Skocz do zawartości

Forumowa płytoteka :)


Gość aga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, waldiroom napisał:

Niestety - nie latam

Też się bałam, ale pierwszy raz mam za sobą ,prawie mnie odrywali od fotela .Bałam się ,że będę musiała z torebki skorzystać ,ale że strachu zapomniałam o żołądku za to wszystkie modlitwy mi się przypomniały .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz, Funny napisał:

Też się bałam, ale pierwszy raz mam za sobą ,prawie mnie odrywali od fotela .Bałam się ,że będę musiała z torebki skorzystać ,ale że strachu zapomniałam o żołądku za to wszystkie modlitwy mi się przypomniały .

U mnie to nie strach ... jakoś tak z przekory trochę ... wobec braku konkretnej potrzeby ... 

i jakoś tak w myśl zasady, której hołduje

-„ nie liczy się cel tylko doga do niego” w przeciwieństwie do obecnych trendów.

czytalem kiedyś Alchemika - polecam.

 ...i tak oto w zwykły lot samolotem wplotłem znów jakieś ...

No to dobrej nocy 

http://www.youtube.com/shorts/qD92sDtYLWg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Może forum Opiekunka Radzi go zatrzymalo  bo  w domu to mniej czasu na pisanie ;)

No coś w tym jest... Miłe towarzystwo, to sie nie chce wychodzić z imprezy.

To może dla odmiany coś z folkloru - byłem za dobrych czasów na ich koncercie - w  małej Studyjnej sali w Zielonej Górze. Muzyka na żywo zawsze robi większe wrażenie. Ale póki panuje - (...) trzeba zadowalać się YT  

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

Akurat to nie moja bajka :dno ale nie każdy też heavy słucha albo hard albo speed rocka:d

No nie - ja słucham i Heavy i Speed Rocka ( tutaj nie mam pewności - nic na szybko nie przychodzi mi do głowy) ale słucham / łem na pewno metalu w wielu postaciach.  Do dziś wracam do wielu Metalica, Def Leppard, AC/DC, Guns N' Roses Aerosmith

 

Edytowane przez waldiroom
dodaje treść
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, waldiroom napisał:

No nie - ja słucham i Heavy i Speed Rocka ( tutaj nie mam pewności - nic na szybko nie przychodzi mi do głowy) ale słucham / łem na pewno metalu w wielu postaciach.  Do dziś wracam do wielu Metalica, Def Leppard, AC/DC, Guns N' Roses Aerosmith

 

Odslucham w listopadzie nie można tego rudzielca nie lubić jak lata w krótkich gatkach po scenie ...latał sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Funny napisał:

No i jeszcze ciut romantyzmu na niedzielne popołudnie 

 

Dzięki @Funny. Już kiedyś ten obraz widziałem ... mlodzi piękni, z różnych światów 

Nie ujmując - głos i aranżacja  wokalistki ponadczasowe, ale ten męski chórek - uummmm.

Kiedyś jak istniała jeszcze "Trójka" w niedzielne popołudnia Marcin Kydryński przybliżał Nam świat wielkiego romansu, metafor muzycznych - jak pamietam uwielbiał hiszpańskojęzyczne kawałki 

I tak mnie nastroiłaś :cmok:, że prosze coś na niedzielne popołudnie ode mnie

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Funny napisał:

No niech będzie miło ,lekko i z pasją ....bardzo lubię tego aktora to tak na marginesie 

 

Andy Garcia I - och też go uwielbiam.

Pamiętam taki film...jeden z wielu HAVANA miasto utracone. Piekna podróż na Cubę  z muzyką 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, waldiroom napisał:

Andy Garcia I - och też go uwielbiam.

Pamiętam taki film...jeden z wielu HAVANA miasto utracone. Piekna podróż na Cubę  z muzyką 

W ojcu chrzestnym też dobra rola w ostatniej części .A co do aktorów starszego pokolenia to mam taką trójkę :Pacino ,De Niro, Hopkins.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

W ojcu chrzestnym też dobra rola w ostatniej części .A co do aktorów starszego pokolenia to mam taką trójkę :Pacino ,De Niro, Hopkins.

Al Pacino, Hopkins... no powiem Ci ze tak - zdecydowanie ta trójka... 

Al Pacino w -„ zapach kobiety” czy Hopkins w „milczeniu owiec”

przypomnial mi się młodziutki Andy Garcia z Michałem Douglasem w filmie „Czarny deszcz” ... no właśnie Douglas...

....upsss  to wątek o muzyce a ja się tu w kino wypuściłem

Ps. Uwielbiam muzykę filmową

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, waldiroom napisał:

Al Pacino, Hopkins... no powiem Ci ze tak - zdecydowanie ta trójka... 

Al Pacino w -„ zapach kobiety” czy Hopkins w „milczeniu owiec”

przypomnial mi się młodziutki Andy Garcia z Michałem Douglasem w filmie „Czarny deszcz” ... no właśnie Douglas...

....upsss  to wątek o muzyce a ja się tu w kino wypuściłem

Ps. Uwielbiam muzykę filmową

Jak lubisz filmowa to dobry wątek .,..Dwie skarpety:)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Funny napisał:

Jak lubisz filmowa to dobry wątek .,..Dwie skarpety:)

 

K. Costner - też świetny aktor.... Pamiętam ten film i wilka... Costner ma swój niepowtarzalny urok i styl. 

W ogóle wielu z wybitnych aktorów ma swój styl i myślę, że w każdym ze scenariuszów wprowadzają zmiany pod siebie. W tym filmie to  on reżyserował...więc sprawa jest jasna. Ale wiele scenariuszy wydaje się jest pisanych pod aktorów.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...