Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, abc'21 napisał:

Janeczko, powiem, że nas tu wszystkich, tylko czasem czart ogonem miesza ale dobre go parzy :serce::cmok:

powiem tak, ilu ludzi, tyle różnorodności i odmienności, ale to dobrze, bo gdybyśmy wszyscy byli tacy sami, to świat byłby nudny :oklaski::cmok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Janeczka1963 napisał:

powiem tak, ilu ludzi, tyle różnorodności i odmienności, ale to dobrze, bo gdybyśmy wszyscy byli tacy sami, to świat byłby nudny :oklaski::cmok:

Okropnie a jak byśmy wszyscy po 168 cm mierzyli to już całkiem kaplica

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Funny napisał:

W razie czego zostawię Ci w prezencie jakąś swoja cześc ...wybierzesz sobie

biorę serduszko :serce::love:

3 minuty temu, Funny napisał:

to tylko na wysokośc krawężnika było ekstra 

zależy jaki krawężnik wysoki xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Funny napisał:

Janeczko ja Cie kocham na zabój ,ale mnie usmiercisz :szydera:chcesz nogę? Daj mi nogę daj mi nogę bo bez nogi życ nie mogę...

jeszcze Cię uśmiercać nie będę, pożyj trochę i pomęcz się jeszcze na tym świecie, nie ma tak łatwo :haha:, na razie wystarczy dobre słowo :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Opiekonautom

By było branżowo i konkretnie, to espresso dla wszystkich. Na dobry i spokojny wtorek. I niech dzisiaj każdy, zrobi coś dla samego siebie, wyjatkowo miłego. Bo pogoda dupna. Ale tylko meteo. Duch radosny, ciało żwawe!!!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Dzis piękny i słoneczny dzień w centrum Polski.  Dla mnie dzień nowych wyzwań i doświadczeń zobaczymy co z tego wyniknie dobrego dla mnie personalnie i świadków tego eksytujacego doświadczenia.  Trzymam za siebie kciuki dam znać gdy już coś będę wiedziałam. Pozdrawiam piszących czytających oraz wszystkich którzy tylko zawitał. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, elf napisał:

Dzień dobry. Dzis piękny i słoneczny dzień w centrum Polski.  Dla mnie dzień nowych wyzwań i doświadczeń zobaczymy co z tego wyniknie dobrego dla mnie personalnie i świadków tego eksytujacego doświadczenia.  Trzymam za siebie kciuki dam znać gdy już coś będę wiedziałam. Pozdrawiam piszących czytających oraz wszystkich którzy tylko zawitał. 

No to ja tez potrzymam troche te kciuki ale potem musze naleśniki cieniutkie jak pergamin usmażyć i niech mi tylko ktoś spróbuje wytyczyć granice ile ...to po paluchach dam pozdrawiam 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, abc'21 napisał:

Dzień Dobry Opiekonautom

By było branżowo i konkretnie, to espresso dla wszystkich. Na dobry i spokojny wtorek. I niech dzisiaj każdy, zrobi coś dla samego siebie, wyjatkowo miłego. Bo pogoda dupna. Ale tylko meteo. Duch radosny, ciało żwawe!!!

Juz mnie tak ta pogoda wnerwia że nic tylko siąść i płakać. Ja jak słońca nie ma to żwawa nie jestem, jeszcze mnie polskie ptasie mleczko przy życiu trzyma ....waniliowe :pcześć :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzien dobry :dpochmurno ,wieje strasznie  ....czekałam specjalnie aż ktoś dzis kawe zrobi no i nareszcie sie doczekałam :pdziekuje kurde ;).Mimo wszystko milego .,spokojnego dnia  a co do zrobienia dla siebie cos wyjatkiwo milego to pojęcia... nie mam do Müllera pójdę miedzy półkami z pachnidłami męskimi się zaszyje i i poczuje się iście adorowana ale tylko jak wiatr ustanie bo mi odzienie zerwie zbok jeden

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...