Skocz do zawartości

Czujecie się bezpieczne w Niemczech?


Gość Danuta M.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, KamilaJ napisał:

nie byłam w Paryżu to Ci nie powiem jak tam jest a tu gdzie jestem czuję się bezpieczna. Każdy się o swoim miejscu i bezpieczeństwie wypowiadał to ja też.. Nie wiem dlaczego to co mówię jest jakoś źle odbierane. Myślałam, że to forum gdzie można sobie pogadać swobodnie o wszytkim i powiedzieć co kogo martwi a co cieszy :/ a tu zostałam potraktowana czerwoną buźką @violka bo wypowiedziałam swoje zdanie.. Przykro mi troszkę :( :(  Miała Pani mylną interpretację niestety. Ale mimo to życzę dzisiaj każdemu dobrego dnia 

@KamilaJ jeżeli błędnie zinterpretowałam Twój post , to przepraszam Cię szczerze . Na tym forum jak na każdym innym , pojawiają się osoby , tylko po to , by zareklamować jakąś firmę , czy produkt . 

Po za działem , o opiniach firm , nie wolno zamieszczać nazw agencji :tak2:

Tobie również życzę miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, violka napisał:

Po za działem , o opiniach firm , nie wolno zamieszczać nazw agencji 

W OPINIACH też już nie ma takiej możliwości bo jest tylko ankieta:( Własnego zdania nie napiszesz:( Osobiście mi się to nie podoba,bo ankieta nie powie wszystkiego nt.danej agencji:(Ciekawe czemuż to tak?Zdanie opiekunek się nie liczy?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KamilaJ napisał:

nie byłam w Paryżu to Ci nie powiem jak tam jest a tu gdzie jestem czuję się bezpieczna. Każdy się o swoim miejscu i bezpieczeństwie wypowiadał to ja też.. Nie wiem dlaczego to co mówię jest jakoś źle odbierane. Myślałam, że to forum gdzie można sobie pogadać swobodnie o wszytkim i powiedzieć co kogo martwi a co cieszy :/ a tu zostałam potraktowana czerwoną buźką @violka bo wypowiedziałam swoje zdanie.. Przykro mi troszkę :( :(  Miała Pani mylną interpretację niestety. Ale mimo to życzę dzisiaj każdemu dobrego dnia 

Nie obrażaj się i nie dziw nam...W wielu twoich postach widnieje nazwa pewnej agencji. Nie mamy zwyczaju pisać skąd jeździmy. To jest odbierane jako kryptoreklama. Jeśli jesteś zadowolona ze swojego pracodawcy, to jest stosowny blok tematyczny i tam możesz opisać swoje odczucia. Tobie również życzę miłego dnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

W OPINIACH też już nie ma takiej możliwości bo jest tylko ankieta:( Własnego zdania nie napiszesz:( Osobiście mi się to nie podoba,bo ankieta nie powie wszystkiego nt.danej agencji:(Ciekawe czemuż to tak?Zdanie opiekunek się nie liczy?:(

Możesz napisać do Moderacji uwagę o odłączeniu okienka z opisem odczuć opiekunów w ankiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...