Skocz do zawartości

Czy wyżywienie i zakwaterowanie są darmowe?


Gość Krystyna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja musiałam płacić za wszystko sama, właściwie to odliczali mi to od wypłaty, babcia odliczała 200 euro za pokój i za jedzenie (musiałam zbierać rachunki). Paranoja... nigdy więcej, liczyła każdego centa i dzięki temu jak na początku cieszyłam się, że dużo zarobie to końcowa wypłata była bardzo marna. Teraz już nie jeżdżę na czarno więc nie ma o tym mowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę o czymś takim...Zawsze jest bezpłatny pokój umeblowany i nie zawsze z radiem i tv oraz internet :cry: częściej mam swój stick Aldi,niż w domu podopiecznego podłączony net,ale o kupowaniu żywności z własnej sakiewki to nie słyszałam...

Niemcy mają zapis,że na wyżywienie opiekunki miesięcznie mają przeznaczyć 224 € i oni są tego świadomi w momencie myślenia o opiekunce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałam płacić za wszystko sama, właściwie to odliczali mi to od wypłaty, babcia odliczała 200 euro za pokój i za jedzenie (musiałam zbierać rachunki). Paranoja... nigdy więcej, liczyła każdego centa i dzięki temu jak na początku cieszyłam się, że dużo zarobie to końcowa wypłata była bardzo marna. Teraz już nie jeżdżę na czarno więc nie ma o tym mowy

Jeżdzę tyle lat a nie słyszałem o takim czymś....ta babcia miała chyba nie tak po koleii-pozdrawiam.

[ Dodano: Nie 07 Gru, 2014 13:26 ]

Pierwszy raz słyszę o czymś takim...Zawsze jest bezpłatny pokój umeblowany i nie zawsze z radiem i tv oraz internet :cry: częściej mam swój stick Aldi,niż w domu podopiecznego podłączony net,ale o kupowaniu żywności z własnej sakiewki to nie słyszałam...

Niemcy mają zapis,że na wyżywienie opiekunki miesięcznie mają przeznaczyć 224 € i oni są tego świadomi w momencie myślenia o opiekunce.

o takim zapisie też nie słyszałem ha ha a co do Neta jesli rodzina ma net to Ty kupujesz karte,????doładowanie...? nie bądz śmieszna --wpisuj hasło i jedż na Necie jaki jest w domu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Basia1978

Witajcie,

postanowiłam mając czas wolny w DE porozmawiać z moimi rodakami:) Jeśli chodzi o firmę z którą już długo współpracuję [* nazwa agencji usunięta przez admina] mam zagwarantowanie i wyżywienie i transport oraz nocleg. Nigdy nie było z tym problemu. Mam własny pokój a i nawet łazienkę. Także dużo to zależy od firmy, czy sprawdziła wcześniej miejsce pracy. Moim zdaniem takie podstawowe warunki powinny być zagwarantowane i dobra firma tego pilnuje. W końcu wpływa to na nasz komfort i efektywność w pracy :)

* Nazwy agencji podajemy wyłącznie w dziale opinii. W pozostałych działach proszę nie oceniać agencji (pozytywnie / negatywnie). Pozwoli nam to uniknąć kryptoreklam i odchodzenia od meritum tematu. Dziękuję. Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

postanowiłam mając czas wolny w DE porozmawiać z moimi rodakami:) Jeśli chodzi o firmę z którą już długo współpracuję [* nazwa agencji usunięta przez admina] mam zagwarantowanie i wyżywienie i transport oraz nocleg. Nigdy nie było z tym problemu. Mam własny pokój a i nawet łazienkę. Także dużo to zależy od firmy, czy sprawdziła wcześniej miejsce pracy. Moim zdaniem takie podstawowe warunki powinny być zagwarantowane i dobra firma tego pilnuje. W końcu wpływa to na nasz komfort i efektywność w pracy :)

* Nazwy agencji podajemy wyłącznie w dziale opinii. W pozostałych działach proszę nie oceniać agencji (pozytywnie / negatywnie). Pozwoli nam to uniknąć kryptoreklam i odchodzenia od meritum tematu. Dziękuję. Admin

Dobrą robisz reklame firmie -jeśli tak jest to ukłon dla niej---pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no super. To świetna firma. My niestety w innych firmach śpimy pod namiotami w ogródkach i żywimy się insektami. Zazwyczaj jeździmy do de stopem lub pociągiem towarowym. Mamy tez kilka darmowych pieluch. Rozumiem że pracujesz w dziale reklamy tej firmy? hahahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym byla w dziale reklamy to bym teraz nie zmieniala pieluch i nie mialabym nieprzespanych nocy..nie ma idealnych firm, kazdej mozna cos zarzucic-niektorym wiele (zycie). w kwestii noclegu,wyzywienia jestem wyczulona bo miewalam rozne zlecenia i wiem ze jest to istotne aby wyttzymac ten czas w pracy. teraz jet ok w tym zakresie. najlepiej skontaktowac sie z opiekunka ktora sie zmienia i dopytac jak to u niej wygladalo, ale nie kazda firma umozliwia taki kontakt..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...