Skocz do zawartości

Forumowa płytoteka :)


Gość aga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, violka napisał:

Ta piosenka jest obstawiana do wygranej , ale do mnie jakoś nie przemawia O.o

 

Piosenka piosenką,,do mnie też nie przemawia ,,nawet do końca nie wysłuchałam,, bo mnie wykończyła mimika twarzy,,,zmęczona jestem tym brzydactwem:tak2: a  ja usłyszałam naszego cymbała ,,bo inaczej nazwać nie mogę, nie znam utworu ale fałsz potrafię od razu słyszeć,,to szok był, nie powiem,,ale może specjalnie takiego fikołka wzieli aby odpasc w przedbiegach bo przecież Polska jest taka biedna,,po co wydawac na jakąs muzykę,,niech będzie że w Polsce same beztalencia muzyczne są,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Blondi napisał:

Piosenka piosenką,,do mnie też nie przemawia ,,nawet do końca nie wysłuchałam,, bo mnie wykończyła mimika twarzy,,,zmęczona jestem tym brzydactwem:tak2: a  ja usłyszałam naszego cymbała ,,bo inaczej nazwać nie mogę, nie znam utworu ale fałsz potrafię od razu słyszeć,,to szok był, nie powiem,,ale może specjalnie takiego fikołka wzieli aby odpasc w przedbiegach bo przecież Polska jest taka biedna,,po co wydawac na jakąs muzykę,,niech będzie że w Polsce same beztalencia muzyczne są,,,

Ja nawet nie znałam tego cymbała :szydera: Pocieszające jest to , że Niemcy i tak są zawsze za nami na Eurowizji :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Piosenka piosenką,,do mnie też nie przemawia ,,nawet do końca nie wysłuchałam,, bo mnie wykończyła mimika twarzy,,,zmęczona jestem tym brzydactwem:tak2: a  ja usłyszałam naszego cymbała ,,bo inaczej nazwać nie mogę, nie znam utworu ale fałsz potrafię od razu słyszeć,,to szok był, nie powiem,,ale może specjalnie takiego fikołka wzieli aby odpasc w przedbiegach bo przecież Polska jest taka biedna,,po co wydawac na jakąs muzykę,,niech będzie że w Polsce same beztalencia muzyczne są,,,

Blondi, no cóż, czasem warto zapoznać się z zasadami ;), a co do części pierwszej Twojego posta przez wrodzoną grzeczność się nie wypowiem :).

"Preselekcje do Eurowizji 2018 - zasady

W konkursie zaprezentuje się dziesięciu polskich artystów, których jury preselekcji wybrało ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń. Każdy z wokalistów zaprezentuje podczas koncertu swoją piosenkę. O tym, kto okaże się najlepszy i zdobędzie szansę reprezentowania Polski na 63. Konkursie Piosenki Eurowizji w Lizbonie, zdecyduje jury i widzowie poprzez głosowanie sms."

Edytowane przez salazar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

Blondi, no cóż, czasem warto zapoznać się z zasadami ;) 

"Preselekcje do Eurowizji 2018 - zasady

W konkursie zaprezentuje się dziesięciu polskich artystów, których jury preselekcji wybrało ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń. Każdy z wokalistów zaprezentuje podczas koncertu swoją piosenkę. O tym, kto okaże się najlepszy i zdobędzie szansę reprezentowania Polski na 63. Konkursie Piosenki Eurowizji w Lizbonie, zdecyduje jury i widzowie poprzez głosowanie sms."

Ja znam te zasady ,,,:święty:  ale cymbała nie znam,,piosenka do kitu ,,i tak wyszło,,ale to nie moja bajka:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i czytam ...i doszłam do pewnego wniosku ....Polska Opiekunka pracująca w D....to jest ....alfa i omega ...prawie . Na opiece się zna ...na muzyce też ....kurde blaszka .....Elka ...Kuba ...czy ty Jacku Cyganie ....drżyjcie , bo konkurencja do uczestnictwa w  jury Idola ...czy innego mam talent zagrożona ....Teraz się bójta ...ino patrzeć jak was nasze znawczynie wygryzą ....ale nic to załatwi się wam robotę w opiece , tylko języka musita się nauczyć . Niemieckiego języka xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tak sobie czytam i czytam ...i doszłam do pewnego wniosku ....Polska Opiekunka pracująca w D....to jest ....alfa i omega ...prawie . Na opiece się zna ...na muzyce też ....kurde blaszka .....Elka ...Kuba ...czy ty Jacku Cyganie ....drżyjcie , bo konkurencja do uczestnictwa w  jury Idola ...czy innego mam talent zagrożona ....Teraz się bójta ...ino patrzeć jak was nasze znawczynie wygryzą ....ale nic to załatwi się wam robotę w opiece , tylko języka musita się nauczyć . Niemieckiego języka xd

Myślałam, ze jakąś muzykę zapodałaś......A Ty z przemówieniem wyjeżasz......:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Myślałam, ze jakąś muzykę zapodałaś......A Ty z przemówieniem wyjeżasz......:d

Ewuniu ...me ucho bardzo wrażliwe , ale na muzyce aż tak się nie znam ...Wstawiać nie potrafię , alee...jeszcze ze dwa lata tylko..... i się naumiem .....może . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Eurowizje ogladalam. Izrael wygral... Ja obstawialam Szwecje,podobala mi sie ta ich piosenka .

Szkoda,ze nasi odpadli,inaczej oglada sie Eurowizje jak sie wie,ze  Polsce sie kibicuje.

Moze w nastepnym roku  jakis niefalszujacy  koles  sie nam trafi ?

Izrael dostawal  od kazdego panstwa jakies punkty od 1 -12 . Tylko Polska zadnego im nie dala,a przeciez  w Tv trabia juz pol roku ,jak my ich kochamy,a tu takie rozczarowanie.

Tym razem Niemcy byli niedaleko podium ,fajnie :-):-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Andreaa napisał:

Wczoraj Eurowizje ogladalam. Izrael wygral... Ja obstawialam Szwecje,podobala mi sie ta ich piosenka .

Szkoda,ze nasi odpadli,inaczej oglada sie Eurowizje jak sie wie,ze  Polsce sie kibicuje.

Moze w nastepnym roku  jakis niefalszujacy  koles  sie nam trafi ?

Izrael dostawal  od kazdego panstwa jakies punkty od 1 -12 . Tylko Polska zadnego im nie dala,a przeciez  w Tv trabia juz pol roku ,jak my ich kochamy,a tu takie rozczarowanie.

Tym razem Niemcy byli niedaleko podium ,fajnie :-):-)

Andrejko gdyby to Izrael miał nam jakieś punkty przyznawać to zaczynałoby się od minus 1 :szydera: Tak więc my zachowaliśmy się powściągliwie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze cos na poprawe nastrojów w to deszczowe niedzielne popoludnie

https://www.google.com/search?client=firefox-b-ab&ei=BHH4WvKRCoSPmgW5lpDgDw&q=telegraph+road&oq=telegraph&gs_l=psy-ab.1.1.0i67k1j0l9.3340.13081.0.16215.14.11.0.1.1.0.152.1186.0j9.9.0....0...1c.1.64.psy-ab..4.10.1193....0.Ok_QNSQ6QE8

 

https://www.youtube.com/watch?v=VRufMP1HCS8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...