Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Tam figa jest a nie rzetelne opinie takie informacje to najlepiej przez priv przekazywać ;)

Kolejnego reklamodawcę odesłałam tam, gdzie trzeba...bo rzeczywiście zainteresowani najpierw czytają forum, orientują się gdzie co jest, a potem zadają pytania w odpowiednich działach....:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucyna121 napisał:

@jolantapl Wszyscy doskonale wiemy , ze jest wymog chwalenia firmy , a tak naprawdę to jedno wielkie ......

 

I to jest sprawa kontrowersyjna bo jednemu się dobrze współpracuje z daną firmą a 10 innych może na tą firmę narzekać i jak tu polecać firmę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam firmę *usunięto*. Wszystko przebiega sprawnie i pomyślnie. Wysokie składki ZUS, ubezpieczenie. Mam pomoc językową, bo nie za bardzo radzę sobie z językiem. Jeśli oferta mi nie odpowiada zawsze mogę ją odrzucić :) Pozdrawiam

Szanowni Państwo, miejsce agencji jest w innym dziale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby @Paulina24 przeczytała ten temat i zobaczyła na nasze reakcje na reklamę agencji to nie trudziłaby się niepotrzebnie.

Efekt wręcz odwrotny od zamierzonego. Osoba która rejestruje się wyłącznie po to by reklamować firmę na pewno nie jest opiekunką !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Gdyby @Paulina24 przeczytała ten temat i zobaczyła na nasze reakcje na reklamę agencji to nie trudziłaby się niepotrzebnie.

Efekt wręcz odwrotny od zamierzonego. Osoba która rejestruje się wyłącznie po to by reklamować firmę na pewno nie jest opiekunką !!!

 

 I na pewno nie skłoni nas , przez taki wpis , do zainteresowania się daną agencją :zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Jest któraś z Was zainteresowana fajnym zleceniem od około 20 stycznia na 2 miesiące? aczkolwiek można się dogadać:) szukam fajnej zmienniczki, bo jak do tej pory nie miałam szczęścia :/ praca jest legalna, Bielefeld. Opieka jest przy spokojnej Pani, rodzina też super, ogólnie nie ma na co narzekać.

Zlecenie przez firmę, ale czytając co niektóre wpisy nie chce sprawiać mylnego wrażenia, więc chętnie wszystko opowiem przez wiadomości prywatne :)

Milutkiego dnia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mirkarom1967 napisał:

witam wszystkich!

jestem tu nowa, chcialam zapytac w jakich agencjach pracujecie i co sobie  w nich cenicie?:) pozdrawiam Mirka

ja sobie cenię to wszystko czego nie ma w twojej agencji gowork a o czym dzisiaj jużpisałaś. Czyli, że nie muszę szukać sobie zmienniczki nawet za pieniądze, bo zarabiam dobrze i nie muszę dorabiać wciskając oferty, cenię sobie za to, że nie odpowiadam jak to pisałaś przed rodzinami za pijaństwo innych opiekunek tylko za to odpowiada agencja i to nie tylko moja. I najważniejsze jak umawiam sobie koniec oferty to mogę pakować się w ciemno, bo agencja znajdzie mi zmienniczkę, bo w naszych agencjach zmienniczki nie zmieniają terminów i nie ustalają warunków ale jeżeli już to znajdują na ich miejsce szybko inne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, FrauMiau napisał:

ja sobie cenię to wszystko czego nie ma w twojej agencji gowork a o czym dzisiaj jużpisałaś. Czyli, że nie muszę szukać sobie zmienniczki nawet za pieniądze, bo zarabiam dobrze i nie muszę dorabiać wciskając oferty, cenię sobie za to, że nie odpowiadam jak to pisałaś przed rodzinami za pijaństwo innych opiekunek tylko za to odpowiada agencja i to nie tylko moja. I najważniejsze jak umawiam sobie koniec oferty to mogę pakować się w ciemno, bo agencja znajdzie mi zmienniczkę, bo w naszych agencjach zmienniczki nie zmieniają terminów i nie ustalają warunków ale jeżeli już to znajdują na ich miejsce szybko inne. 

:zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno firma która pozwala rządzić jedną opiekunką drugiej a sama umywa od tego ręce jest do odstrzału. Co mnie obchodzi widzimisię zmienniczki. A właśnie miałam taką sytuację że zmienniczka oświadczyła że ona tam wraca najpóźniej w połowie lutego. Umowę dostałam do 25 lutego więc to nie ona rządzi ale firma. :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Łukasz napisał:

FRANCISZKA nic nie piszesz..wyczaiłem chyba, dlaczego. Klikasz na ... Cytuj... I od razu, nie pisząc nic w temacie postu, klikasz...Dodaj odpowiedź

Witam.A co mam pisać,tylko tyle ze moja firma płaci w dwóch ratach a ja  szukam dobrej  firmy która składki na ZUS odprowadza od 4230 zł a pensja minimum od 1300 E.

Proszę o namiary na taką firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, FrauMiau napisał:

ja sobie cenię to wszystko czego nie ma w twojej agencji gowork a o czym dzisiaj jużpisałaś. Czyli, że nie muszę szukać sobie zmienniczki nawet za pieniądze, bo zarabiam dobrze i nie muszę dorabiać wciskając oferty, cenię sobie za to, że nie odpowiadam jak to pisałaś przed rodzinami za pijaństwo innych opiekunek tylko za to odpowiada agencja i to nie tylko moja. I najważniejsze jak umawiam sobie koniec oferty to mogę pakować się w ciemno, bo agencja znajdzie mi zmienniczkę, bo w naszych agencjach zmienniczki nie zmieniają terminów i nie ustalają warunków ale jeżeli już to znajdują na ich miejsce szybko inne. 

a pracowalas w gowork?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...