Skocz do zawartości

Forumowa płytoteka :)


Gość aga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

6 minut temu, elf napisał:

To coś po wlosku chyba. Język mości i romsntyzmu się włączył.

@waldiroom sza po ba.... W taką pogodę rowerek... 

@elftak to po włosku skrót od Buonanotte często oni taj mówią a czy romantycznie to zabrzmiało ?....nie ....Wypadało grzecznie odpowiedzieć ☺️i dzień dobry Tobie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Funny napisał:

@elftak to po włosku skrót od Buonanotte często oni taj mówią a czy romantycznie to zabrzmiało ?....nie ....Wypadało grzecznie odpowiedzieć ☺️i dzień dobry Tobie

Nie jestem grzeczna. I nie trzymam się zasad. To po pierwsze a po drugie gdybym wiedziała co to oznacza to wtedy mogłabym się ustosunkować. Po trzecie było to skierowane do konkretnej osoby.(i to nie byłam ja). Ja nie wtracam sie w prywatne  pożegnania i powitania. 

Edytowane przez elf
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, elf napisał:

Nie jestem grzeczna. I nie trzymam się zasad. To po pierwsze a po drugie gdybym wiedziała co to oznacza to wtedy mogłabym się ustosunkować. Po trzecie było to skierowane do konkretnej osoby.(i to nie byłam ja). Ja nie wtracam sie w prywatne  pożegnania i powitania. 

Pisząc cyt. ...,,wypadało grzecznie odpowiedzieć "( bo było to do mnie ) grzecznie  odpowiedziałam jak każdemu z forum .

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Pisząc cyt. ...,,wypadało grzecznie odpowiedzieć "( bo było to do mnie ) grzecznie  odpowiedziałam jak każdemu z forum .

A ja bardzo grzecznie  „grazie”

a pamiętacie taki film Frantic

...Jaki to był wówczas przebój :kopara:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Funny napisał:

Sporo tu już wstawiłam,inne nie nadają się zbytnio i wątpię żeby ktoś chciał je po pierwszych 2 min dalej słuchać .

No niestety tak to teraz bywa... utwór muzyczny jeśli trwa więcej niż 3,5 minuty nie jest lubiany, kiedyś na płycie było (Long Play) 8-12 utworów po obu stronach winyla.  Teraz jest ... inaczej, Jak początek nie zaintryguje to już do „D”  suity nie są w modzie. 
Ale tutaj mamy kącik muzyczny, dodam tylko ze większość forumowiczów pamieta tamte czasy ... więc nie krępuj się. Coś Ci się podoba... podobało i przypomniało ... nie podoba, ale słyszałaś i wiesz ze mi się spodoba -  lub komuś innemu - dawaj !!!

oni tu wchodzą i słuchają

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, waldiroom napisał:

No niestety tak to teraz bywa... utwór muzyczny jeśli trwa więcej niż 3,5 minuty nie jest lubiany, kiedyś na płycie było (Long Play) 8-12 utworów po obu stronach winyla.  Teraz jest ... inaczej, Jak początek nie zaintryguje to już do „D”  suity nie są w modzie. 
Ale tutaj mamy kącik muzyczny, dodam tylko ze większość forumowiczów pamieta tamte czasy ... więc nie krępuj się. Coś Ci się podoba... podobało i przypomniało ... nie podoba, ale słyszałaś i wiesz ze mi się spodoba -  lub komuś innemu - dawaj !!!

oni tu wchodzą i słuchają

Ok, jednen utwór wstawię ,długi. W nim napięcie rośnie krok po kroku ,jest vocal z piekła rodem ,ale krótko ....potem facet zmienia głos... jest znośniejszy i dobrze ,chociaż znam sympatyków takiego brzmienia Wlasnie go slucham (ten utwor)przez sluchawki i ze stoickim spokojem szykuje kolacyjke:tak2:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Funny napisał:

Ok, jednen utwór wstawię ,długi. W nim napięcie rośnie krok po kroku ,jest vocal z piekła rodem ,ale krótko ....potem facet zmienia głos... jest znośniejszy i dobrze ,chociaż znam sympatyków takiego brzmienia Wlasnie go slucham (ten utwor)przez sluchawki i ze stoickim spokojem szykuje kolacyjke:tak2:

 

Nie wiem jak utrzymalaś ten stoicki spokój  

fajny kawał dobrej muzy... odjechałem w przeszłość fajną przeszłość 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Funny napisał:

Ok, jednen utwór wstawię ,długi. W nim napięcie rośnie krok po kroku ,jest vocal z piekła rodem ,ale krótko ....potem facet zmienia głos... jest znośniejszy i dobrze ,chociaż znam sympatyków takiego brzmienia Wlasnie go slucham (ten utwor)przez sluchawki i ze stoickim spokojem szykuje kolacyjke:tak2:

 

Ta się wstecz cofnąłem : czy ja tez takiego rodzaju muzę słuchałem ... i tak, i nie za bardzo ... ciągnęło mnie bardziej do muzy o podłożu bluesowym, nie mniej jednak przypomniałem sobie tę kapelę - głos tez dość  wyjątkowy 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Funny napisał:

A teraz z innej beczki ...filmowo ,wspaniała obsada aktorska i świetna rola A .Hopkinsa ....a niech te wichry namiętności szaleją ...☺️nie tylko dziś ...Dobranoc

 

Wspaniała obsada filmu, muszę obejrzeć : muza i obraz brzmi zachęcająco

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...