Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, elf napisał:

@Heidi na razie nigdzie nie jadę bo.... Muszę na basen pochodzić. Ale szczerze pisze ze na drugą zmianę chętnie możesz tej opiekunce zostawic wiadomość że masz chętnego. A co mnie na kasie nie zależy jak by ją  porządnie nastraszyla policja toby zaraz gebe zamknęła 

Pogadamy za 2 miesiące. Bedę w kontakcie ze stałą opiekunką. W jakim rejonie teraz jesteś ?

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

To daj nam  choć  namiastkę  zachowań  dementyka. Ja ich jak dotąd uwielbiam . Zawsze coś  tam wykombinują co  nam by do  głowy nie  przyszło. 

Mój podopieczny dzisiaj podtarł sobie tylek pieluchomajtkami (czystymi) następnie odłożył je na mój ręcznik do wycierania rąk. Nigdy bym na taki pomysł nie wpadła O.o

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, elf napisał:

@Niezapominajka 67 pracowalas z facetem?. Oni na ogół nie mają problemów bo nie chcą ich widzieć i in jest wszystko jedno byleby kasa się zgadzala . Poza adamos6 ten ma ciągle problemy ale pisze o nich pokrętnie. 

Dziwne, że faceci raczej nie miewają problemów. Może mniej uczuciowi są??? 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Mój podopieczny dzisiaj podtarł sobie tylek pieluchomajtkami (czystymi) następnie odłożył je na mój ręcznik do wycierania rąk. Nigdy bym na taki pomysł nie wpadła O.o

No proszę, jednak jakieś atrakcje dnia są :hura:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

Mój podopieczny dzisiaj podtarł sobie tylek pieluchomajtkami (czystymi) następnie odłożył je na mój ręcznik do wycierania rąk. Nigdy bym na taki pomysł nie wpadła O.o

może chciał sprawdzić jak to jest kiedy zamiast klopapier użyje pampka:szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elf napisał:

@Heidi w Dolnej Saksonii  Vechta koło Bremen czyli północ.  Nigdy nie byłam dalej niż Niedersachsen.... Może pora Kolonie odwiedzić 

Tam same przypadki podobne do tego od @Heidi ale Kolonia jestem zauroczona :)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

Dziwne, że faceci raczej nie miewają problemów. Może mniej uczuciowi są??? 

Może nie chcą też poddać na tacy światu prawdpodobieństwo zaistenienia problemu w ich otoczeniu ? Może byłaby to oznaka słabości , albo jakiej innej cholewy?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudzi mi się..... Może kwiatki podleję. Albo gdzieś na rower pójdę. Jejku ale ciasta się o jadłam na UJ ten cały basen wszystko co zrzucilam to teraz weszło z powrotem.  Kurde menopauza to dziadostwo. Nie jem a i tak wszędzie bloczków (boczków) przybywa. 

Edytowane przez elf
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

może chciał sprawdzić jak to jest kiedy zamiast klopapier użyje pampka:szydera:

Pampka miał pod ręką a żeby użyć papieru toaletowego trzeba się nieźle nawyginac :szydera:W sumie to mu się nie dziwię, dobrze kombinuje :oklaski:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elf napisał:

Nudzi mi się..... Może kwiatki podleję. Albo gdzieś na rower pójdę. Jejku ale ciasta się o jadłam na UJ ten cały basen wszystko co zrzucilam to teraz weszło z powrotem.  Kurde menopauza to dziadostwo. Nie jem a i tak wszędzie bloczków przybywa. 

Dzisiaj córka przyniosła 4 duże kawałki ciasta że sliwkami z kruszonka. Do kawy zjedliśmy po kawałku ale jeszcze 2 zostały i mnie kuszą :$

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elf napisał:

@Heidi w Dolnej Saksonii  Vechta koło Bremen czyli północ.  Nigdy nie byłam dalej niż Niedersachsen.... Może pora Kolonie odwiedzić 

To tam siedź na gałęzi. Poniżej Frankfuru tu często jakieś slangi mają. Czasem mam wrażenie, że grypsem więziennym gadają, a do tego jeszcze niewyraźna mowa starcza i syczenie jadem. Koktajl wybuchowy:drink:.

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

To tam siedź na gałęzi. Poniżej Frankfuru tu często jakieś slangi mają. Czasem mam wrażenie, że grypsem więziennym gadają, a do tego jeszcze niewyraźna mowa starcza i syczenie jadem. Koktajl wybuchowy:drink:.

a ja jestem w Hessen, krążę w koło Frankfurtu:szydera: i bardzo mi się tu podoba:love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

To tam siedź na gałęzi. Poniżej Frankfuru tu często jakieś slangi mają. Czasem mam wrażenie, że grypsem więziennym gadają, a do tego jeszcze niewyraźna mowa starcza i syczenie jadem. Koktajl wybuchowy:drink:.

Żebyś ty wiedziała jak w Berlinie grypsuja jejku półtora roku odwiedzalam Berlin... Wschodni dodam.  Jakbym inne Niemcy odwiedzał  slang i mentalność komunistyczna. Okropna mieszanka 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elf napisał:

Żebyś ty wiedziała jak w Berlinie grypsuja jejku półtora roku odwiedzalam Berlin... Wschodni dodam.  Jakbym inne Niemcy odwiedzał  slang i mentalność komunistyczna. Okropna mieszanka 

Mnie pasowały okolice Berlina bo po rosyjsku można było się dogadać :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elf napisał:

Nudzi mi się..... Może kwiatki podleję. Albo gdzieś na rower pójdę. Jejku ale ciasta się o jadłam na UJ ten cały basen wszystko co zrzucilam to teraz weszło z powrotem.  Kurde menopauza to dziadostwo. Nie jem a i tak wszędzie bloczków (boczków) przybywa. 

Tak myślałam, że Ty młoda koza jeteś:tak2:. Skoro masz tyle bloczków:hura:przy sobie, to z Ciebie kobieta piec się robi:szydera: . 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...