Skocz do zawartości

Stawki na czarno od 1600 ?


Gość Marzena46
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 21.04.2017 at 13:09, Blondi napisał:

Jak komuś uda się wyciągnąc od rodziny nawet 2500 euro  za opiekę ,to tylko pogratulowac i dobrze ,że są tacy co swoją pracę wysoko cenią,,są cwani i nie dadzą sobie w kasze dmuchac,, ,,bardzo dobrze,,bo inaczej spadniemy do 900 euro ,,na miesiąc,, też dużo slyszałam o pracy na czarno ale zarobki takie same jak przez agencję,także żadnych rewelacji,,jak pójdę na emeryturkę to wtedy będę myslała jak pracowac i jak zarabiać i jak kombinowac,,aby dziadom za dużo nie oddawać:hahaha: 

pochwalam...jestem podobnego zdania Blondi hahahaa:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Witam serdecznie drogie panie poszukuje pracy dla mamy, byłabym wdzięczna jakbyście mieli coś na oku... 

Może być wymiana 

Język komunikacji podstawowy doświadczenie 10 letnie. Proszę o propozycję i kontakt. 

Z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja pracuje za1700 netto i nie narzekam ele płace posrednicce120 euro miesiecznie i podwyżke sama załatwiam ona jest tylko od miejsca pracy i nic wiecej ,oplaca mi sie nejbardziej na swietach niemieckich 100 % i dlatego pracuje od niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Gość Laura napisał:

Ja pracuje za1700 netto i nie narzekam ele płace posrednicce120 euro miesiecznie i podwyżke sama załatwiam ona jest tylko od miejsca pracy i nic wiecej ,oplaca mi sie nejbardziej na swietach niemieckich 100 % i dlatego pracuje od niej

Ale to prywatnie bez umowy? A co robi pośredniczka pracuje na innej szteli? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 21.04.2017 o 09:39, Gość Marzena46 napisał:

Jakby nie bylo kobiety nadal jezdza na czarno.  Moja kolezanka po fachu ma obecnie przy dwoch osobach 1700 euro, strasznie narzeka i chce podwyzki na 2000. Wszystko na czarno. Wg mnie ma przesadzone wymagania, zwlaszcza ze jezyk podstawowy. A moze to ja przesadzam ?

:beret-twarz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Gość Nowa napisał:

:beret-twarz:

Ja tam nie spotkałam się z takimi zarobkami na czarno. Zawsze były niższe i cały dzień przy dziadkach , chyba że do sklepu. Zresztą nie chciały te kobiety nigdzie łazić żeby się nie narażać na kontrolę, rodziny tych dziadków też tak zarządziły. Nie dawno miałam koleżankę pracująca na czarno. Rodzina  skąpców, zrezygnowali z agencji bo było dla nich za drogo i opiekunki ciągle skarżyły się na brak normalnego jedzenia.  Koleżanka niech sobie żąda ile chce , jej sprawa , ty jej nie płacisz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Zenka napisał:

Ja tam nie spotkałam się z takimi zarobkami na czarno. Zawsze były niższe i cały dzień przy dziadkach , chyba że do sklepu. Zresztą nie chciały te kobiety nigdzie łazić żeby się nie narażać na kontrolę, rodziny tych dziadków też tak zarządziły. Nie dawno miałam koleżankę pracująca na czarno. Rodzina  skąpców, zrezygnowali z agencji bo było dla nich za drogo i opiekunki ciągle skarżyły się na brak normalnego jedzenia.  Koleżanka niech sobie żąda ile chce , jej sprawa , ty jej nie płacisz.

 

Można spoko 2000 e zarobić prywatnie przy jednej osobie i przy mocno komunikatywnym i to bez pośredników kasujących co miesiąc .Może nie często ale da się

Pozdro   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość S7777 napisał:

Można spoko 2000 e zarobić prywatnie przy jednej osobie i przy mocno komunikatywnym i to bez pośredników kasujących co miesiąc .Może nie często ale da się

Pozdro   

Nie często ale da się też trafić milion w Lotto.  Jak na czarno na rękę 2000 i jedna osoba to na pewno ciężki przypadek , agencji musieliby zapłacić więcej. Jaki interes mieliby Niemcy w tym aby płacić prywatnie za opiekę tyle samo  co agencji? Czy nawet trochę więcej ale nie obchodzą ich zmiany , choroby opiekunów, nagle zjazdy. Do tego mają z tego różne zniżki w podatkach jeśli zatrudniają opiekunkę legalnie. Potrafią liczyć , zawsze jest coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Aneta napisał:

Nie często ale da się też trafić milion w Lotto.  Jak na czarno na rękę 2000 i jedna osoba to na pewno ciężki przypadek , agencji musieliby zapłacić więcej. Jaki interes mieliby Niemcy w tym aby płacić prywatnie za opiekę tyle samo  co agencji? Czy nawet trochę więcej ale nie obchodzą ich zmiany , choroby opiekunów, nagle zjazdy. Do tego mają z tego różne zniżki w podatkach jeśli zatrudniają opiekunkę legalnie. Potrafią liczyć , zawsze jest coś za coś.

Nie ciężki wcale a na agencji zaoszczędzili 7stówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Aneta napisał:

Nie często ale da się też trafić milion w Lotto.  Jak na czarno na rękę 2000 i jedna osoba to na pewno ciężki przypadek , agencji musieliby zapłacić więcej. Jaki interes mieliby Niemcy w tym aby płacić prywatnie za opiekę tyle samo  co agencji? Czy nawet trochę więcej ale nie obchodzą ich zmiany , choroby opiekunów, nagle zjazdy. Do tego mają z tego różne zniżki w podatkach jeśli zatrudniają opiekunkę legalnie. Potrafią liczyć , zawsze jest coś za coś.

Aneta tu były ogłoszenia za 450 na tydzień do jednego człeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Gość S7777 napisał:

Nie ciężki wcale a na agencji zaoszczędzili 7stówek

No jak tak to rzeczywiście można się zastanowić czy jechać z agencją. W razie gdyby coś na miejscu nie pasowało bierzemy tygodniówkę i do widzenia. Gorzej gdy nie zapłacą i wtedy nic się nie poradzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zielonka

Na fejsie pisza pod ogloszeniami co to za stawka ja mam do 1 osoby 1600 ale jak zapytasz gdzie to cisza. Ludzie koloryzuja i dodaja pewnie z 200. Nie twierdze ze nie ma takich ofert ale na pewno nie sa standardem i zaleza od wielu czynnikow 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gość Zielonka napisał:

Na fejsie pisza pod ogloszeniami co to za stawka ja mam do 1 osoby 1600 ale jak zapytasz gdzie to cisza. Ludzie koloryzuja i dodaja pewnie z 200. Nie twierdze ze nie ma takich ofert ale na pewno nie sa standardem i zaleza od wielu czynnikow 

Bo jak sie ma jezyk bardzo dobry to sie ma wiecej + premie i daje fajna kwote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość Tak napisał:

A ile?

To prawda!! Ja najwiecej mialam 1630 tak z taka koncowka do 1 osoby + 200e za wyjazd nastepnego dnia. Malo roboty ale wyjazd jednorazowy na 5 tygodni. Normalnie mam 1400 za 1 osobe bez nocek i demencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Sniezka napisał:

To prawda!! Ja najwiecej mialam 1630 tak z taka koncowka do 1 osoby + 200e za wyjazd nastepnego dnia. Malo roboty ale wyjazd jednorazowy na 5 tygodni. Normalnie mam 1400 za 1 osobe bez nocek i demencji. 

Słyszy się w busach jakie to mają zarobki na czarno a przeważnie mniej albo tyle samo co przeciętna stawka w agencji.  Godzą się na to bo mają swoje powody ale to już inna sprawa. Rok temu miałam propozycje na zastępstwo na czarno za koleżankę z jednej grupki znajomych opiekunek w miasteczku. Nawet nie było tam tak źle bo była przerwa , w nocy spokój , na jedzenie  tylko trochę mało i skromnie. Tylko po co mi to było jak tyle samo co z agencji , z którą i tak miałam zakończyć współpracę ze względu na małe zarobki. Koleżanka miała dwójkę studentów na utrzymaniu . Gdyby liczyc jej legalne zarobki plus męża dzieci straciłyby prawo do stypendium i dodatek do mieszkania. Inna z tych na czarno nie kłamała że jest na czarno , nie tyle chodziło jej o dyskrecję co o warunki na Stelli. Miała najgorsze i się wstydziła. Raz zapytaliśmy z jakiej jest agencji to powiedziała. że....zapomniała! I tak się wydało bo jej zmienniczka nic przed nami nie ukrywała. Internetu nie było , przerwy też nie. Rodzinka uważała że przerwa jest od rana do 12 tej , bo babka spała do południa. Opiekunka w tym czasie robiła zakupy i gotowała obiad. Babka leżąco- siedząca , kilka razy dziennie transfer. Nikt was tu nie trzyma mówiła synowa , gdy opiekunki chciały mieć normalne wolne. I dobrze wiedziała co mówi , bo nie chciały i nie mogly legalnie tylko jeszcze bidowaly i żaliły się jakie to z nich nieszczesnice. Takie typy są zresztą i w agencjach , myślą że Niemcy będą im dawać giełdy i prezenty z litości a oni się nimi wysługują i lekceważą. Jedna z tych opiekunek coś gdzieś źle usłyszała i myślała że jej ZUS zabierze emeryturę jak będzie legalnie dorabiać. Dawno skończyła 60 lat i mogła sobie dorabiać ile chce , do tego składki do ZUS im wyższe tym lepiej , bo podwyższają co roku emeryturę.

 

..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Snów przepowiednie
W dniu 31.05.2022 o 11:45, LACH. napisał:

Nie moi kochani!

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

 

Lach w tym pytaniu o Malgi chyba ci się fora pomyliły. Jakby co to dopytaj o to Amarante :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...