Skocz do zawartości

Jak Waszym zdaniem powinno się być ubranym na wyjście do restauracji?Jak Wy się ubieracie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny lepiej wybierajcie kreację ,,bo ja już mam listę zrobioną,,teraz rozmiar tylko:płacz: boże na 100% dla tucznikow takich sukieneczek nie poszyli:rozpacz: odchudzanie ? 

5 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi, uważam, że powinniśmy się ubierać do wieku osoby, której będziemy towarzyszyć ..ja bym opiekunce, gdy będę pdp,  haha, zalecił, żeby nie zakładała prześwitującej sukienki, szpilek i głębokiego dekoltu:hahaha: a Ta z fotki...ma fajne okulary, a pod nimi, tak myślę,  niebieskie oczy:płacz:no muszę się z kimś podroczyć, blondasku:hahaha::love:

No niestety ,,mnie już się nie przerobi na starego babsztyla,,,bo nasi PDP to już starsi ludzie,,,hahahaha do wieku osoby-nie wytrzymiem,,no nie!! nigdy w życiu,,:rozpacz::rozpacz: ja nic nawet nie mam takiego aby zapakowac w walizkę,, te moje garsonki? poszły do lamusa,,mam całą szafę stroi dla spokojnych dziewczyn,,ale ja ich nie lubię,,bo ja nie jestem grzeczna:rozpacz: no zaplaczę się,,przecież nie biegam w prześwitach bo babcia by mi laską przyłożyła po plecach ,,a dziadek by stanął na równe nogi ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1 minutę temu, Gość Bozenna 50 napisał:

I nie troszkę ale naprawdę mlodym i zgrabnym a nie starą prukwa co. się zgrywa na młodą dziewczynę.

Ale widziałam stara prukwę 75 letnią i ubrana była mlodzieżowo,,no tak fajnie i bardzo jej to pasowało,,lubi takie stroje to nosi,,piszę tutaj o fajnych spodniach czy leginasach i fajnej zwiewnej bluzce ,,czy fajnych bluzko-swetrach ,,,buziki tez miała na czasie ,,mi się ta stara prukwa bardzo podobała ,,bo ja kiedyś też będe taką starą prukwą,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał !! jaki strój ,:hahaha:,ale ja lubię facetów w jasnych spodniach,,w ogóle w jasnych kolorach,,wczoraj dziadka też tak ślicznie ubrałam-hahhaha na jasno,,a spodnie super ale za duże ,,to szybko paseczek dziadkowi ubrałam i już wszystko było git:hahaha: chyba każdy z nas marzy aby tak spędzac starośc:hahaha: ale my tutaj szykujemy się do restauracji,,,ale jak w restauracji to tak i w domu ,,ma być zawsze elegancko,,ale zauważyłam ,że ubrania są tylko na niedzielę i nie daj boże ubrać w tygodniu,,mają takie przyzwyczajenia ludzie starsi,,:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Blondi napisał:

Łał !! jaki strój ,:hahaha:,ale ja lubię facetów w jasnych spodniach,,w ogóle w jasnych kolorach,,wczoraj dziadka też tak ślicznie ubrałam-hahhaha na jasno,,a spodnie super ale za duże ,,to szybko paseczek dziadkowi ubrałam i już wszystko było git:hahaha: chyba każdy z nas marzy aby tak spędzac starośc:hahaha: ale my tutaj szykujemy się do restauracji,,,ale jak w restauracji to tak i w domu ,,ma być zawsze elegancko,,ale zauważyłam ,że ubrania są tylko na niedzielę i nie daj boże ubrać w tygodniu,,mają takie przyzwyczajenia ludzie starsi,,:)

Moje dziadki też tak mieli a mama też zawsze na niedzielę zawsze ubierałam mnie odświętnie .Teraz już to zanika szczególnie u młodych do pracy elegancko na spotkanie ze znajomymi elegancko nawet w domu już nie naszą tzw .domowych ciuchów tylko to co do wyjscia.@Łukasz to ma marzenia żadnych wózków ,rolatorów tylko przytulanie i fitnes w znakomitej kondycji nawet po 90 -tce kazdy by tak chciał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz napisał:

Ech, marzenia. Dziadki mają swoje ulubione ciuszki na niedzielę i zawsze trzeba się ich spytać, badź zasugerować, ale nie narzucać.

Moja babcia też tak ma nie tylko na niedzielę ale na odwiedziny wnuczka od razu prosiła,żeby jej ulubiony odświetny sweterek ubrać i wcale nie jakis szaro -bury tylko czerwony:) Mam takie szczęscie ,ze zawsze trafiam na babcie strojnisie które lubią żywe kolory ,błyskotki,cekinki nawet jak ubieram zwykłą spódniczkę to mówią szik ,damen co mnie bardzo cieszy a zarazem trochę bawi.Moje podopieczne są wesołe i lubią ,że wnoszę do ich zycia trochę kolorów ,usmiechu i młodości i wcale a wcale nie są zazdrosne o to ,że jestem od nich pare lat młodsza i się ładnie ubieram raczej ich rodziny patrza na mnie z odrobina zazdrosci.Miałam jednego podopiecznego ale on niestety nigdy nie zwracał uwagi na to w co jestem ubrana:rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zła opiekunka :płacz:bo stanęła na wagę i się przeraziła,,w nic modnego nie wejdzie ,mina od razu taka ,że by pozabijala wszystkie zgrabne opiekunki,,nie ma  też z tego powodu humoru,,mina ciągle jak srający kot na pustyni:hahaha: w ogóle nie chce się takiej nawet żartowac a już o relaksie nie wspomnę,,wszystko co by nie napotkała po drodze to by krytykowała,,wszystko zle i  nie dobrze,,a tu jeszcze ma pod opieką dziadków i ci ją też doprowadzają do furii bo ciągle coś chcą-hahaha 

Na 100% są takie opiekunki ,,co całe życie nadąsane chodzą i już takiej to dopiero dogodzić !! lepiej nie podchodzić  nawet ,, ja takie omijam szerokim łukiem,,:hahaha:  pa ,, a ja lecę w drzemkę,,pomarzyć o figurce szczupłej w talii:płacz: :hahaha: aby jeszcze zatrzymać swojego dziadka przy sobie-hahaha   trzeba tryskać elegancją,,:love:

fat-woman-standing-scales-22535936.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Łukasz napisał:

:hahaha:  piękna jednoczęściówka i te zgrabniutkie szpileczki:hahaha: ale problem byłby z przebiciem się w futrynę drzwi:(

:hahaha::hahaha::hahaha: ,a Ty od czego byłbyś,,przepchał byś księżniczkę,,albo futrynę weg,,po co komu futryna,,zaslonki są modne:hahaha: 

Ja wczoraj ubrałam swoją miniówkę,,co wieczór lubię ją sobie ubrać,bo jest lekka i zwiewna,,a babcia myśli ,że to moja koszula nocna ,bo jak na wieczór ubieram tylko i wczoraj widzi mnie w tej sukience i mówi,,Ty już spać idziesz? hahahhaha  tak ja pójdę spać a ich zostawie na pastwę losu:płacz: a może moje letnie szmatki to wszystko na noc ? do łóżka? może ja mam same pidżamy i koszule nocne, sukienki nocne:płacz: kto wie,jak dziadki to widzą,,a jest ukrop to nie jestem jak oni ubrana od góry do dołu,,tylko cos lekkiego, hahahaha  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi toć to prawdziwy pokaz mody nam tu urzadziłaś:) Niestety z tego nie wybiorę nic dla siebie no moze ten w kolorze białym reszta odpada bo wydaje mi się,ze skracaja optycznie nogi a ja chciałabym raczej sobie wydłuzyc przynajmnie optycznie ale fajnie bo mozna cos sobie podejrzec co jest teraz na topie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nudy tutaj:hahaha: coś się dzieje,, @jolantapl. a Tobie dziękuję ,bo przez Ciebie teraz jeszcze bardziej się stroję i nawet zakupki zrobię sobie jeszcze,,czy do restauracji czy do PDP ,,trzeba zawsze fajnie wyglądac,,a wsadzam tutaj wszystko co proponowane na to lato,,na ten rok,,malo kiedy zwracam na to uwagę,,bo jak wpadam do sklepu i coś mi się rzuci na oczy to zaraz to oglądam i bez zastanowienia ,,może troszkę ale raczej kupuję,,nie ma czasu na potem albo czy to będę nosiła itd, zawsze kiedyś się ubierze a jak nie to trudno, ale radocha jest z zakupów-hahaha przyniesione do domu i wsadzone w szafę i relaks był ,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. nie po niemieckich sklepach ,,chyba ze trafisz na fajny sklep,,fajne i o wiele lepsze ciuchy i cenowo też kupić można w PL, mam swoje ulubione sklepy z włoską odzieżą,,oraz wiele innych gdzie kupię ciuch w Pl o polowę taniej niż w De,,jak patrzylam na niektóre ciuchy i ceny w de to za :święty: się łapałam,,,skad te kosmiczne ceny,,:płacz: a brzydkie :płacz: typowo dla starocia jakiegos,,albo dla bardzo modnej niemki,,:hahaha: a 400 czy 300 euro za sweterek to nigdy nie dam bo jakiegos tam projektanta,,sama jestem sobie projektantem:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...