Skocz do zawartości

Jaki mop najlepszy do mycia podłóg?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gość Maja napisał:

Ja mam inne doświadczenia. Ja myję albo viledą taką jak tu http://kupdodomu.pl/mopy-i-kije/527-mop-finger-na-sucho-komplet-4023103137837.html
albo takim nowym - nie co to za firma, ale mopy myją fajnie - nie zostawiają smug i łatwo się je myje np.
taki http://kupdodomu.pl/mopy-i-kije/397-mop-plaski-berretti-odwirowywany-magiczny-z-mikrofibry-5905485180306.html.
Z tych dwóch jestem zadowolona, myłam innymi, ale mi sie nie podoba. Ten zielony to jakiś nowy bo nigdy przedtem go nie widziałam, ale koleżanka co sprzata u ludzi mi polecila, bo oni taki chcieli.

gosc Maja co to ma być , nowy i nie znasz firmy ,jeden drugiemu poleci i już biegusiem leci kupic -bajki ,bajki bajki ,,,reklama!!!!    a my mamy męskie ręce do podłóg i faceta do roboty,,,za darmo i jaki za to firmowy ,,,,,,The Best"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
O 28.04.2015 at 13:25, Gość werka napisał:

Też tak myślałam ale znalazłam bardzo dobry mop z Yorka, który ma końcówkę w kształcie trójkąta i czyści dokładnie wszystkie zakamarki :wink:

I jeszcze nikt tego do TOZ nie zgłosił?!Zgroza!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, foczka63 napisał:

I jeszcze nikt tego do TOZ nie zgłosił?!Zgroza!!!

Też tak uważam , bo przecież Yorki tak dużo tych kudełków nie mają ...to po kiego grzyba jeszcze je ich pozbawiać ?  Myślę , że z Shih tzu  lepszy pożytek by był ....one same w sobie jak mopy ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Też tak uważam , bo przecież Yorki tak dużo tych kudełków nie mają ...to po kiego grzyba jeszcze je ich pozbawiać ?  Myślę , że z Shih tzu  lepszy pożytek by był ....one same w sobie jak mopy ! :szydera:

Nie...nie....Maltańczyki ...tylko Maltańczyki :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, przepraszam, że do Was piszę pierwszy, no w sumie 2 post z linkiem, ale wpadłam na ten usunięto poradnik , dzięki któremu można naprawdę dobrze dobrać mopa. Moja szefowa z Niemiec go nawet czytała i sie z nim zgodziła, ale dodałaby jeden produkt dostępny tylko w De. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcona efektami pracy koreańskiego robota odkurzającego , kupiłam sobie niemiecki robot mopujący . "Marysia " sprząta dobrze i inteligentnie , a "Hedwig " swoją nieporadnością doprowadza mnie do szału . Fakt , że w przeciwieństwie do " Maryśki  " nie wraca sama do bazy , aby się podładować , nie stanowi dla mnie problemu , ale ta mameja , nie potrafi sprecyzować miejsca pracy i chodzi sobie na oślep . Niby ma program , dzięki któremu powinna rozpocząć pracę od brzegów pomieszczenia i następnie pasmo po paśmie oblecieć podłogę , ale jak tylko natrafi na jakiś mebel , to głupieje całkowicie i krąży w kółko , albo myje podłogę , którą już umyła . Jedynym jej plusem jest ciągły pobór czystej wody i wyrzut brudnej do osobnej komory , bo konkurencyjny robot tego nie robi . 

Reasumując ......" Niemki " nie nadają się do konserwacji  powierzchni płaskich gdyż mają poważny problem z samodzielnym myśleniem :haha:        ........Ameryki raczej nie odkryłam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, violka napisał:

Zachęcona efektami pracy koreańskiego robota odkurzającego , kupiłam sobie niemiecki robot mopujący . "Marysia " sprząta dobrze i inteligentnie , a "Hedwig " swoją nieporadnością doprowadza mnie do szału . Fakt , że w przeciwieństwie do " Maryśki  " nie wraca sama do bazy , aby się podładować , nie stanowi dla mnie problemu , ale ta mameja , nie potrafi sprecyzować miejsca pracy i chodzi sobie na oślep . Niby ma program , dzięki któremu powinna rozpocząć pracę od brzegów pomieszczenia i następnie pasmo po paśmie oblecieć podłogę , ale jak tylko natrafi na jakiś mebel , to głupieje całkowicie i krąży w kółko , albo myje podłogę , którą już umyła . Jedynym jej plusem jest ciągły pobór czystej wody i wyrzut brudnej do osobnej komory , bo konkurencyjny robot tego nie robi . 

Reasumując ......" Niemki " nie nadają się do konserwacji  powierzchni płaskich gdyż mają poważny problem z samodzielnym myśleniem :haha:        ........Ameryki raczej nie odkryłam :szydera:

I już wiadomo, dlaczego niemieckie rodziny wolą auslanderskie pomoce domowe :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja zdecydowanie polecamy mopy marki Duotex: https://higienasklep.pl/duotex/
Nie są co prawda tak wielkie jak maltańczyki, i nie przytulisz się do takiego ;) ale faktycznie robią swoją robotę.
Można śmiało powiedzieć, że w wielu wypadkach praktycznie same zbierają wszystko z podłogi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...