Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Działanie agencji to często świadome wprowadzanie nas w błąd ja jak zarzuciłam jednej agencji,że swiadomie wprowadzili mnie w błąd to powiedzieli,że nie świadomie i co? A miałam w ręce dowód ,że zrobili to swiadomie tylko,że tym papierkiem to za przeproszeniem tyłek mogę sobie wytrzeć i tak im nic nie zrobie a jakbym miała taką ankietę podpisaną przez rodzinę to mogłaby coś zdziałać:) A nasz rzad zamiast próbować grzebać w konstytucji to naszym kulawym prawem powinnien się zająć a nie pijany kierowca powoduje wypadek to jest nieumyslne spowodowanie śmierci grozi 12 lat a powinno być co najmniej 25 banda psycholi skopie kogoś na smierć i odpowiedza za pobicie ze skutkiem smiertelnym i dostanie max 12 lat a powinno byc 25 przykłady mozna mnozyc:(

Czasami słyszę dopytam się bo nic tu nie napisali i kontakt się na tym urywa a przy nazwisku opiekuna pewnie adnotacja za duzo chce wiedzieć albo zadaje nie wygodne pytania:rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, kris napisał:

Wytłumaczcie mi, dlaczego nie może zmieniać? Może jest ciekawa świata, chce trochę zwiedzić Niemcy? Podopieczny jest ok, ale rodzinka podła. Jeszcze nie ma przymusu powrotu. :p Agencja się nie podoba i nie wykonuje swoich zobowiązań?:p Szukamy następnej!

Znałem kiedyś opiekuna. Opolanin, język niemiecki perfekt, pielęgniarz dyplomowany. Przyjeżdżał na max 4 miesiące, robił swoje i nigdy nie wracał na to samo miejsce! Taki miał styl pracy. Wtedy jeszcze pracowaliśmy tylko na czarno.

@kris może każdy zmieniać ile chce i jakie chce agencje,,chodziło mi tutaj o post Klaudyny80 ,,,ze tyle miała agencji  a tylko 3 wyjazdy i teraz przejdzie do następnej Ambercare i tam już będzie super ,bo koleżanka jej poleciła itd, toż to jest reklama,,, a wyjeżdzać może każdy i ile chce ,,nikt nikomu niczego nie zabroni,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Marcin napisał:

Hej wszystkim :) szukam zmienika od 20 czerwca na miesiąc ,miasto Dusseldorf stawka 1100 przez agencję oczywiście . Ktoś jest może zainteresowany?

@Marcin a czemu tak mało? podnieśc stawkę:płacz: troszkę,,to napewno się nie jeden znajdzie zmiennik,,:o z lepszym języczkiem:p och te języczki :hahaha::love:

Teraz, kris napisał:

Na razie trzyma się mocno i chyba zaczyna się rozdwajać?:hahaha:

:hahaha: na dwa fronty?:o ogarniesz wszystko?O.o:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Marcin napisał:

Hej wszystkim :) szukam zmienika od 20 czerwca na miesiąc ,miasto Dusseldorf stawka 1100 przez agencję oczywiście . Ktoś jest może zainteresowany?

A dlaczego Ty szukasz ? agencji nie chce się nawet zmiennika znależć tylko Tobie to zlecili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie trochę mało ,a już rok na to zlecenie przyjeżdżam......chyba czas poszukać czegoś innego

Teraz, jolantapl. napisał:

A dlaczego Ty szukasz ? agencji nie chce się nawet zmiennika znależć tylko Tobie to zlecili?

Agencja szuka,ale coś im to ciężko idzie ,miałem już 3 zmienikow tutaj i szkoda gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marcin napisał:

No właśnie trochę mało ,a już rok na to zlecenie przyjeżdżam......chyba czas poszukać czegoś innego

Marcin to Ty jesteś taki blondynek,,,? pamiętam Ciebie,,kiedyś była tutaj Twoja fotka? jak tak ,to Ty jesteś ten którego pamiętam,,:hahaha: od roku jesteś i zero podwyżki?  Masz rację -poszukaj czegoś lepiej płatnego,masz już doświadczenie,,napewno język masz też opanowany,,nie daj się wykorzystywać agencji,,ja Ci życzę powodzenia,,chyba ,że masz stelle gdzie się wczasujesz,,i nic kompletnie nie robisz ,,to można tyle zarabiać,,,ale ze mnie cwaniara,się zrobiła ,,ale co życie uczy  ,cały czas uczy,,,:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Czyżby nowa praktyka agencji opiekunie zmiennika znajdz sobie sam :hahaha: albo w ofercie mieli,ze masz sam sobie zmiennika poszukać:)

@jolantapl. mnie nieraz pytali z agencji ,czy nie znam kogoś fajnego na zmiennika ,,także to jest normalne ,,agencja chce miec kogoś fajnego poleconego i sprawdzonego,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Marcin to Ty jesteś taki blondynek,,,? pamiętam Ciebie,,kiedyś była tutaj Twoja fotka? jak tak ,to Ty jesteś ten którego pamiętam,,:hahaha: od roku jesteś i zero podwyżki?  Masz rację -poszukaj czegoś lepiej płatnego,masz już doświadczenie,,napewno język masz też opanowany,,nie daj się wykorzystywać agencji,,ja Ci życzę powodzenia,,chyba ,że masz stelle gdzie się wczasujesz,,i nic kompletnie nie robisz ,,to można tyle zarabiać,,,ale ze mnie cwaniara,się zrobiła ,,ale co życie uczy  ,cały czas uczy,,,:o

Tak to ja ,nie jest to mega ciężkie zlecenie ,ale mimo wszystko uważam że 1100 to jednak mało i trzeba już czegoś innego szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marcin napisał:

Tak to ja ,nie jest to mega ciężkie zlecenie ,ale mimo wszystko uważam że 1100 to jednak mało i trzeba już czegoś innego szukać

To jest stawka na 1 rok pracy -ja tak uważam ,,no może 2 rok zachaczyć troszkę,,ale nie na dłuższą metę,,,możesz dużo więcej zarabiac a i tak siedzisz poza domem w De i tak,,to czemu nie mieć więcej? pomyśl,intensywnie pomyśl,,warto,,,

To ja się ciesze ,że wróciłeś do nas :hahaha: masz tu :ciacho: -pycha własnej produkcji -mojej:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jolantapl. napisał:

Jak ktoś będzie chętny to na priv.napisze ci i jak. Tak jest tu coś do robienia ,chyba jak wszędzie 

 

 

A dlaczego Ty szukasz ? agencji nie chce się nawet zmiennika znależć tylko Tobie to zlecili?

Agencja szuka,ale coś im to ciężko idzie ,miałem już 3 zmienikow tutaj i szkoda gadać

1 minutę temu, Blondi napisał:

To jest stawka na 1 rok pracy -ja tak uważam ,,no może 2 rok zachaczyć troszkę,,ale nie na dłuższą metę,,,możesz dużo więcej zarabiac a i tak siedzisz poza domem w De i tak,,to czemu nie mieć więcej? pomyśl,intensywnie pomyśl,,warto,,,

To ja się ciesze ,że wróciłeś do nas :hahaha: masz tu :ciacho: -pycha własnej produkcji -mojej:hahaha:

Dziękuję za torcik , jest pyszny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

To jest stawka na 1 rok pracy -ja tak uważam ,,no może 2 rok zachaczyć troszkę,,ale nie na dłuższą metę,,,możesz dużo więcej zarabiac a i tak siedzisz poza domem w De i tak,,to czemu nie mieć więcej? pomyśl,intensywnie pomyśl,,warto,,,

To ja się ciesze ,że wróciłeś do nas :hahaha: masz tu :ciacho: -pycha własnej produkcji -mojej:hahaha:

@Blondi nie buntuj Marcina bo może mu ta stawka odpowiada wczasy ma i jeszcze mu płacą tylko zastanawiam się czemu agencja ma problemy ze znalezieniem zmiennika moze wymagania wysokie a stawka mała hm:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

To jest stawka na 1 rok pracy -ja tak uważam ,,no może 2 rok zachaczyć troszkę,,ale nie na dłuższą metę,,,możesz dużo więcej zarabiac a i tak siedzisz poza domem w De i tak,,to czemu nie mieć więcej? pomyśl,intensywnie pomyśl,,warto,,,

To ja się ciesze ,że wróciłeś do nas :hahaha: masz tu :ciacho: -pycha własnej produkcji -mojej:hahaha:

Napewno zacznę się rozglądać za czymś innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Blondi napisał:

@jolantapl. mnie nieraz pytali z agencji ,czy nie znam kogoś fajnego na zmiennika ,,także to jest normalne ,,agencja chce miec kogoś fajnego poleconego i sprawdzonego,,

Agencje jak mają fajne sprawdzone osoby to i tak ich nie szanują ja bym ich w nosie miała nawet szukanie zmienników na nas chcą zrzucić>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Blondi napisał:

To jest stawka na 1 rok pracy -ja tak uważam ,,no może 2 rok zachaczyć troszkę,,ale nie na dłuższą metę,,,możesz dużo więcej zarabiac a i tak siedzisz poza domem w De i tak,,to czemu nie mieć więcej? pomyśl,intensywnie pomyśl,,warto,,,

To ja się ciesze ,że wróciłeś do nas :hahaha: masz tu :ciacho: -pycha własnej produkcji -mojej:hahaha:

Napewno zacznę się rozglądać za czymś innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...