Skocz do zawartości

Forumowa płytoteka :)


Gość aga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

21 godzin temu, Wenusia napisał:

Płyń płyń byle do brzegu :hura:

Ogólnie lubię Szanty, może ktoś coś :tak2:

Powiem Ci @Wenusia ze szukam w głowie - miałem coś pięknego, ale to było tak dawno - jeszcze   za czasów kaset magnetofonowych,   ze nie wiem czy znajdę nazwę kapeli... będę myślał aż znajdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Funny napisał:

Koliberek taki .....ptaszyna delikatna

Całkiem całkiem ... trochę mnie arytmia tutaj meczy ... ale jest potencjał 

- jak ich słuchałem to od razu miałem pewne skojarzenie ... coś minirzyszlondi głowy - wiec podaje 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, waldiroom napisał:

Powiem Ci @Wenusia ze szukam w głowie - miałem coś pięknego, ale to było tak dawno - jeszcze   za czasów kaset magnetofonowych,   ze nie wiem czy znajdę nazwę kapeli... będę myślał aż znajdę

No ja myślę że sprostasz zadaniu :dobrze:

3 minuty temu, waldiroom napisał:

Całkiem całkiem ... trochę mnie arytmia tutaj meczy ... ale jest potencjał 

- jak ich słuchałem to od razu miałem pewne skojarzenie ... coś minirzyszlondi głowy - wiec podaje 

 

Piękniusie  :love: wysłuchałam do końca aż mi gwiazd pozostał w uchu :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, waldiroom napisał:

J tak już zupełnie spokojnie po szaleństwie z filmu Chapi .... coś jeszcze.

ps. Nie wiem czy się już chwaliłem ze uwielbiam muzykę filmową

a Ramin Djawadi jest w tym bardzo dobry 

 

 

Dobry wybór :tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funny szczerze, wstawki gitary prowadzącej mistrzowskie.  Niby w konwencji Sabatonu a jednak ten Bit  nie przemawia tak mocno do mnie. Może po prostu  dudy na początku mnie  nie zachwyciły. Momenty bez tekstu zajefajne. Można się zanurzyć w dźwiękach po pachy i niea się wrażenia blotnej topieli.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Funny napisał:

Też lubię filmową, ale nie każdą.Ja to się też czasem katuje ,ale inną muzą, bardziej do mnie trafia Running Wild.

@elf czy Ci się podoba ?Mam nadzieję

 

@Funny  coś Ty puściła? Wszystkie pióra najpierw mi stanęły  dęba,  a potem je sobie wyskubałam:smutek:.  Do  tego jeszcze  szyję sobie ukręciłam :mur:Jak ja się teraz światu pokażę:szok:?  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, elf napisał:

@Wenusia, jedne z bardziej znanych szant

Mogłabym tak do rana..... Też kiedyś miałam zajawke na szanty. Ale to chyba wszyscy którzy grają na instrumentach strunowych tak mają 

 

Tak jak mówisz, liznęłam kiedyś piano i struny a nawet fleta, ale najlepiej szła mi gra na cymbalkach, choć ogólnie to me struny głosowe nigdy mnie nie zawiodły :hura:

Pięknie dziękuję @elf iku za Szanty :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Heidi napisał:

@Funny  coś Ty puściła? Wszystkie pióra najpierw mi stanęły  dęba,  a potem je sobie wyskubałam:smutek:.  Do  tego jeszcze  szyję sobie ukręciłam :mur:Jak ja się teraz światu pokażę:szok:?  

 Po prostu...Uczesz się :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, elf napisał:

@Wenusia  to niemieckie szanty. Jeden z bardziej znanych folkowo rockowych zespołów De 

Lubie drani... Jak. Mnie chandra w Niemczech dopada to słucham.  Na ich piosenkach uczyłam się niemieckiego.. 

Nie słyszałam tego w niemieckim języku i powiem szczerze ładnie to brzmi :tak2:

Ehh tęsknię już do mojego Morza :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Heidi napisał:

@waldiroom póki Ciebie  nie  ma , to idę z Tobą w bój nr 1 tj. Pożegnanie z Afryką 

Nr 2 tj. Gladiator 

Nr. 3 tj. Pianista 

Dla mnie: stół  muzyczny dziś  bogato zastawiony . Fryderyk Chopin siedzi z mojej lewej :$

@Heidi.... oooo  Heidiiiii, jestem pod wrażeniem. J. Barry - impresive. Ale Pianista mnie się przypomniał filmowo : tak pięknie :d... choć Chopina niespecjalnie podziwiam ... to pianino i Alex Broody zrobił z tego użytek

no popatrz ... jeśli jak @Wenusia  nie poszłaś z kurami spać , dla podkreślenia roli pianina 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...