Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BasiaRosa napisał:

jaką polecacie???????

@BasiaRosa tu się nie poleca :) Zaraz by Moderator dał ostrzeżenie za wstawianie treści marketingowych :d Takie rzeczy to na priv. Omawiane są plusy dodatnie i plusy ujemne ;) a wnioski i decyzje każdy podejmuje sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, svieta napisał:

Ja akurat teraz mam 'przerwę' i chciałam zmienić agencję, pisałam o tym kilka postów wcześniej, i narazie zbieram informacje. Mam jeszcze trochę czasu, może akurat jeszcze jakieś komentarze się pojawią :) Ale i tak nadal uważam, że chyba najwięcej zależy od podopiecznego i znajomości języka.

Jeśli Jesteś w rzetelnej Agencji, to warto w niej pozostać. W jakiej Jesteś, czy mogłabyś nam tu ja podać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość aga napisał:

Dzwoń i pytaj . Niech ta Twoja jak piszesz Babia żyje długo w zdrowiu . Ale............. nie musisz czekać na jej śmierć . Jeżeli trafia sie lepsza praca to trzeba zmienic sztele . Niech rodzina będzie przy babci a Ty jesteś tylko pracownikiem.

Fakt, ale obiecałam Babci że do Niej wrócę, a więc czuję się zobowiązana słowa dotrzymać...

Inaczej nie byłabym sobą, słowo się rzekło to i słowa należy dotrzymać.

A co i jak będzie, to się w czasie okaże ~ mam nadzieję, że będzie dobrze... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

Hal...zawsze można pojechać raz,a potem wypowiedzenie i zmieniasz pracodawcę...Ja tak robię i nie narzekam...może mam większe wymagania,ale w tym roku poniżej 1300 nie schodzę

Tak wiem, ale dla mnie też oprócz pieniążków liczą się uczucia i dane słowo. Natomiast, zmienić pracodawcę mogę zawsze i pewnie z czasem to uczynię, bo jak wiadomo - życie, nie trwa tu wiecznie. Ale póki co, to Babcia żyje i zgodnie z danym słowem do Niej pojadę :) Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to nie mam mniej niż masz Ty Łukaszku :) Serdeczności i miłego wieczoru Ci życzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

ale od wiosny chcę przejść do agencji szwajcarskiej, która i u nas się reklamuje Na dziś mam oferty do szpitala na 3 zmiany,ale polubiłem domki,haha

W szpitalu, zbyt wielki chaos :( zaś, w domku spokój. Pomyślności Łukaszku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Czytam Was od dawna , więc już czas żeby dodać swoje trzy grosze . Wierzcie mi , że z językiem komunikatywnym można zarobić więcej niż 1300 . Wszystko zależy od  Agencji z jaką wyjeżdżamy . Na moim ostatnim zleceniu moja pensja wynosiła 1250 , w momencie kiedy Agencja nie była w stanie znależć dla mnie zmienniczki , rodzina podpisała kontrakt z inną . Na moje miejsce przyjechała dziewczyna z perfekcyjnym niemieckim ale pierwszy raz w pracy jako opiekunka . Jej pensja wynosiła 1600 netto . Nawet dobra Agencja nie jest w tanie zawsze zagwarantować nam zawsze dobrze płatnego miejsca pracy gdyż to też zależy od portfela rodziny , ale dobre Agencje mają stawki minimum 1300 . Mojej Agencji już powiedziałam żegnam :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Witam :) Czytam Was od dawna , więc już czas żeby dodać swoje trzy grosze . Wierzcie mi , że z językiem komunikatywnym można zarobić więcej niż 1300 . Wszystko zależy od  Agencji z jaką wyjeżdżamy . Na moim ostatnim zleceniu moja pensja wynosiła 1250 , w momencie kiedy Agencja nie była w stanie znależć dla mnie zmienniczki , rodzina podpisała kontrakt z inną . Na moje miejsce przyjechała dziewczyna z perfekcyjnym niemieckim ale pierwszy raz w pracy jako opiekunka . Jej pensja wynosiła 1600 netto . Nawet dobra Agencja nie jest w tanie zawsze zagwarantować nam zawsze dobrze płatnego miejsca pracy gdyż to też zależy od portfela rodziny , ale dobre Agencje mają stawki minimum 1300 . Mojej Agencji już powiedziałam żegnam :d

To prawda, że wszystko najbardziej zależy od rodziny. Zaś 1250 to wcale nie tak mało, jak ja zaczynałam to miałam 1000 i też się cieszyłam, no a potem z czasem dostałam więcej za moją pracowitość i staranie o Babcię :) Nic za darmo nie ma, na wszystko trzeba sumiennie zapracować... Jak przysłowie mówi: "Jaka praca, taka płaca"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hal napisał:

To prawda, że wszystko najbardziej zależy od rodziny. Zaś 1250 to wcale nie tak mało, jak ja zaczynałam to miałam 1000 i też się cieszyłam, no a potem z czasem dostałam więcej za moją pracowitość i staranie o Babcię :) Nic za darmo nie ma, na wszystko trzeba sumiennie zapracować... Jak przysłowie mówi: "Jaka praca, taka płaca"

Z całym szacunkiem , ale w naszej pracy pensja jest ustalana z góry i jest niezależna od nakładu naszej pracy . Ja mam 5 letnie doświadczenie , język komunikatywny dobry i bardzo dobre referencje . Moja zmienniczka za taką samą prace dostała 350 euro więcej tylko dlatego że jej Agencja zostawiła sobie mniej w kieszeni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Z całym szacunkiem , ale w naszej pracy pensja jest ustalana z góry i jest niezależna od nakładu naszej pracy . Ja mam 5 letnie doświadczenie , język komunikatywny dobry i bardzo dobre referencje . Moja zmienniczka za taką samą prace dostała 350 euro więcej tylko dlatego że jej Agencja zostawiła sobie mniej w kieszeni .

To zmieniaj agencję i to natychmiast :d @Łukaszowi 1300 wystarczy a ze swoim doświadczeniem mógłby szafnąć spokojnie 1600 jak nie więcej. Wszystko zależy od tego na czym komu zależy. Ja bym chciała 2 koła a to tylko w Szwajcarii dostają. Tylko załapać się ciężko :love:. Może zna ktoś sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To zmieniaj agencję i to natychmiast :d @Łukaszowi 1300 wystarczy a ze swoim doświadczeniem mógłby szafnąć spokojnie 1600 jak nie więcej. Wszystko zależy od tego na czym komu zależy. Ja bym chciała 2 koła a to tylko w Szwajcarii dostają. Tylko załapać się ciężko :love:. Może zna ktoś sposób?

Zgadzam się z Tobą całkowicie . Agencje oczywiście zmieniłam , również z innych powodów . Łukasz  pomimo doświadczenia i innych pozytywnych cech :) ma tą przewagę nad nami że może dzwignąc więcej jak my :d Och my słaba płeć:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Zgadzam się z Tobą całkowicie . Agencje oczywiście zmieniłam , również z innych powodów . Łukasz  pomimo doświadczenia i innych pozytywnych cech :) ma tą przewagę nad nami że może dzwignąc więcej jak my :d Och my słaba płeć:love:

A skąd wiesz wiesz,że @Łukasz może dzwignąć więcej niż my?:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...