Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Muszę się poskarżyć :smutek:

Jakiś amor do mnie strzelił ,chyba niemiecki i trafił skubany celnie O.o

Zakochałam sìę w tym mieście bez pamięci :$

To najpiękniejsze miejsce z tych wszystkich w których pracowałam :love:

A już poleciałam po popcorn

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

:kopara:jakie

Miałem takiego pdp, który nie chciał się kapać - a ze pamięć bardzo krótką miał - stosowałem ta wiedzę p-ko niemu mówiłem mu „wczoraj tez nie chciałeś wiedz razem  uzgodniliśmy ze dzisiaj się kąpiesz, a teraz musisz dotrzymać słowa „

plus dla mnie (przekonałem go) i dla niego (był czysty) 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldiroom napisał:

Miałem takiego pdp, który nie chciał się kapać - a ze pamięć bardzo krótką miał - stosowałem ta wiedzę p-ko niemu mówiłem mu „wczoraj tez nie chciałeś wiedz razem  uzgodniliśmy ze dzisiaj się kąpiesz, a teraz musisz dotrzymać słowa „

plus dla mnie (przekonałem go) i dla niego (był czysty) 

Ja też znalazłam plus :oklaski::oklaski:

Można takiemu pdp nawet powierzyć jaķąś tajemnicę bo ma się 100% gwarancję,że on tego nikomu nie powtórzy :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ja też znalazłam plus :oklaski::oklaski:

Można takiemu pdp nawet powierzyć jaķąś tajemnicę bo ma się 100% gwarancję,że on tego nikomu nie powtórzy :oklaski:

nie byłabym tego taka pewna, chyba, ze po polsku mu powiesz:d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Janeczka1963 napisał:

nie byłabym tego taka pewna, chyba, ze po polsku mu powiesz:d

Dobry pomysł .Opowiadać co nas gryzie po polsku

Jednak trochę ryzykowne przy tej jednostce chorobowej bo może pomyśleć ,że coś złego o nim mówimy i laską nas przez łeb ździeli O.o

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funny dzięki za Sabaton. .... Jak zwykle odlecialam.  Obowiązki domowe nie pozwoliły mi odpowiedzieć w tamtym momencie ale  to byl bardzo miły ukłon w moją stronę. Czytam was często zastanawiam się czy te miłe słowa które sobie piszecie są szczere i prawdziwe. Nie oceniam nikogo ale po kilku incydentach nabrałam dystansu a takie momenty są wyjątkowe. Chyba jesteś jedną z niewielu osób które nie podchodzą emocjonalnie do tego miejsca i chwała ci za to. 

A ja sobie. Master chefa junior oglądnelam maja dzieciaki pomysły podziwiam 9letnie szkraby a inwencja i kreatywność na poziomie dorosłych kucharzy.. Wszyscy główni smarowacze (aktywni piszący) pewnie zmęczeni dniem pracy już śpią więc życzę wam  spokoju i samych dobrych miejsc.  Robaczki 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, elf napisał:

Chyba jesteś jedną z niewielu osób które nie podchodzą emocjonalnie do tego miejsca i chwała ci za to. 

Jest po prostu mądrą, dojrzałą Kobietą z sobie tylko pojętym a mniemam, wykwintnym smakiem życia i estetyką otoczenia.

Pierwszy plan! Nie tło :dobrze:.

Edytowane przez abc'21
Wielka Litera!!!
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, elf napisał:

@Funny dzięki za Sabaton. .... Jak zwykle odlecialam.  Obowiązki domowe nie pozwoliły mi odpowiedzieć w tamtym momencie ale  to byl bardzo miły ukłon w moją stronę. Czytam was często zastanawiam się czy te miłe słowa które sobie piszecie są szczere i prawdziwe. Nie oceniam nikogo ale po kilku incydentach nabrałam dystansu a takie momenty są wyjątkowe. Chyba jesteś jedną z niewielu osób które nie podchodzą emocjonalnie do tego miejsca i chwała ci za to. 

A ja sobie. Master chefa junior oglądnelam maja dzieciaki pomysły podziwiam 9letnie szkraby a inwencja i kreatywność na poziomie dorosłych kucharzy.. Wszyscy główni smarowacze (aktywni piszący) pewnie zmęczeni dniem pracy już śpią więc życzę wam  spokoju i samych dobrych miejsc.  Robaczki 

Wpadaj do nas częściej @elf.Możemy się różnić poglądami, ale i to właśnie chodzi przy wzajemnym szacunku rodzą sie fajne dyskusje .Wirtualnie jest trudniej i trzeba uważać co piszesz bo możesz być zle zrozumianym, dlatego cenie sobie real gdzie słyszysz ton głosu,...mimika, oczy ważne... i zawsze można skorzystać z półśrodków Mam dystans do forum  tak ...ale lubie tu pisać czy zawsze tak będzie tego nie wie nikt .Każdy z nas pisze tyle prawdy ile chce... ja najlepsze kawałki zatrzymam jednak dla siebie no chyba, że się przekonam do jakiejś osoby X to cos więcej szepne na uszko☺

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, abc'21 napisał:

Jest po prostu mądrą, dojrzałą Kobietą z sobie tylko pojętym a mniemam, wykwintnym smakiem życia i estetyką otoczenia.

Pierwszy plan! Nie tło :dobrze:.

@abc'21mam swoje plusy i minusy jak każdy z nas ,nie ma ideałów. Wiesz co dla mnie jest ważne? Że chiciaz garstka ludzi (bo nie zależy mi na poklasku )dostrzega we mnie zalety a to daje mi powera by każdego dnia praciwac nad swoimi wadami dziekuje :cmok:tło tez odwala dobra robotę

Edytowane przez Funny
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...