Skocz do zawartości

Jak Waszym zdaniem powinno się być ubranym na wyjście do restauracji?Jak Wy się ubieracie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Blondi napisał:

@jolantapl. nie po niemieckich sklepach ,,chyba ze trafisz na fajny sklep,,fajne i o wiele lepsze ciuchy i cenowo też kupić można w PL, mam swoje ulubione sklepy z włoską odzieżą,,oraz wiele innych gdzie kupię ciuch w Pl o polowę taniej niż w De,,jak patrzylam na niektóre ciuchy i ceny w de to za :święty: się łapałam,,,skad te kosmiczne ceny,,:płacz: a brzydkie :płacz: typowo dla starocia jakiegos,,albo dla bardzo modnej niemki,,:hahaha: a 400 czy 300 euro za sweterek to nigdy nie dam bo jakiegos tam projektanta,,sama jestem sobie projektantem:hahaha:

Buty kupuje zawsze w Polsce w de nie zdarzyło mi się kupić ale ciuchy czasmi tak. U  siebie w  pobliżu mam 2 sklepy gdzie maja fajne ciuchy i w róznych rozmiarach jak chce mieć cos oryginalnego to tam kupuje po za tym kupuje i w sieciówkach :) A o ciuchach za 300,400 euro to magę tylko pomarzyć albo sobie poogladać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Na pewno bym z tymi falbankami do restauracji nie poszła, wstyd by było jakby mi w talerzu wylądowały. :hahaha:

Ale to juz nie jest w temacie o ubiorze do restauracji bo załozycielka tematu nigdy w restauracji nie była to jest temat modowy @Blondi tu pokaz mody urzadza:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolantapl. napisał:

Ale to juz nie jest w temacie o ubiorze do restauracji bo załozycielka tematu nigdy w restauracji nie była to jest temat modowy @Blondi tu pokaz mody urzadza:hahaha:

Dziękują za zrobienie mitroszkę placu na modzicho moje,,,ja się nawet z falbanami zmieszczę w restauracji ,,aby tylko iśc ,,aby tylko ktoś zaprosił, aby tylko było dużo jedzenia i picia ,,a reszta się sama ułoży,,:hahaha:  przecież to typowe strojki na wyjscie:płacz: chyba Ciebie  @jolantapl. trzeba do tej restauracji zaprosić -no ten pierwszy raz ,,zaraz Ci kreację podrzucę ,,poszukać muszę aby Ci podpasować ,,nie ma problemu -musi być ten pierwszy raz nawet będąc starociem,,,ale Ty jesteś  pachnąca jeszcze małolatem więc spokojnie ,,zaraz ,,chwila moment ,,muszę coś szybko skombinowac,,,:święty:chyba coś wybierzesz z tego domu mody,,,,,,

bezowa-sukienka-eva-zap116064.jpg

stylowi_pl_moda-damska_7606127.jpg

stylowi_pl_moda-damska_stylowo-kobieco-seksownie-to-co-z-moda-zwiazane-to_7795958.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

Halkę sobie ubierz z falbanką z tiulu,,modne są też,,,mam nawet taką w domu i w tym kolorze-hahhaha   a to dlatego mi ten kolor wpadl w oko i ten strój,,:hahaha:

Myslisz,ze by pasowała ? mam w domu taką fajną halkę z falbanką ale się wystroję:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stroje -strojami ale na głowie musi być też ład i porządek:płacz: nie może być full fetta :hahaha: więc coś fajnego ,,wybierać sobie kolor i kształt buzi i fryzurki,,

fryzury na nie.png

maxresdefault (1).jpg

maxresdefault.jpg

To tylko takie moje co ja lubię,,:hahaha: no nic nie może mi wpasc ładnego w oko,, z ciuszków,,wybredna jestem bardzo,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

@Blondi dobrze,że się nie opindalasz bo jak nasze forum jakąś nagrodę dostanie po tej reklamie w wyborczej to Ty jesteś w delegacji,która pojedzie ją odbierać więc musisz godnie nas reprezentować:)

:hahaha::hahaha::hahaha:

Ja nic nie robię tylko sie cały czas szykuję,,wez zobacz ,,szukam i szukam i nic nie chce mi wpaśc w oczka,,a muszę i chcę błyszczeć,,aby wszystkich rozłożyć na kolana,całe agencje i te smutnie ubrane paniusie,,bez gustowia,,więc ja wiem co robię,,:hahaha: a strojenie się to moja specjalnośc-hahahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...