Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 godzin temu, violka napisał:

Fotki teraz tak przerabiają , że z kota można zrobić tygrysa :haha: Co do podróbek ciuchów , zgadzam się z tobą , że to są szmaty :haha: które nawet nie przypominają oryginału 

Fotki tak przerobią ,że ze starej zrobią młodą,,,a tak do rzeczy ,,to nigdy nie szukałam aby kupić coś z podróbek,,,mam zasadę jedną,,jak widze i mi się podoba i nie ważna nieraz cena to kupuję i jest ,,nie zwracam uwagi czy to orginał czy podróba,,dotykam to coś i czuję ,,co to za splot w materiale i już wiem,,czy lubię czy nie,,ale to nie ważne ,,liczy się nasze zadowolenie z zakupu,,to jest nasza radocha,,moja zawsze,,,:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

Violka wszyscy odradzaja zakupy ciuchow tam,

Poszukaj w necie opinii,

Inne rzeczy sa ok, ale ciuchy ryzyko i mozesz nie doczekac sie zwrotu pieniedzy,

Dzięki :haha: teraz obejrzałam tam więcej rzeczy i obawiam się też , że to taki tani Armani . Mam na myśli to , że w realu jakość może przerażać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

image.png.daf052466a85368e45cd37802703a64e.pngpolski producent :):love:

Nie wiem, nie dla mnie, skoro na zdjęciu reklamowym nie jest wyprasowana to znaczy że materiał trudny. Najbardziej lubię jak coś się nie gniecie wcale albo da się idealnie wyprasować. :d

O, i mankiety na gumce - odpadają.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Nie wiem, nie dla mnie, skoro na zdjęciu reklamowym nie jest wyprasowana to znaczy że materiał trudny. Najbardziej lubię jak coś się nie gniecie wcale albo da się idealnie wyprasować. :d

O, i mankiety na gumce - odpadają.

 

To nie jest bluzka wizytowa tylko przewiewna bawełna do ucierania na co dzień i te wszystkie zagniotki nie odbierają jej urody :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pochodziłam po mieście ,pooglądałam sobie to i owo i zastanawiam się czy w sezonie wiosenno -letnim będę modne spodnie w kwiaty .Mam upatrzone jedne nawet je przymierzyłam czarne są i mają wzór kwiatowy piękne żywe kolory czerwień i niebieski ale nie jakieś jaskrawe kupić nie kupić ?co o tym myślicie czy Wy nosiłyście takie spodnie w poprzednim sezonie?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Marianek napisał:

A może moje Panie, coś takiego modnego (też z Chin):p

pics_173_clean_790.jpg

Nic mnie tak nie drażni jak widok czegoś takiego O.o Jeszcze nie tak dawno widziałam reklamę z takimi wkładkami do majtek , żeby nic się nie wrzynało a tu reklamują wkładki udające wrzynanie się w pisię O.o

image.png.d4bd30c291520ac70bdbc4397e235733.pngTego też nie rozumiem jak można nosić leginsy bez dłuższej tuniki lub kiecki O.o i niezależnie od wieku czy figury , nawet młode zgrabne dziewczyny , nie wyglądają dobrze w samych / rajstopach / na ulicy O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, INEZ napisał:

Ja bym nigdy czegoś takiego nie włożyła nawet jakby mnie ktoś bardzo prosił >:(

Przepraszam, po prostu jaja sobie robię! Naszło mnie! Na zasadzie - czego to ludzie nie wymyślą!:p Obrażonych serdecznie przepraszam!

9 minut temu, violka napisał:

Za 1000 euro za godzinkę , mogłabym ponosić :haha::p

Nieważne, co jest na wierzchu! Ważniejsze co jest pod spodem!:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marianek napisał:

Przepraszam, po prostu jaja sobie robię! Naszło mnie! Na zasadzie - czego to ludzie nie wymyślą!:p Obrażonych serdecznie przepraszam!

Nieważne, co jest na wierzchu! Ważniejsze co jest pod spodem!:d

Zgadza się :zdrówko: Znalazłam coś dla Ciebie :szept::haha:image.png.94967b51de5d97cded0dbc7490317247.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, violka napisał:

Nic mnie tak nie drażni jak widok czegoś takiego O.o Jeszcze nie tak dawno widziałam reklamę z takimi wkładkami do majtek , żeby nic się nie wrzynało a tu reklamują wkładki udające wrzynanie się w pisię O.o

Wygląda jak po ugryzieniu osy w to miejsce ojojoj musiałoby boleć no i kto by żądło wyciągnął :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...