Skocz do zawartości

Forumowa płytoteka :)


Gość aga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@Funny  "Sabaton' lubię że względu na teksty. Chodź myzyka też jest . Na Metalice sie wychowałam, dziekuje ci słoneczko że pamiętasz że istnieję. To naprawdę miłe i tak mi się cieplutko wokół serca zrobiło. Zdziwiłabys się jak różnie kształtował się moj gust muzyczny  na  przestrzeni dorastania.  Zaczynałam od Lihmala. Ale był czas SDM I piosenki aktorskiej. Oczywiście jak każdy z naszego pokolenia śpiewała manifesty wolnosciowe rockowych polskich zespołów. A teraz...... Słucham radia, i YouTube i tego co mi w duszy gra. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elf napisał:

@Funny  "Sabaton' lubię że względu na teksty. Chodź myzyka też jest . Na Metalice sie wychowałam, dziekuje ci słoneczko że pamiętasz że istnieję. To naprawdę miłe i tak mi się cieplutko wokół serca zrobiło. Zdziwiłabys się jak różnie kształtował się moj gust muzyczny  na  przestrzeni dorastania.  Zaczynałam od Lihmala. Ale był czas SDM I piosenki aktorskiej. Oczywiście jak każdy z naszego pokolenia śpiewała manifesty wolnosciowe rockowych polskich zespołów. A teraz...... Słucham radia, i YouTube i tego co mi w duszy gra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Funny napisał:

Heidi

Słucham  myzyki i co czuję?  Moje emocje: 

Brnąc śladem  wenecjan,  wynajęłam najpiękniejszą gondolę od samego Doży. (Stać  mnie dziś   było:tak2: ) 46 muskularnych wioślarzy poprosiłam,  żeby opuścili  pokład i pozwolili mi płynąć  samotnie dzięki dobrym wiatrom.  Położyłam  się plecami na pokładzie w centralnym jego punkcie. Kierunek podróży nie byl ważny, ważny  był moment emocjonalnej  flauty . Było przyjemnie  ciepło, słońce delikatnie wyglądało zza chmur, przyjaciel  wiatr muskał moje ciało okryte francuskim muślinem haftowanym pajęczą nicią przetykanym cekinami od cyganki , zdobytymi na targu staroci w zamian za kurczaka , pieścił  we włosach, w uszach było słychać melodię, którą  w swej życzliwości przekazała mentalnie osoba,  której nie było  mi  dane zobaczyć twarzy i słyszeć  śmiechu i jej odstających uszu  . Z tronu Doży zsunął się po misternie udzierganej nici  sam pan pająk . Złodziej.  Ukradł  okruszek chleba z kącika moich ust. Nie wiedział długonogi  podróżnik,  że ze  mną  się nie zadziera.  W wielkim muzyczno-emocjonalnym uniesieniu, z wielkim  wysiłkiem,   drgnął mój wskazujący  palec prawej ręki.  Przyszła ulga , że nie dałam odebrać  sobie co  na mnie  było . Teraz pan pająk  leży obok mnie  jak i ja, też  na krzyżu.  Jest nam dobrze.  Ja milczę  i on też nic nie mówi . Nadeszły ciemne chmury. Zrobiło się ciemno . Znieba  zaczęły spadać miliony gwiazd.  One wszystkie  są nasze.  Moje i Pana  pająka. Tylko  czy  on się i tym dowie?  Ja dmucham z impetem w żagiel.  Czas  wrócić do domu i skrobnąć w szkiełko , zobaczyć  czy wszyscy już śpią.  Nie  mogę  żyć  z Wami ani bez Was :serce:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O@Heidi jakie to melancholijne. Chyba zrobiło mi się smutno. To będzie pasować do twojego postu.  To powrót do czasów gdy zakochałam się co tydzień w sobotę a już w niedzielę byłam nieszczęśliwa że okazał się nie takim jak sobie wyobrażałam 

https://youtu.be/bQQR_Po67AQ

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elf napisał:

Na emocjach głównie... Pozatym kiedyś próbowałam swoich sił na pianinie,, gitarze akustycznej i basowej , hatmonijce ustnej. MADAME

Zdolna jestes, ambitna i odważna.  Fajnie  wiedzieć przy kim usiąść,  kiedy podadzą następną porcję muzycznego tortu,  Madame:pianino:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...