Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, starszyopiekun napisał:

Jestem zupełnie nowy tu. Obecnie emeryt. Mam na dniach jechać jechać do Niemiec jako opiekun. Czy ktoś z forumowiczów miał lub ma jakieś doświadczenia z agencją o nazwie Berlin.(Instytut Szkoleniowy. Agencja pracy)? Sprawa jest pilna.

"Instytut szkoleniowy, Agencja pracy" - no nic nie napiszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, starszyopiekun napisał:

Naprawdę nikt nic nie wie?

Jak masz możliwosc z nimi jechac to jedz,,sprobuj i sam zobaczysz,,ja ze swojej agencji pojechałam w ciemno,,nic kompletnie nie było w internecie,,i okazało się super,,na sobie wybadasz agencję,,,śmialo i odważnie,,są w rejestrze? Jakby ktoś coś wiedział ,to napewno by napisał,,jest tyle agencji ,że już sami nie możemy sie połapać w nich,,ktora dobra a która ble,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marlena70 napisał:

ja wyjechałam z ambercare i wszystko było w porządku.. miałam lekkie obawy, ale nie było wyjścia

na szczęście wszystkie pieniądze wypłacali w terminie i kontakt z biurem tez był dobry, wiec mi się udało

Pieniądze wypłacili, kontakt był, to super!!!O.o A mogli nie wypłacić i zerwać kontakt?>:( Jakie obowiązki ma agencja? Chyba zapłacić i wspomagać opiekuna...i wiele, wiele więcej:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre agencje mają problemy z brakiem opiekunek,,,do mnie dzwonią moje stare agencje,,i tak sobie pomyslałam, najpierw olac a potem szukają na nowo ofiary na swoje cudowne miejsca,,,nigdy więcej nie wrócę na ich stawki i na ich oferty,,wszystko do kitu,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

Niektóre agencje mają problemy z brakiem opiekunek,,,do mnie dzwonią moje stare agencje,,i tak sobie pomyslałam, najpierw olac a potem szukają na nowo ofiary na swoje cudowne miejsca,,,nigdy więcej nie wrócę na ich stawki i na ich oferty,,wszystko do kitu,,

Znam to z autopsji O.o Jedna agencja obraziła się na mnie dożywotnio , bo kazałam im zmienić umowę , a teraz przed świętami znalezli dla mnie super ofertę . Myślałam , że już poznali mnie na tyle , że powinni wiedzieć z kim mają do czynienia >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że w okresie przedświątecznym i tzw. urlopowym to wszystkie agencje mają pooblemy z brakiem opiekunek. Mnie na pocztę mailową też oferty i prośby o kontakt przysyła agencja z którą się kłóciłam o formę umowy przysłanej dopiero do Hamburga i której praktycznie zapowiedziałam,że więcej z nimi nie wyjadę. Byli naprawdę wielcy i cwani. Jeden z załączników miał treść z której wynikało, że dobrowolnie zezalam na potrącenie mi 104,65 euro w poczet opłaty zanoclegi i wyżywienie. Awantura była straszna, musiałam ja ustąpić( albo zjechać), do dnia wypłaty nie byłam pewna ile mi wypłacą. Koniec końców dostałam swoje 1200 za opiekę nad 120 kg panią z Parkinsonem. W umowie były też inne ciekawe kwiatki, To dopiero była agencja.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, Marlena70 napisał:

ja wyjechałam z ambercare i wszystko było w porządku.. miałam lekkie obawy, ale nie było wyjścia

na szczęście wszystkie pieniądze wypłacali w terminie i kontakt z biurem tez był dobry, wiec mi się udało

A wcześniej Ci nie wypłacali w terminie, że taka zszokowana wypłata jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie agencji Berlin to moja koleżanka była z nimi na dwumiesięcznym wyjeździe . Ogólnie nie narzekała , stan podopiecznej zgadzał się z podanym opisem . Przed samym wyjazdem do domu miała utrudniony kontakt ze zmienniczką , koordynator ponoć się rozchorował i z nim też nie było kontaktu ...Dziewczyna się dość mocno zdenerwowała bo rodzinka zaczęła jej mówić , że nie pojedzie do domu i musi zostać . Ostatecznie wszystko skończyło  się dobrze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się bała tak w ciemno jechać, nie wiadomo, co człowieka na miejscu spotka. Co do tego okresu świątecznego, to macie rację do mnie nawet na maila spamują niektóre agencje, ale ja już się do laxo przyzwyczaiłam. Stawka mi odpowiada, koordynatorka też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Pań i dla Panów oferta do Hiszpanii...jedna z byłych agencji mi dziś zaproponowała.. .Costa Blanca...od początku stycznia, a chyba nawet po świętach

Opieka nad sympatycznym małżeństwem. Podopieczni cierpią na demencję oraz Alzheimera, są w pełni mobilni.  W domu mieszkają również 3 koty.
Do obowiązków opiekunki będzie należeć troska o Podopiecznych oraz częściowa pomoc w prowadzeniu domu ( 2 razy w tygodniu przychodzi Pani,która sprząta mieszkanie) . Do dyspozycji Opiekunki jest w pełni wyposażony pokój z dostępem do internetu.

Więcej szczegółów na privie.

Jest szansa, żeby i Blondi spotkać:cześć3:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Łukasz napisał:

Dla Pań i dla Panów oferta do Hiszpanii...jedna z byłych agencji mi dziś zaproponowała.. .Costa Blanca...od początku stycznia, a chyba nawet po świętach

Opieka nad sympatycznym małżeństwem. Podopieczni cierpią na demencję oraz Alzheimera, są w pełni mobilni.  W domu mieszkają również 3 koty.
Do obowiązków opiekunki będzie należeć troska o Podopiecznych oraz częściowa pomoc w prowadzeniu domu ( 2 razy w tygodniu przychodzi Pani,która sprząta mieszkanie) . Do dyspozycji Opiekunki jest w pełni wyposażony pokój z dostępem do internetu.

Więcej szczegółów na privie.

Jest szansa, żeby i Blondi spotkać:cześć3:

 

 

A jaki język wymagany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, irmina_koziol napisał:

Ja bym się bała tak w ciemno jechać, nie wiadomo, co człowieka na miejscu spotka. Co do tego okresu świątecznego, to macie rację do mnie nawet na maila spamują niektóre agencje, ale ja już się do laxo przyzwyczaiłam. Stawka mi odpowiada, koordynatorka też.

A j jeżdzę w ciemno i to juz tak 3 razy jechałam i powiem ,ze nie było tam ciemno a raczej słonecznie i urlopik zawsze zaliczyłam,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Łukasz napisał:

Dla Pań i dla Panów oferta do Hiszpanii...jedna z byłych agencji mi dziś zaproponowała.. .Costa Blanca...od początku stycznia, a chyba nawet po świętach

Opieka nad sympatycznym małżeństwem. Podopieczni cierpią na demencję oraz Alzheimera, są w pełni mobilni.  W domu mieszkają również 3 koty.
Do obowiązków opiekunki będzie należeć troska o Podopiecznych oraz częściowa pomoc w prowadzeniu domu ( 2 razy w tygodniu przychodzi Pani,która sprząta mieszkanie) . Do dyspozycji Opiekunki jest w pełni wyposażony pokój z dostępem do internetu.

Więcej szczegółów na privie.

Jest szansa, żeby i Blondi spotkać:cześć3:

 

 

A pary opiekunów tam nie chcą ?:$:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Łukasz napisał:

Jest szansa, żeby i Blondi spotkać

Hallo dzieli tylko 250 km,,,mnie od Costa Blanca,,ale będe też nad samym morzem,,,no ale elektrisze rowerkowo mam jeszcze,,albo koło ratunkowe:oklaski:  @Łukasz a Ty jesteś w Hesji? to gdzies chyba nie daleko ode mnie,,hahahha  Twoja oferta ślicznie wygląda,,dwoje i za ile? no właśnie a język? dialekt może być polsko niemiecki? taki też znam,,wszyscy taki znamy,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...