Skocz do zawartości

Czy ktoś korzystał przejazdu z blablacar?


Gość Wiesia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór wszystkim! Czy ktoś z Was korzystał z blabla car. Podobno to najtańsza opcja no i wygodniej. Korzystałyście, bo nie jestem przekonana, ale kiedyś nie byłam przekonana do smartfona i tabletu :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem specjalistka od wspólnych przejazdów,,i często korzystam z blabla car i super przebiega podróż,,w ogóle te przejazdy są dla ryzykantów,,bo ja ryzykuje,do  ostaniej chwili ,nie mam nic zamówionego tylko liczę na bla bla car ale zawsze się udaje,,wiem ,że są strachajły i się boją,,bo jak ktos zreyzgnuje w ostatniej chwili itd, ja zawsze dzwonie i się konkretnie umawiam i jak na razie nikt mnie w balona nie zrobił,,trzeba też wspomnieć zawsze o bagażu,,sprawdzam opinie o kierowcy,,sprawdzam wiek kierowcy bo z malolatem nie doświadczonym sie nie wybieram nigdzie,,musi być chłop czy kobieta z doświadczeniem,,a odbyłam już nie jedną wspólną podróż i nie raz znajomi pokazywali abym sie pukla w głowę,,bo jak ten ktoś nie przyjedzie? ale ja wiedziałam swoje i wiedziałam ze przyjedzie ,po rozmowie z kierowcą,wiedzialam ,że przyjedzie jak sam musi się wstawić w pracy itd, ale znam ludzi co by w życiu nie wybrali się w taką podróż z bla bla car,,a ja wiem,że bym mogła tylko takimi fajnymi i wygodnymi autami podróżowac,,jaka to jest kolosalna róznica i cenowo nieraz i komfort jazdy,super,,,:hahaha: już szukam sobie kierowcę na powrót,,bo z tego dołka w którym jestem trudno wyjechać busem czy autobusem,,hahhaha rowerem tak:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wrócę do tego tematu ,,jest też BlaBla Car niemiecki,,trasy po De, też jak ktoś szuka przejazdu z miejsca na miejsce w De to warto tam zajrzeć,,mała nieraz kasa i szybki przejazd,,sama teraz szukałam ,,i jak się uparłam to znalazłam przejazd ,,no ale ,,siedział koło mnie mój private kierowca -więc mogłam wybić sobie z głowy Bla Bla Car,,a gdzie tam , mowy nawet nie ma abym jechala z kimś,, Ale wszystkie moje przejazdy z Bla bla car były super przejazdami,,no przecież ostatnio to 6 godzin jechałam tylko a nie 10 ,na Bla Bla Car są osoby z wiarygodnymi danymi,,telefony są weryfikowane ,,nie ma tak ,że jakiś debil pokręcony udaje ,że jest kierowcą,,a po drugie są opinie innych pasażerów,także wystarczy poczytać tylko i już wiadomo,co to za jeden,,tam gwałty nie kierują,,są zdjęcia,także spokojnie można taki przejazd sobie zorganizowac,,:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze muszę coś dodać,,można spotkac nawet na Bla Bla car fajnego faceta,,nie na portalach,,nie,,zresztą wszędzie można trafić na swojego,,ale raz jechałam z małego zadupia też ,razem z kierowcą z Bla Bla Car,,ja nie:płacz: ale kierowca się zakochał we mnie:hahaha: nie mój typ, ale rozmowa z nim i podróż,super,,szybko bardzo długa trasa minęła,, Kierowca nie odpuszcza,,dzwoni bo zakochany,,to ten co mi już przyszłe lata wyplanował,,hahahha sposób na życie w jego planach to nie dla mnie,,a po drugie nigdy nie zastąpi słodziaka mojego,,nigdy,,nie ma szans nawet,,Ale kierowca nie odpuszcza ,,będzie czekał na mnie,,pytam się na co? te czekanie? jest wolny i fajny facet ,,ale nie dla mnie,,Także dziewczynki przyszli Wasi faceci są też na Bla Bla Car,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 12.11.2017 at 12:43, Blondi napisał:

Jeszcze muszę coś dodać,,można spotkac nawet na Bla Bla car fajnego faceta,,nie na portalach,,nie,,zresztą wszędzie można trafić na swojego,,ale raz jechałam z małego zadupia też ,razem z kierowcą z Bla Bla Car,,ja nie:płacz: ale kierowca się zakochał we mnie:hahaha: nie mój typ, ale rozmowa z nim i podróż,super,,szybko bardzo długa trasa minęła,, Kierowca nie odpuszcza,,dzwoni bo zakochany,,to ten co mi już przyszłe lata wyplanował,,hahahha sposób na życie w jego planach to nie dla mnie,,a po drugie nigdy nie zastąpi słodziaka mojego,,nigdy,,nie ma szans nawet,,Ale kierowca nie odpuszcza ,,będzie czekał na mnie,,pytam się na co? te czekanie? jest wolny i fajny facet ,,ale nie dla mnie,,Także dziewczynki przyszli Wasi faceci są też na Bla Bla Car,,,:hahaha:

:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja teraz w piątek jadę z facetem-nie wiem nawet jak wygląda ,,bo nie ma fotki na bla bla car,,jedzie do mojego miasteczka ,,,jak jakiś potwór? :rozpacz: to będzie nie miło,,,ale ja odważnie ,,,najważniejsze ,że autem a nie Sindbadem,,będę szybciej i szybciej podróż minie ,,bo faceta zagadam ,,,bo po polsku ,,tak szukałam przejazdu i powiem,że bardzo malo jest na bla bla car,,,ale udało się wyszukać,,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałam parę razy, ostatni raz z niemieckiego blabla i też nie wiedziałam, jak facet wygląda.. Wyglądał bardzo dobrze :d ;).

Przeżyłam, więc podejdź do tego lajtowo, będzie ok. 

Rzeczywiście na polskim blabla jest dużo mniej oferowanych przejazdów niż kiedyś, bo po wprowadzeniu opłat sporo ludzi przeniosło się z ogłoszeniami na fb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem waszych obaw.Facet to ..........o co chodzi ?

Sam oferuje przejazdy na bla,bla car i jadą ze mną faceci i kobiety.Polacy i Niemcy a nawet raz jechał Hindus.

Bla bla to społeczność jak każda inna.Trafiają się różni ale uważam że zagrożenie jest mniejsze niż w podróży Sindbadem.Tam to dopiero sie okazy trafiają.Napici budowlańcy i "rozweselone" panie roztaczające swoje wdzięki (co gorsza wylane na siebie w ilościach wiaderkowych perfumy) aż sen je nie zmorzy lub utuli w/w budowlaniec :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się z Wami swoją podróżą z Bla Bla Car,,,miałam kontakt dobry z facetem -kierowcą,,więc spotkanie nasze na autostradzie przebiegło sprawnie ,,,facet okazał się przesympatycznym panem,,auto elegancja -francja,,,skóry itd, sunęło po drodze jak perszing,,,ja facetowi się bardzo spodobałam,,nie pasowały mu lata moje ,,hahahha jak zawsze wszystkim nie pasują,,głos mu się niesamowicie spodobał mój, więc nadawałam równo,,smiechu było trochę i podróż minęła nie wiem kiedy,,,także następny przejazd z Bla Bla Car zaliczyć mogę do bardzo udanych i fajnych,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tym razem miałam małą przygodę,,zarezerwowałam przejazd parę dni przed wyjazdem i auto pełne ,,więc spokojnie czekam ,,ale dzien przed wyjazdem podałam swój adres i chcę potwierdzenia czy godzina wyjazdu jest aktualna i cisza ,,cisza ,,więc ja szykuję się twardo na wyjazd jak był umówiony wczesniej na 7 rano i co? cisza ,,zero auta i zero wyjazdu,,więc ja gotowa z walizami szybko na bla bla car i szukam innego,,znalazlam na 14 godz, więc zarezerwowałam i zadowolona szykuję się dalej do wyjazdu,,a tu dzwoni do mnie mój pierwszy kierowca i przeprasza ,ale jedzie i będzie u mnie o 13 godz, po mnie,,więc ja na bla bla car i anulowalam przejazd z innym na 14 i czekam na tego swojego pierwszego artystę,,trochę zamieszania wyszlo ale za to mówię,,że będe miala 3 torby?️...zrobilam rewolucję w bagażniku,,bo wszystko weg i moje najpierw a potem ich te maluchy na silę pakowali ,,,ale 6 godzin i dojechalam szczęsliwie,,,nischt zu tragisch,,,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez chetnie z blablacara korzystam.  Za pierwszym razem mialam obawy,ale trafil mi sie kierowca z mojego miasta,wiec nikt nie musial gdzies tam po mnie wyjezdzac. Pamietam ,ze wzial ode mnie tylko 35 euro. Normalnie za busa placilam od 70er-100er. Zalezy jaka firma byla.

Potem tez z innymi jezdzilam.

To bylo na tyle dobre,ze w poprzednim miejscu pracowalam dlugo,a ,ze mialam prywatne  telefony tych kierowcow ,z ktorymi jechalam,to potem zalatwialam  przejazdy juz bezposrednio z nimi.

Blablacar jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 12.11.2017 at 12:43, Blondi napisał:

Jeszcze muszę coś dodać,,można spotkac nawet na Bla Bla car fajnego faceta,,nie na portalach,,nie,,zresztą wszędzie można trafić na swojego,,ale raz jechałam z małego zadupia też ,razem z kierowcą z Bla Bla Car,,ja nie:płacz: ale kierowca się zakochał we mnie:hahaha: nie mój typ, ale rozmowa z nim i podróż,super,,szybko bardzo długa trasa minęła,, Kierowca nie odpuszcza,,dzwoni bo zakochany,,to ten co mi już przyszłe lata wyplanował,,hahahha sposób na życie w jego planach to nie dla mnie,,a po drugie nigdy nie zastąpi słodziaka mojego,,nigdy,,nie ma szans nawet,,Ale kierowca nie odpuszcza ,,będzie czekał na mnie,,pytam się na co? te czekanie? jest wolny i fajny facet ,,ale nie dla mnie,,Także dziewczynki przyszli Wasi faceci są też na Bla Bla Car,,,:hahaha:

Podzielam Twoje zdanie i mam tylko dobre zdanie o podróżowaniu z BlaBlaCar. Ten ostatni wpis, też jakby moje przeżycia opisywał  ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A więc Blondi szuka auta z Blablacar aby wrócić do Niemiec, a tu na horyzoncie nikogo nie ma, a bardzo chciałam dzisiaj jechać, ale po dłuższych poszukiwaniach znalazłam jedna męską gwiazdę, nie tani bo 234zl ale zarezerwowałam, grubas mnie odrzucił, :przekleństwa::szydera: no więc szukam dalej, jest następny ale na niedzielę, kierowca zaakceptował, cena 119zl, a tu się okazuje, że nie ma mnie kto odebrać z tej autostrady:grzmotnąć:w tych godzinach co będę, ale ja za telefon i gadu gadu z kierowcą i kierowca mnie pod sam dom zawiezie:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...