Skocz do zawartości

Czujecie się bezpieczne w Niemczech?


Gość Danuta M.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jak już piszesz to pisz do końca ....Po kiego później domysły ? ....Wtedy z Tobą w parku korzystałyśmy z toalety na powietrzu ( czyt. mało co a na widoku ) , bo innej nie było a nam bardzo chciało się upuścić wilgoci .... Zboka żadnego nie było na stówę , bo chociaż jednej by się trafiło ....Takie ostatnie my przecież nie są ....czy może są ?:płacz:

No wiesz co?! Najpiękniejsze dwie w całych De!!!!! Dlaczego "płakasz"????? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Ja już sama nie wiem.....może i Marija.....Pdp często tak na mnie mówi.....:szydera: albo hej.....:szydera:

Cos w tym jest :szydera:.....zeby w temacie było, to grzecznie ide spac, nie spaceruje sama po nocy...., no chyba ze z moim Szczęściem :d wtedy to tak...uwielbiam nocne spacery, w De tez :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nugatka napisał:

Cos w tym jest :szydera:.....zeby w temacie było, to grzecznie ide spac, nie spaceruje sama po nocy...., no chyba ze z moim Szczęściem :d wtedy to tak...uwielbiam nocne spacery, w De tez :love:

Cieszę się razem z Tobą Nugatku tym Twoim " Szczęściem " :cmok:

Też idę spać bo rano trzeba wstać. Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Wczoraj poznałam takiego jednego Faceta hi hiii

Na przejeździe kolejowym na światłach ha, ha

Już nie jestem pewna czy mogę być bezpieczna? Mam jego numer telefonu i zastanowię się co z nim zrobić ha, haa:trele:

Wpisać do telefonu ,bo się może zawieruszyć .:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Wczoraj poznałam takiego jednego Faceta hi hiii

Na przejeździe kolejowym na światłach ha, ha

Już nie jestem pewna czy mogę być bezpieczna? Mam jego numer telefonu i zastanowię się co z nim zrobić ha, haa:trele:

Jak sama nie skorzystasz, to z biedniejszymi się podziel....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Wczoraj poznałam takiego jednego Faceta hi hiii

Na przejeździe kolejowym na światłach ha, ha

Już nie jestem pewna czy mogę być bezpieczna? Mam jego numer telefonu i zastanowię się co z nim zrobić ha, haa:trele:

Zara...zara .....czyj numer masz ....Faceta , czy pociągu , który przejeżdżał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zara...zara .....czyj numer masz ....Faceta , czy pociągu , który przejeżdżał ?

Ha haa Dobre. Numer pociągu nie pamięta bo dwa pociągi przyjechały a światła zmieniły się chyba z pięć raz. A my rozmawialiśmy dalej hi hii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lisa_Ona napisał:

Ha haa Dobre. Numer pociągu nie pamięta bo dwa pociągi przyjechały a światła zmieniły się chyba z pięć raz. A my rozmawialiśmy dalej hi hii

Aaaaaaa....zaspana jeszcze jestem ....ale se pośpiewam ....już mnie się na ucho rzuciło : " dwa serca jak pociągi dwa ....z miasteczka B do miasta A ....":cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lisa_Ona napisał:

Wczoraj poznałam takiego jednego Faceta hi hiii

Na przejeździe kolejowym na światłach ha, ha

Już nie jestem pewna czy mogę być bezpieczna? Mam jego numer telefonu i zastanowię się co z nim zrobić ha, haa:trele:

Z numerem telefonu ??? bo chyba się nie zastanawiasz co masz zrobić z facetem :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lisa_Ona napisał:

Wczoraj poznałam takiego jednego Faceta hi hiii

Na przejeździe kolejowym na światłach ha, ha

Już nie jestem pewna czy mogę być bezpieczna? Mam jego numer telefonu i zastanowię się co z nim zrobić ha, haa:trele:

Na kolejowym

Przejeździe

Pod opuszczonym

Szlabanem

Poznała się 

Ona Lisa

Z jednym takim

Panem

Ów był przezorny

Nad podziw

I numer swej

Handy podał

Jak wykorzysta to

Liska

Czy będzie z tego 

Przygoda

Romansik mały

Lub duży

W zaciszu 

Dróżniczej budki

Czy może nic

Się nie 

Zdarzy

Bo turnus 

Jak zwykle 

Za krótki.....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Na kolejowym

Przejeździe

Pod opuszczonym

Szlabanem

Poznała się 

Ona Lisa

Z jednym takim

Panem

Ów był przezorny

Nad podziw

I numer swej

Handy podał

Jak wykorzysta to

Liska

Czy będzie z tego 

Przygoda

Romansik mały

Lub duży

W zaciszu 

Dróżniczej budki

Czy może nic

Się nie 

Zdarzy

Bo turnus 

Jak zwykle 

Za krótki.....

 

 

Turnus jest za

Krotki

Brakuje też budki

A w domu same

Pobudki

Pan i Pani

Jeszcze nie

Sa zakochani

To wszystko

Jest chyba do bani.. 

Bo Pani boi się. Pana

Woli zostac

Chyba sama,? 

 

Dziękuję Kasiu. :cmok:podoba mi się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 9.05.2018 at 14:28, Baśka powtarzająca się napisał:

@Knorr....cyt. " tak byłem zajęty pomocą Pdp przy wychodzeniu z progu ..." ....Co te stare lata z człowieka robią ...taki Małysz , czy Stoch bez pomocy wychodzi z progu ..... Knorr....ale chociaż lądowanie z telemarkiem było ?

No wiedziałem, jak Ciebie 'zaczepić" :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
O 9.05.2018 at 08:29, salazar napisał:

Brawo Kamila Jot i jej firma :D!

Mówisz, że czarna nie jesteś :D?

Cieszę się, że masz dobry humor. Po tych zamachach w Paryżu wszystkiego można się spodziewać będąc za granicą i osobiście wolę jeździć tam gdzie jest spokojnie i wrócę do domu w całości… Z resztą laxo sprawdza miejscówki w które ludzi wysyłają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KamilaJ napisał:

Cieszę się, że masz dobry humor. Po tych zamachach w Paryżu wszystkiego można się spodziewać będąc za granicą i osobiście wolę jeździć tam gdzie jest spokojnie i wrócę do domu w całości… Z resztą laxo sprawdza miejscówki w które ludzi wysyłają ;)

Na najdokładniej sprawdzonej przez Twoją super firmę szteli też cegła Ci na głowę spaść może całkiem niespodziewanie......

Edytowane przez foczka63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, KamilaJ napisał:

Cieszę się, że masz dobry humor. Po tych zamachach w Paryżu wszystkiego można się spodziewać będąc za granicą i osobiście wolę jeździć tam gdzie jest spokojnie i wrócę do domu w całości… Z resztą laxo sprawdza miejscówki w które ludzi wysyłają ;)

W Paryzu jest bezpieczniej niz z laxom. To znaczy Paryz sprawdzilam, ale bez tej przypadlosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, foczka63 napisał:

Na najdokładniej sprawdzonej przez Twoją super firmę szteli też cegła Ci na głowę spaść może całkiem niespodziewanie......

no zgadza się..jak to mówią nie znasz dnia i godziny ale ja bardziej mówię o miejscu, w którym mieszkam, że tu jest bezpiecznie i nie ma problemów z tym, że w okolicy szemrane towarzystwo się kręci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, hawana napisał:

W Paryzu jest bezpieczniej niz z laxom. To znaczy Paryz sprawdzilam, ale bez tej przypadlosci.

nie byłam w Paryżu to Ci nie powiem jak tam jest a tu gdzie jestem czuję się bezpieczna. Każdy się o swoim miejscu i bezpieczeństwie wypowiadał to ja też.. Nie wiem dlaczego to co mówię jest jakoś źle odbierane. Myślałam, że to forum gdzie można sobie pogadać swobodnie o wszytkim i powiedzieć co kogo martwi a co cieszy :/ a tu zostałam potraktowana czerwoną buźką @violka bo wypowiedziałam swoje zdanie.. Przykro mi troszkę :( :(  Miała Pani mylną interpretację niestety. Ale mimo to życzę dzisiaj każdemu dobrego dnia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...