Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry :)

Stare przysłowie pszczół mówi ,że kto se w maju nie ...............ten oślepnie albo zgłupnie :szydera:

Niech się wszystkim darzy w maju i nie tylko :oklaski:

No to ja jestem uglebiona na całej liniA jak zachacze o czerwiec to juz wrak człowieka.....:p

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Funny napisał:

No to ja jestem uglebiona na całej lini

Przykro mi bardzo

Mam nadzieję,ża ja zdążę w maju do domu wrócić bo ja nie to ze mną też będzie krucho O.o

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawy dzisiaj znów nikt nie zrobiłO.o

No panowie opiekunowie coś ostatnio nas zaniedbujecie .

Prosze bardzo .Nie wstyd wam ,żeby kobieta wam codziennie kawe do łóżka przynosiła giphy.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

Kawy dzisiaj znów nikt nie zrobiłO.o

No panowie opiekunowie coś ostatnio nas zaniedbujecie .

Prosze bardzo .Nie wstyd wam ,żeby kobieta wam codziennie kawe do łóżka przynosiła giphy.gif

 Brawo☺️nic się nie starają leżą w lożach tylko im pięty wystają

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Funny napisał:

 Brawo☺️nic się nie starają leżą w lożach tylko im pięty wystają

Może by ich posmyrać delikatnie to wtedy wstaną na kawę  

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

Upierniczylam takie cudo marchewkowo ,bakaliowe bo mnie poproszono :hura:Brac ,brać do kawusi :hura:za darmo dają

IMG_20210501_145916202.jpg

Wiecie co ,wstyd i hańba ,żeby się.ciastem od @Funnynikt nie poczęstował .

@Funny wzięłam nôż i cały kawał sobie uwaliłam ,a co tam .Smakowicie wygląda więc nie mogłam się oprzeć .

Pychota inaczej mówiąc lecker  :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy forum dyskusyjne z dwoma osobami biorącymi udział w dyskusji ma rację bytu ?

Nie ma się co zastanawiać .Klapa na całej lini .Za dużo prywaty .

Miłego wieczoru :cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Zastanawiam się czy forum dyskusyjne z dwoma osobami biorącymi udział w dyskusji ma rację bytu ?

Nie ma się co zastanawiać .Klapa na całej lini .Za dużo prywaty .

Miłego wieczoru :cześć:

No klapa szkoda a ja nawet ciasto postawiłam i doopa dobrze że chociaż Ty jedna się poczęstowałaś ...Nic się inni nie starają poleźli na ten pochód i został po nich tylko siwy dym ....bez wody

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Zastanawiam się czy forum dyskusyjne z dwoma osobami biorącymi udział w dyskusji ma rację bytu ?

Nie ma się co zastanawiać .Klapa na całej lini .Za dużo prywaty .

Miłego wieczoru :cześć:

Może grill ich do cna pochłonął i naleweczki i piweczko  i tańce i hulanki .... Cos zrobisz jak nic nie zrobisz... miłego wieczoru również

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funny jakoś jest więc się nie stresuj. A prywatne to chyba tylko ja tu uskuteczniam jakoś taka wylewna dusza że mnie. Rodzice wyswietowali wczoraj a ja dziś odpoczywam przed jutrzejszą balanga komunijna gdzie będę występować roli matki chrzestnej. Jak dobra dusza zostałam poproszona o to przed 9 laty i mimo słusznego jyz wtedy wieku czułam się ogromnie zaszczycona. Dziecko płci męskiej imiennik świętego dodało mi. Pewności postrzegania siebie jako przyzwoitej ciotki klotki 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funny wybacz tort wczorajszy z malinami i porzeczka Nadal pięści moje kubki smakowe. Jak zjem kawałek ciasta cudna żółta kreacja może na pupę mi. Nie wlezc. Jutro chętnie zakosztuje jak inni nie  skonsumuja. Ale dziękuję że proponujesz. To takie.... Mile 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co po wnikliwej analizie pewnego artukułu doszłam do wniosku że jestem psychopatką.  Właściwe to nawet prawie na pewno. Przeczytajcie sami co. Piszą na mój temat. 

Psychopata jest często narcyzem i chce, żeby cała uwaga była skupiona właśnie na nim. Takie osoby chętnie zdradzają szczegóły ze swojego życia osobistego i dzielą się swoimi sekretami. Celem tego zabiegu psychologicznego jest zbudowanie więzi i skrócenie dystansu. W taki sposób psychopata zdobywa zaufanie rozmówcy,

Kurcze cała ja 

Edytowane przez elf
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Funny napisał:

nic się nie starają

Screenshot_20210501-193542_Gallery.thumb.jpg.8934fe09f3e8374da48df4c8deef8677.jpg

Ładniejszych dziś nie widziałem. Za normalność, zwyczajność i kobiecość :serce:

No i ciacho teeeż, palunie lizać po okcie :p i nie obędzie się bez: :cmok:, złożonego gdzie sobie tylko :ostrzegam:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...