Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A już na koniec dnia powiem ( napisze) ze w tym kawałku to się - mając naście lat-  nurzałem z zachwytu…powtarzając po wielokroć na szpulowym magnetofonie kawałek zgrany od dobrego kolegi.

ludzie w tamtych czasach  ochoczo się dzielili

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

Dzien dobry :hura:Wstawić  kawa podana Jeszcze dwie nocki i zmykam do domciu :oklaski: Milego spokojnego dnia zyczę wszystkim :327_sunny:

No to gratulacje za wytrzymałość Rudasku ❤ chociaż po części cierpliwość jest wpisana do naszej wykonywanej pracy  

Miłego dnia życzę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie :d

Ja się boję sama spać

Noc miałam nieciekawą O.o

Miłego dnia žyczę i pięknej pogody ,na południu Polski przecudna pogoda więc mam nadzieję ,že i jutro będzie podobnie i  wypad w góry z  @beatrix+ będzie udany .Lody w Ustroniu musimy zaliczyć :hura:

:cześć:

.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, waldiroom napisał:

Dzień dobry - mgliście, deszczowo na tej Bawarii Happy Rain GIF by Philippa Rice

milego dnia ???

A wcale że nie bo u mnie ☀ jezd :hura:

Hejka "Sołtysie" :haha:

Widzę że już na "robotach" jesteś  

Zatem spokojnej pracy życzę a pogodą się nie martw, bo i da Ciebie zaświeci kiedyś słońce :tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Wenusia napisał:

zaświeci kiedyś słońce 

Hej co do tego nie mam żadnych wątpliwości , wczoraj kilka razy przeszla burza na przemian ze słonecznymi chwilami 

image.jpg
 

i tak dzisiaj jest

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Funny napisał:

Dzien dobry :hura:Wstawić  kawa podana Jeszcze dwie nocki i zmykam do domciu :oklaski: Milego spokojnego dnia zyczę wszystkim :327_sunny:

Tylko dwie :oklaski:i z tego co podczytywałem : daleko od takich przypadków miłego odpoczynku … jakieś SPA sobie zafunduj

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, waldiroom napisał:

Hej co do tego nie mam żadnych wątpliwości , wczoraj kilka razy przeszla burza na przemian ze słonecznymi chwilami 

image.jpg
 

i tak dzisiaj jest

No widzisz a nie mówiłam że zaświeci starszych trzeba się słuchać :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, waldiroom napisał:

To w górach tez jest Ustronie? 
bylem na rybie w Ustroniu, lody tez tam jadłem, ale to było nad morzem

Miejscowošć nazywa się Ustroń ,tworzy piękny trójkącik z Wisłą i Szczyrkiem .Warto tam się wybrać ,kiedyś nie było tygodnia żebyśmy tam nie byli z rodziną .Z atrakcji najbardziej znana to kolejka linowa na Czantorię (na szczycie tor saneczkowy )Skocznia narciarska w Wiśle Malince (to ta Wisła z której pochodzi Adam Małysz ),W Istebnej słynne serpentynki (podobne do tych w Radkowie )i wiele, wiele innych ciekawych miejasc wartych odwiedzenia .Doskonała baza wypadowa do Czech i na Słowację .Polecam .

Ps 

Zapomniała wspomnieć o Koniakowie gdzie wyrabiają słynne na cały świat koronki .Podobno nawet bieliznę z tej koronki robią .Można kupić komuś na prezent .Ciekawe czy nie uwiera :$:oops:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, INEZ napisał:

Miejscowošć nazywa się Ustroń ,tworzy piękny trójkącik z Wisłą i Szczyrkiem .Warto tam się wybrać ,kiedyś nie było tygodnia żebyśmy tam nie byli z rodziną .Z atrakcji najbardziej znana to kolejka linowa na Czantorię (na szczycie tor saneczkowy )Skocznia narciarska w Wiśle Malince (to ta Wisła z której pochodzi Adam Małysz ),W Istebnej słynne serpentynki (podobne do tych w Radkowie )i wiele, wiele innych ciekawych miejasc wartych odwiedzenia .Doskonała baza wypadowa do Czech i na Słowację .Polecam .

Ps 

Zapomniała wspomnieć o Koniakowie gdzie wyrabiają słynne na cały świat koronki .Podobno nawet bieliznę z tej koronki robią .Można kupić komuś na prezent .Ciekawe czy nie uwiera :$:oops:

No jak wykrochmalone to aż stoją i nic więcej nie napiszę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry dzień dobry  

Słoneczko ☀ mnie obudziło dzisiaj, choć w nocy lało  , mam nadzieję że utrzyma się taka pogoda, ale podobno od soboty upały mają być  

Spokojnego dnia życzę i smacznej kawusi

IMG-20210608-WA0011~2.jpg

Mmmm jaka dama w Twoich kolorach

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...