Skocz do zawartości

szukam pracy w Niemczech


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę napisać jakie agencje pracy oferują najlepsze wynagrodzenie przynajmniej dla osób ze słabą znajomością języka .Jeżeli masz jeszcze wymagania co do miejsca pracy to już rzeczywiście tak jak napisał Kris można to uważać za grymaszenie co przy słabej znajomości języka słabo rokuje Z tego co wiem można zaznaczyć w profilu jakie rejony Niemiec preferujesz ale czy można to zawęzić co do konkretnego miasta to nie wiem.Przy takich wymaganiach szanse na znalezienie pracy maleją wielokrotnie.Jeżeli nie jesteś zorientowana co do wymogów agencji w zakresie znajomości języka mogę Ci napisać co jest wymagane żeby agencja uznała,że twoja znajomość języka jest na poziomie podstawowy+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to coś Ci może pomóc to w EGGOLSHEIM 20 km od Bambergu jest Firma "Gabis Krankenpflegeteam"

Zatrudnia też opiekunki z Polski na niemieckich warunkach. Znam dziewczyny które u niej pracowały. Więcej nie powiem, ale mają swoją stronę internetową i możesz poczytać! :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już ktoś wspomniał w tym temacie, istnieje na rynku wiele pośrednictw, które oferują pracę jako opiekunki osób starszych w Niemczech. Sam z jednej korzystam *usunięto link*. Jednak wymagane jest, aby język był opanowany w stopniu komunikatywnym. Co prawda ta firma oferuje profesjonalną obsługę i pomoc w języku polskim na terenie Niemiec, jednak dobrze jest mówić chociaż na poziomie podstawowym decydując się na tego typu pracę. Mimo, że umiem mówić po niemiecku, skorzystałem z kursu, który oferowało moje pośrednictwo pracy, także spróbuj, może się uda :)  

Edytowane przez Moderator
Regulamin. Nazwy firm używamy wyłącznie w tematach opinii. Pozostała część forum jest wolna od nazw agencji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...