niestety bywają kobiety tak zadufane , że nie widzą swoich jakichś wad i je jeszcze podkreślają ....

Ta są tylko takie moje rozmyślania ( wolno mi ..a co ! ) i nie mam nikogo z tutaj obecnych , piszących ... na uwadze ...żeby nie było , że się czepiam .

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...