Skocz do zawartości

Zgubiłam telefon


Gość Urszula
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ratunku! Jestem obecnie na ofercie w Bonn. Byłam właśnie na spacerze z babcią. Brałam ze sobą telefon przed chwilą przeszukałam wszystkie miejsca w domu gdzie mógłby być i nic. Nie ma telefonu :( . Bardzo potrzebny jest mi ten numer, bo ma go bank, agencja i wszyscy moi znajomi. Telefon był "na kartę". Co mam zrobić? Jak odzyskać numer? :cry: Jestem zdruzgotana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałam podobny problem. Syn wtedy dzwonił do biura obsługi klienta i załatwił mi duplikat karty. Pamiętam, że mówił coś o kodzie PUK. Musiałam szukać tą książeczkę kupowałam starter. Nie pamiętam ile kosztowało, ale wiem, że da się wyrobić nową kartę SIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, kiedy zgubiłam telefon ale chciałam zachowac numer to w pierwszej kolejności zablokowałam karte, potem pojechałam do punktu obsługi klienta po duplikat karty (trwało to około 2 godziny i musialam jechac do pobliskiego miasta). Sporo zachodu ale nie chcialam zmieniac numeru.... nie wiem czy ktos w Twoim imieniu w Pl moze zrobic to za ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...