Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Malina 1 napisał:

Na modelkach wszystko wygląda cudnie,na fotkach, a czasem to samo się kupi i lipa,ja kupiłam bluzkę wczoraj ale myślę że nie jest żle

WIN_20180527_171525.JPG

Bluzka superaśna a Ty Malinko to możesz dwie fuchy ciągnąć.Jako opiekunka i jako modelka.Szczęściara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, Barbara48 napisał:

Jasne i kolorowe tez mam. 

Z tą zaszalałam w ubiegłym roku w Hiszpanii. Nie moglam sie oprzec. 

Nigdy takich wczesniej nie nosilam :hura:

received_1867070933339382.jpeg

Śliczna koszula ...też nie przepadam za spaniem w piżamach . W domku mam bardzo podobną do Twojej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Barbara48 napisał:

Koszulki do spania to ja trochę inne noszę :szydera:.

Ale zdjęć prezentować nie będę :hura:

A szkoda ....kiedyś w piżamce , szortach króciutkich i koszulce na ramiączkach pamiętam , że zapodałaś :cmok:.........No ....ale od razu lepiej ....wystarczy coś skrobnąć i frekwencja użytkowników  na forum od ręki poprawiona ...tralalalala :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A szkoda ....kiedyś w piżamce , szortach króciutkich i koszulce na ramiączkach pamiętam , że zapodałaś :cmok:.........No ....ale od razu lepiej ....wystarczy coś skrobnąć i frekwencja użytkowników  na forum od ręki poprawiona ...tralalalala :szydera:

Tylko to użytkowniczki same komentują hipotetyczne dessu...użytkownicy zaginęli....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A szkoda ....kiedyś w piżamce , szortach króciutkich i koszulce na ramiączkach pamiętam , że zapodałaś :cmok:.........No ....ale od razu lepiej ....wystarczy coś skrobnąć i frekwencja użytkowników  na forum od ręki poprawiona ...tralalalala :szydera:

O nie. W piżamce nigdy a ta frekwencja. .....niech rośnie. ....na pożytek :hura:

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Malina 1 napisał:

To pokaż się w jakiejś kreacji,fajne ciuchy wstawiasz ale na modelkach

Pokazałabym , ale  nie potrafię przerzucać fotek z telefonu na laptop  :$ a na telefonie nie mogę się zalogować , bo zapomniałam hasła :haha:Wiem , że to wygląda jak łgarstwo , ale to szczera prawda :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Tylko to użytkowniczki same komentują hipotetyczne dessu...użytkownicy zaginęli....:szydera:

Może mają już nas dość ....może my im już zbrzydły ...albo co ?!...E ...niemożliwe ....takich anielic jak tutaj to nigdzie nie ma ...i nie będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, violka napisał:

Dziewczyna jak malina :d Ale tej opalenizny zazdraszczam najbardziej :love:

Ta zarazieńka zamiast pracować uczciwie ....jak nie przypisując -MY ...to wyłamuje się i zamiast za przyzwoitą dupomyję robić to za wczasowiczkę w D..popitala . Stąd ten powabny brązik !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Basiaim napisał:

@Blondi, ja mam bzika na punkcie torebek i butów.

Szłam ostatnio do fryzjera, obok jest sklep z torebkami.

Weszłam z zamiarem kupna jednej, pudrowy róż ze złotem mi się zamarzył.

Kupiłam.....4 naraz- róż, jeans, czarna, brązowa xd

Z butami mam podobnie.

 

Inne ciuchy, to różnie.

Ostatnio nabyłam sukieneczkę....na targu. Fajna jest (rękawki do związania są, tu na zdjęciu nie widać).

 

 

35362830_1879372055449086_5135557430221996032_n.jpg

Sukienka w moim stylu i mojej kolorystyce. Bardzo mi sie podoba.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Malina 1 napisał:

Na modelkach wszystko wygląda cudnie,na fotkach, a czasem to samo się kupi i lipa,ja kupiłam bluzkę wczoraj ale myślę że nie jest żle

WIN_20180527_171525.JPG

Chciałam sobie kupić podobną bo widziałam na jednej Niemce i tak mi się spodobała....ale oblecialam wszystkie sklepy włącznie z tymi drogimi i nic w tym stylu nie znalazłam....jest bardzo dekoracyjna sama w sobie, idealna na lato, ladnie podkresla zdrową opaleniznę, super...

A Ty Malina.....wyglądasz kwitnąco :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, awe59 napisał:

Chciałam sobie kupić podobną bo widziałam na jednej Niemce i tak mi się spodobała....ale oblecialam wszystkie sklepy włącznie z tymi drogimi i nic w tym stylu nie znalazłam....jest bardzo dekoracyjna sama w sobie, idealna na lato, ladnie podkresla zdrową opaleniznę, super...

A Ty Malina.....wyglądasz kwitnąco :d

Jest super na gorąco bo to bawełna cieniutka,dzięki za dobre słowo:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...