Skocz do zawartości

Palicie epapierosy na sztelach?


Gość Renia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, hej. Koleżanki czy palicie elektroniczne papierosy? Wyjeżdżam za 3 dni na tak fajną sztelę, że skłamałam, ze nie palę i mam zamiar palić elektryka bo go nie można wyczuć, ale napiszcie mi czy ciągnie was do papierosów przy paleniu epapierosa? Boję się że nie wytrzymam i mnie wyrzucą. Jutro idę kupić ale mam pietra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź już teraz nooooo... zapomniałam jak to się nazywa ale córka chwaliła. Jest reklama ale zapomniałam nazwy. Dość szybko i bezboleśnie można przestać palić. I nie wierz w to że elektroniczne papierosy nie śmierdzą ! Śmierdzą inaczej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Renia napisał:

Hej, hej. Koleżanki czy palicie elektroniczne papierosy? Wyjeżdżam za 3 dni na tak fajną sztelę, że skłamałam, ze nie palę i mam zamiar palić elektryka bo go nie można wyczuć, ale napiszcie mi czy ciągnie was do papierosów przy paleniu epapierosa? Boję się że nie wytrzymam i mnie wyrzucą. Jutro idę kupić ale mam pietra. 

Jak będziesz sprytnie palić te e papierosy czy nawet prawdziwe ,,to nikt nawet nie będzie wiedzial ,że palisz,,ja jestem palaczka i nikt jeszcze nie widzial mnie z papierosem ,,ale tylko na zewnątrz,,nikt ode mnie nie wyczuje fajek,,a mogę palic,ale mimo wszystko nie przy PDP i dobrze jest jak jest taras albo ogród, albo inne sprytne miejsce na palenie,,idzie wszystko ominąc,,ale jak ktos z rodziny zobaczy a wie ,że jest zaznaczone ,że nie palisz a zobaczy Ciebie z papierosem,,to może być różnie,,nie lubią kłamstwa ,,O.o ja też tego nie toleruje,,bo jak skłamala taka opiekunka podając na swoim profilu ,że nie pali a tu pali,,to może kłamac we wszystkim,,,traci się całkowicie zaufanie do rodziny,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też palę a moja babcia mnie jeszcze do tego zachęca:płacz::hahaha: ale nawet jak chce zapalić a babcia jest też na zewnątrz to nie palę przy niej tylko idę sobie kawałek dalej.Palenia nie warto ukrywać i kogoś oszukiwać ale trzeba dbac o to żeby popielniczka była czysta i ogólnie żeby było jak najmniej śladów Twojego nałogu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Renia napisał:

Hej, hej. Koleżanki czy palicie elektroniczne papierosy? Wyjeżdżam za 3 dni na tak fajną sztelę, że skłamałam, ze nie palę i mam zamiar palić elektryka bo go nie można wyczuć, ale napiszcie mi czy ciągnie was do papierosów przy paleniu epapierosa? Boję się że nie wytrzymam i mnie wyrzucą. Jutro idę kupić ale mam pietra. 

To bardzo brzydko postapiłaś . Nie wolno kłamać zwłaszcza w temacie  ,ktory śmierdzi . Zawsze z rodzina można się dogadać . A jak zwróca Ci uwagę , że jesteś kłamczucha ? to jak będziesz się czuła ? Mam zmienniczki palące ale nie kłamia . Ustalają jakies normy z rodziną i jest ok .Źle zrobilaś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam taką zmienniczkę ,,co w profilu zaznaczyła ,że nie pali,,Na dworzec pojechal syn po nią ,,co widzi? palącą opiekunkę i to jej powiedział,że co innego czytał o niej,,mało tego ,że palila w domu w pokoju to jeszcze piła na umór,,wywalili po 3 dniach,,,tak się skończyla praca,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Renia przepraszam żle przeczytałam temat :) Nie nie palę epapierosów ale palę normalne i nie wiem czy bym wytrzymała bez palenia wiec zawsze uczciwie mówię,że palę chociaż z tego powodu wiele interesujących zleceń przechodzi mi koło nosa.Tobie życze powodzenia moze dasz radę z tym epapierosem albo trafisz na podopiecznego,który mieszka sam i jakoś da się to ukryć przed rodziną .Mam nadzieję,ze Cię nie wywalą ale i z taką ewentualnością trzeba się liczyc najwazniejsze,żeby wyciągnąć wnioski na przyszłość:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nigdy nie mówię, że palę bo palę elektrycznego w pokoju. Nic nie śmierdzi i dziadkowie nawet nic nie podejrzewają. Raz tylko dziadek mnie złapał to powiedziałam, że to inhalator na gardło i miałam spokój. Bez epapierosa nie ma sensu próbować, bo nie dasz rady i będziesz miała problem. Minus największy jest taki że wieczorem to cały czas go podpalam nawet teraz jak piszę. powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się przezabawna sytuacja z mojej ostatniej steli .Do babci przyjechał w odwiedziny wnuczek babcia mnie przedstawiła i powiedziała,że jestem jej opiekunka z Polski .Siedzieliśmy sobie wszyscy przy kawie i ciachu babcia gaworzyła sobie z wnusiem i w pewnym momencie zaczęli rozmawiać o ogrodzie wnuczek był na ogrodzie i powiedział,że bardzo ładnie jest posprzątany taras babcia powiedziała,że to ja tak dbam i wtedy wnuczek zapytał czy wychodzimy posiedzieć na taras a babcia go żle zrozumiała i myślała chyba,że on pyta czy ja wychodzę na taras i odpowiedziała mu z  uśmiechem na ustach tak bardzo chętnie zapalić.Wnuczek zaniemówił na chwilę ja szybko przełknęłam łyk kawy ,który miałam w ustach bo obawiałam się,że zaraz wybuchnę śmiechem i mogę się tą kawą zadławić.Wnuczek spojrzał na mnie i powiedział do babci no chyba Ty nie palisz? a babcia nie świadoma jakiego narobiła zamieszania tym co powiedziała o paleniu papierosów odpowiedziała nie ,nie ja nie palą tylko ona:płacz::hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...