Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

44 minut temu, abc'21 napisał:

:cmok:taki słodziutki i tulę do siebie męskim ramieniem :dobrze:

Czy Ty też ptasie mleczko wyciągnąłeś dziękuję bardzo ,ale nie rozdawaj zbyt często bo jak się przyzwyczaję to nie będę patrzeć czy deszcz, śnieg ,wichura, burza czy nawet upał będę wrzeszczeć więcej ,więcej spoko żartuje ,przecież Funny jestem

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, waldiroom napisał:

Pochmurna pogoda, wieje jakby ktoś się (...) Dzień dobry

Trzeba kolejną kolejkę kawy rozlać - Pozdrawiam Drogie Opiekunki i wspaniałych Opiekunów . Miłego dnia :)

 No dobrze zatem rozlej ja już z kubkiem u drzwi Twoich stoję  i stoję jakbyś d..a na weselu od 2O min.Hallo dzwonek nie działa  

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Funny napisał:

Czy Ty też ptasie mleczko wyciągnąłeś dziękuję bardzo ,ale nie rozdawaj zbyt często bo jak się przyzwyczaję to nie będę patrzeć czy deszcz, śnieg ,wichura, burza czy nawet upał będę wrzeszczeć więcej ,więcej spoko żartuje ,przecież Funny jestem

Najważniejsze, że nie siedzisz i nie płaczesz :hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pierwszy dzień praktyk za mną.  Dziś tylko szkolnie BHP zapoznanie z koleżankami,  (kawusia i o coś słodkiego to ja już ZADBAŁAM) Poznałam Panią dyrektor i oczywiście najważniejsza osobę czyli odźwiernego, który jutro o normalnej godzinie ma mnie wpuścić do przybytku.  Zerknelam gdzie łazienki, stołówka, i udało mi się poznać kilku pensjonarjuszy.  Nie pozwolono mi się za bardzo orzemeczac mam nadzieję że podobny trend potrwa do końca miesiąca.  Nie zapowiada się tak tragicznie jak inni opowiadali. Ale zobaczymy czy moje odczucia są prawidłowe.  Nie wiem czy w innych rejonach ale w Radomiu słoneczko jest. Pozdrawiam 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, abc'21 napisał:

Olej sknerę i nie wracaj tam. :ostrzegam:

@abc'21to nie tak jemy tu dobrze tzn .odpowiednie porcje ,zdrowo i z wyższej półki ,tu są małe zapasy bo tak jest, ale absolutnie nie chodzę głodna i czuję się lekka .Inaczej jem w domu i różnie to bywa napewno parę zmian wprowadzęA czy wrócę mam czas by się zastanowić ....Napewno bralabym inne aspekty pod uwagę

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, abc'21 napisał:

Olej sknerę i nie wracaj tam. :ostrzegam:

I jeszcze nadmienie że im dłużej tu jestem i go poznaje to uważam że jest specyficzny ,ale można sytuację opanować, bo nie jest to zły człowiek

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Funny napisał:

I jeszcze nadmienie że im dłużej tu jestem i go poznaje to uważam że jest specyficzny ,ale można sytuację opanować, bo nie jest to zły człowiek

Ty wiesz najlepiej, bo tam jesteś :dobrze:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elf napisał:

 Pierwszy dzień praktyk za mną.  Dziś tylko szkolnie BHP zapoznanie z koleżankami,  (kawusia i o coś słodkiego to ja już ZADBAŁAM) Poznałam Panią dyrektor i oczywiście najważniejsza osobę czyli odźwiernego, który jutro o normalnej godzinie ma mnie wpuścić do przybytku.  Zerknelam gdzie łazienki, stołówka, i udało mi się poznać kilku pensjonarjuszy.  Nie pozwolono mi się za bardzo orzemeczac mam nadzieję że podobny trend potrwa do końca miesiąca.  Nie zapowiada się tak tragicznie jak inni opowiadali. Ale zobaczymy czy moje odczucia są prawidłowe.  Nie wiem czy w innych rejonach ale w Radomiu słoneczko jest. Pozdrawiam 

Moje pierwsze wrażenie było hmmmmm takie sobie ,potem było zdziwienie a teraz przełykamżyczę fajnej pracy mam nadzieję, że i ja dotrwam do końca bez niespodzianek.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Funny napisał:

Czy ktoś dziś widział @Janeczka1963???przywołuje Cię Amore mio ♥️jak się dziś czujesz ??????Hallo

Witam Cię:cmok:, dobrze się czuję, utknęłam u mamy, na cały dzień, dopiero co zawitałam we własne progixd, czynsz zapłaciłam, to muszę pomieszkać:haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry prawie wieczorową porą :cmok:

Witam was milutko i cieplutko, nie wiem, czy kawą :kawa:, raczej kolacją :burger:, wypadałoby was przywitać o tej godzinie :haha:. Miłego wieczoru życzę wszystkim :cmok:

Sunny Side Up Breakfast GIF by Shane Beam

No nareszcie :oklaski:dObry wieczór koleżance po fachu ❤️

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, abc'21 napisał:

Znalazłem:

Screenshot_20210504-162642_YouTube.thumb.jpg.8537673b603a5b890300283a15b824e6.jpg

Delektując się drugą kawą, tak mi się malowało :d

Nie jaram ale Zippo klasnę... ;)

90% się jara na nią ja też nie jaram a wożę z sobą w razie gdyby smartek padł i trzeba by było oświetlić drogę do piekła  albo schody do nieba 

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...