Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, abc'21 napisał:

Długo myślałeś, co mi odpisać :haha::oklaski::zwyciezca::szydera:

To nie jest kwestia szybkości,  tylko ilości czasu jaki poświecam  na ten ekran... z ubolewaniem stwierdzam, że cieżko sie uwolnić od pdp na tym zleceniu

-dorzucę na pocieszenie mała nutkę( nie wiem czy wspominałem... ale uwielbiam trąbkę jako instrument bardzo wszechstronny) to na noc - dobranoc 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Funny napisał:

Dobra to sie z wszystkimi przywitalam nie pominąłwszy nikogo:d plany spotkania z @Janeczka1963:dprzesunięte bo pogoda się zfajwczyła inaczej pisząc zadrwiła sobie z nas a że wszystko pozamykane to nie ma gdzie tylka posadzić. Termin ostateczny poniedziałek ,ale wtedy juz nie patrzymy na nic ..będzie trzeba nawet w deszczu tańczyć czy śpiewać to damy rade prawda ?Miłego dnia niuniusie Tak dla przypomnienia w jakim kierunku  to brnie :p

IMG-20210422-WA0008.jpg

Hejka Funny... lock down kojarzy mi się teraz z brakiem dostępu do fryzjera w PL, bo tu normalnie na Bawarii - byłem dziś i widziałem 

ale tymczasem w PL ...

 

brak fryzjera.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, waldiroom napisał:

To nie jest kwestia szybkości,  tylko ilości czasu jaki poświecam  na ten ekran... z ubolewaniem stwierdzam, że cieżko sie uwolnić od pdp na tym zleceniu

-dorzucę na pocieszenie mała nutkę( nie wiem czy wspominałem... ale uwielbiam trąbkę jako instrument bardzo wszechstronny) to na noc - dobranoc 

 

Urocze :love:

Ps

.Trąby jerychońskie też lubię"

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko z rańcia :d. A co tu tak pusto o tej godzinie :855_interrobang:. Podejrzewam, że kawy :kawa: nie ma komu zapodać, więc wpadłam wam stół zapełnić :tak2:. Proszę  kawa :kawa::kawa::kawa: jest, częstować się tylko :oklaski:. Pogoda się robi, super, koniec siedzenia w domku, tylko ostatnie porządki po dzisiejszym malowaniu i wybywam zobaczyć, co się w moim mieście zmieniło :oklaski:. Miłego wochenende życzę wam :cmok:

Happy Sunday Friday GIF by Rabbids

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Tylko będąc w Polsce lubię weekendy.  Wiadomo tutaj mam prawdziwe wolne. Pewnie już niedługo bo egzamin zbliża się wielkimi krokami i potem trzeba bedzie podjąć dezycyzje czy zostać czy wyjechać. Pozdrawiam  wszystkie robaczki i idę zrobić kawę. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .Witam wszystkich pracujących oraz szczególnie urĺpujących opiekunów :oklaski:

Zaspać na 9

No prawie mi się udało ale to chyba przez to ,że za wcześnie wczoraj poszłam spać i po 2 godzinach obudziłam się wyspana O.o

Teraz muszę odespać tą nieudaną.noç.

Miłego dnia .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, waldiroom napisał:

A w jakie rejony lecisz ( znaczy na tej mietle co o niej onegdaj wspominałaś :d) ?Kikis Delivery Service Witch GIF

Tak wspominałam ?:szydera:niepamietam miotły :trele:Północna Bawaria miasteczko kurort, sprawdziłam, piekne zaczyna się na Bad a reszta nazwy za parę dni jak dojadę myślę że nie będzie bad :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, elf napisał:

Cześć. Tylko będąc w Polsce lubię weekendy.  Wiadomo tutaj mam prawdziwe wolne. Pewnie już niedługo bo egzamin zbliża się wielkimi krokami i potem trzeba bedzie podjąć dezycyzje czy zostać czy wyjechać. Pozdrawiam  wszystkie robaczki i idę zrobić kawę. 

Jechałam na zakupy ... usłyszałam ... nieziemski:oklaski:dla Ciebie @elfi dla tych co takie granie lubią dla mnie też kurde zajefajny ....cześć

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Tak wspominałam ?:szydera:niepamietam miotły :trele:Północna Bawaria miasteczko kurort, sprawdziłam, piekne zaczyna się na Bad a reszta nazwy za parę dni jak dojadę myślę że nie będzie bad :szydera:

Jest tu  tych trochę co na Bad... coś tam się zaczyna ja jestem w jednym z tych tez na Bad⛰

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absurdów ciąg dalszy O.o

Byłam sobie na mieście .Pogoda piękna była więc lody były obowiązkowo

W jednym ze sklepików gdzie chciałam sobie termin zrobić na wejście zobaczyłam kartkę ,że na termin nie trzeba się umawiać ale za to trzeba mieć wynik testu antygenowego robionego max 48 przed wejściem lub.szybki test robiony nie wcześniej niż 24 przed :kopara:

Mówią,że historia lubi się powtarzać O.o

Jest kasa i nie ma gdzie jej wydać ,a raczej jest gdzie ,tylko nie ma jak :smutek:

Jutro nad jeziorko się przespaceruje może tam nie będę się przynajmniej wkurzała na tą sytuację .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...