Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, violka napisał:

Znalezienie konkretnego mężczyzny w naszej pracy O.o:hahaha: Żartujesz sobie ? @Blondi znalazła swoje szczęście przez internet , a nie w pracy i to właśnie z powodu pracy bya zmuszona szukać w ten sposób . Ludzie na ogół poznają partnera lub partnerkę w pracy , lub na imprezie , a nasze życie towarzyskie ogranicza się do internetu lub przy odrobinie szczęścia do krótkich spotkań z innymi opiekunkami .

Ale właśnie dlatego że @Blondi   pracuje tu, a nie na etacie w Polsce, poznała język,  weszła na portal i ma niemieckiego słodziaka :p To jest ta wartość dodana. I niejedna Polka poznaje towarzysza życia w DE. To los takie karty rozdaje :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ale za to mądrze się wymądrzyłaś :całus:

popieram!!! a najbardziej mi się podoba ,,cyt,,spojrzenie na różne sprawy ,pozwala obrać właściwą drogę w życiu" :hahaha::serce:

cos mi tu wsykoczylo nie proszonego,,,Mirelka z pustym postem-hahaha co to ma być,,,:rozpacz:

 

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ale właśnie dlatego że @Blondi   pracuje tu, a nie na etacie w Polsce, poznała język,  weszła na portal i ma niemieckiego słodziaka :p To jest ta wartość dodana. I niejedna Polka poznaje towarzysza życia w DE. To los takie karty rozdaje :love:

I to jest właśnie w życiu fajne,że nigdy nie wiemy gdzie ? kiedy? i co nam los przyniesie a szczęście i miłość można znależć wszędzie nawet pracując w opiece a potem układać swoje życie po nowemu :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, violka napisał:

:hahaha: Ja nie mam nic przeciwko tej pracy . Ale mówię absolutnie NIE wszystkim młodym ludziom . Każdy kto ma predyspozycje do opieki niech sobie jedzie zarobić na studia , auto , czy uratować swoją sytuacje finansową , ale na tym koniec . My sami już tak wsiąknęliśmy tą pracą , że nie zauważamy ,że takie ograniczenie wolności , to nie jest normalna sytuacja . Młodzi jak mieszkają w miejscach bez przyszłości , niech się wynoszą do dużego miasta lub do innego kraju , ale do normalnej pracy . Amen 

I tak i nie :| Niejeden młody człowiek ma obawy przed życiem na obczyźnie na stałe. Nie radzi sobie z emocjami, z tęsknotą...Ten system może nie jest doskonały ale daje możliwości częstych zjazdów do domu. To czasami potrzeba chwili, a czasami świadomy wybór. I pozwólmy młodym ludziom przeżyć ich życie bez kontestowania czy dokonali dobrego wyboru, czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

I to jest właśnie w życiu fajne,że nigdy nie wiemy gdzie ? kiedy? i co nam los przyniesie a szczęście i miłość można znależć wszędzie nawet pracując w opiece a potem układać swoje życie po nowemu :love:

Jolanta co ja słyszę,:$,a tak jeszcze niedawno ,,,,ok,  nie wracam ,,życie toczy sie dalej i nie ma co sie odwracac za siebie,,nie!!!! patrzeć przed siebie,,cudownie ,że jestes szczęsliwa ,,a ja jestem z Tobą i ciesze się z tobą Twoim szczęsciem,,bo wiem jakie może to być cudowne,,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

popieram!!! a najbardziej mi się podoba ,,cyt,,spojrzenie na różne sprawy ,pozwala obrać właściwą drogę w życiu" :hahaha::serce:

cos mi tu wsykoczylo nie proszonego,,,Mirelka z pustym postem-hahaha co to ma być,,,:rozpacz:

 

 

Mam nadzieję że to tylko pusty post który nie świadczy bo tym že ja jestem pusta >:(:d:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Mam nadzieję że to tylko pusty post który nie świadczy bo tym že ja jestem pusta >:(:d:p

hahahha   to jest tajemniczy post,,kryje dużo ,,bardzo dużo ,,bardzo wartosciowej wiedzy,,i jest tylko dla wtajemniczonych ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 30.07.2017 at 19:40, erika napisał:

Mi odpowiada osobisty kontakt ze zmienniczką, a dlaczego ? bo cała prawdą dowiemy się albo zobaczymy jak przyjedziemy do pracy.Poza tym Agencja powinna nam rzetelnie przedstawić naszą pracę w umowie ! , nie zganiać na zmienniczkę!

 

 

 

 

Moja obecna Agencja nie udostępniła mi kontaktu ze zmienniczką;)ok maja takie zasady. Przed podpisaniem umowy zadzwoniła do mnie rodzina pdp :)  nie jeden raz ale kilka razy :) wiecie jaki super  był kontakt! wszystko mi przekazywała  i na wszystkie moje pytania odpowiadała:) A czy to jest lepsze jak kontakt ze zmienniczką? zobaczymy ,czas pokaże a ja dokończę temat za 2 tygodnie :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@erika no wreszcie ,,wzięłaś się za pracę,,pisz co Ci za miejsce zmalowali tym razem,,rodzina zawsze  miła ,to my wszyscy wiemy,, trzeba  rzeczywistośc zobaczyć na własne oczy,,O.o 

Jeszcze umowy nie podpisałam, dostałam dzisiaj kurierem:) czytam i pytam ;)a wszystko okaże sie na miejscu.   Jak wcześniej pisałam to rodzina  pdp dzwoniła kilka razy do mnie :) fajny kontakt:) Mam mieszkać sama z pdp a córka na górze w domu:) no i pytała czy polski bigos zrobię:hahaha:itd , internet tez jest , tak mówiła córka :) bo ja za bardzo Agencjom nie wierze:płacz: Płaca fajna ;) Powiedziałam Agencji, jak mi sie u Was spodoba to zostanę;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, erika napisał:

Jeszcze umowy nie podpisałam, dostałam dzisiaj kurierem:) czytam i pytam ;)a wszystko okaże sie na miejscu.   Jak wcześniej pisałam to rodzina  pdp dzwoniła kilka razy do mnie :) fajny kontakt:) Mam mieszkać sama z pdp a córka na górze w domu:) no i pytała czy polski bigos zrobię:hahaha:itd , internet tez jest , tak mówiła córka :) bo ja za bardzo Agencjom nie wierze:płacz: Płaca fajna ;) Powiedziałam Agencji, jak mi sie u Was spodoba to zostanę;)  

Przetestuj to agencję dobrze a może za tobą inni pójdą :love: Taka forpoczta będziesz ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika   córka na górze?:płacz:  już widzę  ,kontrol non stop,,,dziękuję,,nie dla mnie,,,,Ja jestem wybredna,,czemu? bo już rodziny za scianą nigdy nie chcę,,mialam już i dziękuję bardzo za cudowny gratis,,,wszędzie nosa wtykali,,wszędzie,,ale nie piszę aby kogoś zrazić,,Tobie życzę wytrwałosci na tej ofercie ,,,:hahaha: będzie dobrze,,, Jedziesz na święta ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Przetestuj to agencję dobrze a może za tobą inni pójdą :love: Taka forpoczta będziesz ;):d

Nie będzie forpoczty:płacz: to już ja wiem,,, Ale ,,  @Mirelka1965 ciesz się ze swojej agencji tak ja ze swojej ,,malo która agencja ma takie oferty dla Dam,,pamiętaj,,,i mało jest takich co tak dobrze placą,,no!! ja nawet już nigdzie się nie rozglądam za innymi,,bo obiecano mi w nowym roku jeszcze lepsze pieniądze,ale czy ja będę miała czas pracowac,? to jest pytanie roku:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@erika   córka na górze?:płacz:  już widzę  ,kontrol non stop,,,dziękuję,,nie dla mnie,,,,Ja jestem wybredna,,czemu? bo już rodziny za scianą nigdy nie chcę,,mialam już i dziękuję bardzo za cudowny gratis,,,wszędzie nosa wtykali,,wszędzie,,ale nie piszę aby kogoś zrazić,,Tobie życzę wytrwałosci na tej ofercie ,,,:hahaha: będzie dobrze,,, Jedziesz na święta ? 

Tak zostaję na święta, a jaka ta córka to zobaczę, nie jadę na długo . Mam nadzieję że będziemy miały dobry kontakt z córką:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam zmienniczkę nawet widziałam jej zdjęcie ;) I tu apel do Wszystkich nie dawajcie do profilu zdjęć typu do dowodu czy prawa jazdy ja kiedyś takie miałam i chyba mi pecha przynosiło :( a jak pstryknęłam sobie selfi na potrzebę chwili na którym jestem naturalnie uśmiechnięta to teraz same fajne zlecenia dostaję :$:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

A ja już mam zmienniczkę nawet widziałam jej zdjęcie ;) I tu apel do Wszystkich nie dawajcie do profilu zdjęć typu do dowodu czy prawa jazdy ja kiedyś takie miałam i chyba mi pecha przynosiło :( a jak pstryknęłam sobie selfi na potrzebę chwili na którym jestem naturalnie uśmiechnięta to teraz same fajne zlecenia dostaję :$:hahaha:

To pochwal się tym selfi ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...