Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Funny napisał:

Opowiadasz....opowiadasz ...a on Ci nagle rozumiem cię  @Niezapominajka 67po naszemu

no też tak może się zdarzyć O.o

Kiedyś jedna Niemka  nie przyznała.się że rozumie po polsku i podsłuchiwała jak ja rozmawiałam przez telefon .Następnie donosiła do rodziny a Ci poskarżyli na mnie do agencji

Wszędzie znajdą się jacyś donosiciele i kapusie .Trzeba uważać .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@[email protected] cześć robaczku. Miło cię widzieć 

Wiecie co stopy mnie bolą i nawet nie wiem czemu. Lekarz pewnie powiedziałby że to po covid bo teraz wszystko to wina covid, nawet dzisiejsze zimno i jutrzejsze słońce. Już czasem mam dosyć kto kiedy i jakie miał objawy.  Myślę że jak rano się obudzę to może jyz mnie stopy nie będą boleć.  Czego wam życzyć?. Szczęścia?, radości?. A może po prostu byśmy lubili siebie i innych.. Dobranoc Robaczki 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Funny napisał:

Byla kawa i ciasteczka na wynos,superowo:oklaski:słonko grzało i my na laweczce czy można czegoś więcej chcieć?Janeczka jest urocza i bardzo ciepła :cmok:foty były ale tylko dla nas :hura:

Świetnie - cieszę się ...udało ... obie

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

:oklaski::hura:, Huuurrra :oklaski:, spotkałyśmy się, była kawusia i ciacho na świeżym powietrzu, pogoda dopisała, Dzięki @Funny to bardzo miła i skromna osóbka, pełna uroku osobistego, Dzięki @Funny za spotkanie i miło spędzony czas:cmok:, Kiedyś to powtórzymy :oklaski:

Powtórzymy i weźmiemy z sobą  ,,gumowe ucho "bo bardzo chce :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wczesnie milusińscy, busik niebawem odbierze mnie z domu no i jedziem w świat :tak2:żeby tylko szczęśliwie dojechac ,gadalam wczoraj ze zmienniczka i dziadkiem...na moj gust jest ok .Jade pozytywnie nastawiona jak zawsze  :dKawe zostawiam moja w termosie :kawa::kawa::kawa::kawa:a rogale to może dziś ktoś inny :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry we wtorek. Otwieram żaluzje a tutaj tulipanki główki pochylily od chłodu,  tak jakoś smutno mi się zrobiło. Nadal nocne chłodny nawiedzajs centrum Polski a W niedziele czeka na mnie słoneczna letnia kreacja komunijna. Najgorsze ze, sklepy zamknięte i nic już nowego nie wymyślę.. ☹️  To co chodź kawy się napijemy cieplutkiej świeżo zmielonej, świeżo zaparzonej w ten chłodny wtorek.  Kto po mleko idzie? 

Edytowane przez elf
Potrzebowałam mleka
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Funny napisał:

Witajcie wczesnie milusińscy, busik niebawem odbierze mnie z domu no i jedziem w świat :tak2:żeby tylko szczęśliwie dojechac ,gadalam wczoraj ze zmienniczka i dziadkiem...na moj gust jest ok .Jade pozytywnie nastawiona jak zawsze  :dKawe zostawiam moja w termosie :kawa::kawa::kawa::kawa:a rogale to może dziś ktoś inny :haha:

Dzien dobry . Bitte Am Morgen 

68EC630A-E7FA-46C5-83AD-0EBE2DB1C39B.jpeg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Aż tak źle z Tobą

Nie będę udawał, że jest super. Np moja ciocia mając 85 lat pamięta w jakiej sukience pierwszy raz do szkoły poszła.... oraz takie fragmenty ze swojego dzieciństwa :kopara:, a ja za cholerę nie mogę sobie przypomnieć takich drobiazgów . He he.... 

 

ps. wiem dlaczego, przyjdzie na mnie kolej:mur:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, waldiroom napisał:

Nie będę udawał, że jest super. Np moja ciocia mając 85 lat pamięta w jakiej sukience pierwszy raz do szkoły poszła.... oraz takie fragmenty ze swojego dzieciństwa :kopara:, a ja za cholerę nie mogę sobie przypomnieć takich drobiazgów . He he.... 

 

ps. wiem dlaczego, przyjdzie na mnie kolej:mur:

Jakby Ci założyli sukienkę to byś pamiętał ☺na każdego przyjdzie czas a jak tak będziesz głową w mur walił to sie nie dziw że wcześniej niż później

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elf napisał:

Dzień dobry we wtorek. Otwieram żaluzje a tutaj tulipanki główki pochylily od chłodu,  tak jakoś smutno mi się zrobiło. Nadal nocne chłodny nawiedzajs centrum Polski a W niedziele czeka na mnie słoneczna letnia kreacja komunijna. Najgorsze ze, sklepy zamknięte i nic już nowego nie wymyślę.. ☹️  To co chodź kawy się napijemy cieplutkiej świeżo zmielonej, świeżo zaparzonej w ten chłodny wtorek.  Kto po mleko idzie? 

Nie martw się glowki sie podniosą i....ugryzłam się w jezyk

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...