Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Heidi napisał:

Chude niczym polska miesięczna  wypłata były te Panie.  Litości w sobie mam duże pokłady,  więc zlitowałam się nad nimi. To źle? Ken Jeong Idk Sticker by I Can See Your Voice

Absolutnie nie, nic nie jest źle
 

Opowiem swoją przygodę -

przed wyjazdem tutaj, wyjazd w Pn. 5.30  rano, test dzień wcześniej trzeba zrobić, a opłacony przez firme 10 dni wcześniej... w niedziele tylko godzinę robią testy ( publiczna -NFZ-przychodnia na tej wsi)  sprawdziłem 10 dni temu ... wbijam się w terminie, a drzwi zamknięte: przesunęli godziny testów 2 dni temu ale jest za szybą pani w białym kitlu. Czekam grzecznie aż skończy rozmowę przez telefon, pukam- nic. Widzi mnie ale ignoruje. Jest dzwonek - dzwonie grzecznie ( choć w środku  wulkan )

Slusze / słucham .... no i ja na tzw”blondynkę „ bo co innego mi zostało , ze ja ...ja .... tego ....ten.... (uniżenie, szczeka prawie przy podłodze ) nie wiedziałem, a ze mam...wyjazd mam pilny... już mam przecież a tu zmiana hodzin...! Przepani plisss... i muszę a mam opłacony itp itd... 

Pani w białym fartuchu zlitowała się i drzwi otworzyła ( do tej pory krzyczałem przez maskę do szyby) w te słowa : zobaczymy co da się zrobić, jak znajdę klucze - bo ich już  tam nie ma- i znajdę testy to „zobaczymy co da się zrobić”. A ja na to  (za Jankiem Kobuszewskim onegdaj) - jak się da to się zrobi”

i w takiej wesołej atmosferze pani w białym fartuszku : bardzo miła znalazła test, pogadaliśmy sobie w pogodnej atmosferze , nawet bardzo głęboko tego potyka mi nie wkładała zwykle głęboko wpychają ... 

I co ? I był test za zamkniętymi drzwiami z panią w białym fartuszku, która miała dyżur świąteczny, a po teście nawet bez maseczki się żegnaliśmy ( pozwolila mi - końcu test był negatywny i groźnym wirusem nie siałem ) 
A co dałem - miłe słowa, ciepłe pożegnanie, dobre życzenia trudne czasy dla nich przede wszystkim

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kleopatra napisał:

Powiem Wam że dziś dopiero się wyczytałam w adres i dokładne nazwisko mojej Pdp i brzmi tak trochę jakby turecko- hmmm ? Ale już podpisałam:haha:Niech się dzieje co chce.

 

@beatrix+ miała doświadczenia z „Turkami” musisz zasięgnąć porady

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, waldiroom napisał:

Rozwinę / myślisz ze jest tu ktoś poniżej 40-stki??? Nie sadze, bynajmniej wśród uczestników rozmowy przy kawie .

Nie wszyscy, którzy uczyli się historii i wiedzą, kto to Bierut, muszą mieć powyżej :książka::d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kleopatra napisał:

Witam wszystkich:d

Cześć 

Przepraszam ,że tak o, *wulgaryzm* Marynie pisze  ale słuchy mnie dobiegły ,że do Hamburga się wybierasz ???

Mam tam koleżankę tak samo fajną jak ja jak będziesz chciała to dam Ci namiary na nią .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, abc'21 napisał:

Nie wszyscy, którzy uczyli się historii i wiedzą, kto to Bierut, muszą mieć powyżej :książka::d

Uderz w stół, a nożyce się odezwą - z gwary ogólnopolskiej
znaczy się mamy zwycięzcę, a ja się myliłem... z tym wiekiem oczywiście

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Cześć 

Przepraszam ,że tak o, *wulgaryzm* Marynie pisze  ale słuchy mnie dobiegły ,że do Hamburga się wybierasz ???

Mam tam koleżankę tak samo fajną jak ja jak będziesz chciała to dam Ci namiary na nią .Pozdrawiam

Ale ze co doopie to „fe” No niexd - toz to cały świat na tym się opiera ...
Mistrzowie słowa, posiadający ogromny potencjał lingwistyczny i trochę czasu. 
Specjalnie do kawy wyszukałem w Sieci !!! 
 

ps. ale to nie po naszemu  / wiec proszę przeczytać i zapomnieć :cześć2:
 

1F876889-050C-4423-8F0F-204572B0E3B5.jpeg

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...