Skocz do zawartości

Jezeli babcia nie zapłaci to będę na lodzie?


Gość Kasia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W mojej umowie jest zapis, że dotąd dopóki niemiecka rodzina nie zapłaci za usługę polskiej agencji to ta nie zapłaci mi za moją pracę. Czy macie podobne zapisy? Właśnie wróciłam i babcia wymysliła, ze nie zapłaci za cały ostatni miesiąc pracy tylko za połowę, bo podobno się nie starałam. Co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Ja takiego zapisu nie mam i powiem szczerze, że takiej umowy bym nie podpisała. CO mnie jako pracownika interesuje, że rodzina nie zapłaciła. To problem agencji a przypominam, że to właśnie agencja jest twoim pracodawcą. Ty swoją pracę wykonałaś i należą ci się za tą pracę pieniądze. Tu nie ma co dyskutować to normalne oszustwo. Jaka to agencja bo warto byłoby to wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W mojej umowie jest zapis, że dotąd dopóki niemiecka rodzina nie zapłaci za usługę polskiej agencji to ta nie zapłaci mi za moją pracę. Czy macie podobne zapisy? Właśnie wróciłam i babcia wymysliła, ze nie zapłaci za cały ostatni miesiąc pracy tylko za połowę, bo podobno się nie starałam. Co mam zrobić?

Najlepiej zadzwoń do firmy... może nic nie zrobią... a może ten zapis to taka głupota i bedą walczyć o pieniądze dla Ciebie. Ciężko stwierdzić, ale oprócz wykłócania się z babcią na pewno spróbowałabym pozyskać pomoc u firmy (mimo wszystko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W mojej umowie jest zapis, że dotąd dopóki niemiecka rodzina nie zapłaci za usługę polskiej agencji to ta nie zapłaci mi za moją pracę. Czy macie podobne zapisy? Właśnie wróciłam i babcia wymysliła, ze nie zapłaci za cały ostatni miesiąc pracy tylko za połowę, bo podobno się nie starałam. Co mam zrobić?

Przez osiem lat mojej pracy pierwsze takie coś słyszę...jakaś postępowa babka to chyba Polka ??? a takich zapisów nie powinno być! To daje furtke do takich sytuacji jak Twoja> ja bym tego nie popuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...