Skocz do zawartości

Wynagrodzenie za pracę -terminy!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@jolantapl. a nie zauważyłas ,że większośc PDP nie lubi jak się często pierze? ja tez robię to ukradkiem aby ich nie denerwowac ,ile to wody pojdzie czy prądu,,nic nie wiedzą ,kiedy i co ja piorę,,i tak najlepiej ,,trochę sprytu i wszystko idzie zrobić,,:hahaha: bo u moich PDP to wszystko zawsze czyste ,,a ja bez pitolenia ich biorę i piorę i koniec tematu,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rózni sa ludzie wiec i nasi podopieczni maja rózne podejscie do róznych spraw jak np.pranie ja robię pranie zawsze kiedy jest taka potrzeba czasami to rodziny wykazuja się zbytnią nadgorliwoscia w oszczedzaniu wszystkiego.Jedne opiekunki sie na to zgadzaja inne nie.:hahaha: mi na szczęscie jeszcze nigdy z wynagrodzenia nie potracili za zbyt duze zużycie pradu ,wody czy gazu:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Nio, w poprzednim miejscu niby mąż podopiecznej przyznawał mi rację a potem suszarką suszył przesikaną pościel a koszule czy getry suszył na kaloryferze. Jak się udało to zabierałam i szybciutko do pralki. :)

 

Teraz to Ty horrory opisujesz:płacz: na Twoim miejscu dałabym mu ja powąchać po wysuszeniu może to by go skutecznie zniechęciło do tego rodzaju praktyk:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Nio, w poprzednim miejscu niby mąż podopiecznej przyznawał mi rację a potem suszarką suszył przesikaną pościel a koszule czy getry suszył na kaloryferze. Jak się udało to zabierałam i szybciutko do pralki. :)

 

Masz  bardzo zdrowe podejście do tej pracy . Wiadomo , że trzeba wszelkich forteli uzywać , żeby zrobic to bez zgrzytów. Po co wprowadzac nerwową atmosferę na szteli. W końcu ONI sa u siebie  a my w pracy . Tez tak radziłam sobie na niektorych sztelach i to ku zadowoleniu obu stron :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...