Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, abc'21 napisał:

Siedzę:cześć:

Lach , albo raczej Radziu ,to znowu ty........Tylko bądz grzeczny, bo admin nieśpi......A krytykowałeś takiego jednego , co to jezdził do Kudowy i wyrzucany  wracał ciągle  pod innym nickiem.......OjjjjjjjjjjjjjjjOjjjjjjjjjjjjjjjjjjOjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :p:haha::słabo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak pusto ???

Rozumie ,ze @Janeczka1963ostatnie porzadki robi przed wyjzdem na urlop :oklaski::cmok:

@Wenusia juz ciasto piecze na powitanie zmienniczki

@geronimo ,mocno "zajety

@beatrix+ z mezowskiego uscisku wyrwac sie nie moze

Oni sa czesciowo usprawiedliwieni ale cala reszta to gdzie na grzyby poszli

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Co tu tak pusto ???

Rozumie ,ze @Janeczka1963ostatnie porzadki robi przed wyjzdem na urlop :oklaski::cmok:

@Wenusia juz ciasto piecze na powitanie zmienniczki

@geronimo ,mocno "zajety

@beatrix+ z mezowskiego uscisku wyrwac sie nie moze

Oni sa czesciowo usprawiedliwieni ale cala reszta to gdzie na grzyby poszli

Mocno wypoczywam

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich :cmok:. Kawusię :kawa::kawa::kawa: wam zrobiłam, gdzie jesteście wszyscy:1000_loudspeaker:, oprócz zapracowanych panów:haha:. Ostatnia środa, ostatnia nocka na steli, ostatnie pucki, wszystko dzisiaj jest ostatnie :hura:. Miłego dnia wam :cmok:

 

172678686_275069790925251_7865765604363774313_n.jpg

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich :cmok:. Kawusię :kawa::kawa::kawa: wam zrobiłam, gdzie jesteście wszyscy:1000_loudspeaker:, oprócz zapracowanych panów:haha:. Ostatnia środa, ostatnia nocka na steli, ostatnie pucki, wszystko dzisiaj jest ostatnie :hura:. Miłego dnia wam :cmok:

 

172678686_275069790925251_7865765604363774313_n.jpg

No ja juz czuje Twoją radość i zapach kawy ,wiec przybiegłam nie może być pusto przy kawowym no jak to tak a faceci no cóż zawsze powiedzą że zapracowani cokolwiek to znaczy w ich wydaniu Dzieki @Janeczka1963za ten piekarnik i instrukcje obsługi :cmok:wszystko dotarło teraz szukam kucharza

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

No ja juz czuje Twoją radość i zapach kawy ,wiec przybiegłam nie może być pusto przy kawowym no jak to tak a faceci no cóż zawsze powiedzą że zapracowani cokolwiek to znaczy w ich wydaniu Dzieki @Janeczka1963za ten piekarnik i instrukcje obsługi :cmok:wszystko dotarło teraz szukam kucharza

Nie ma za co dziękować :d, cała przyjemność po mojej stronie :cmok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 12.04.2021 at 11:10, geronimo napisał:

Jak nie lubią, lubią tylko są mocno zajęci

Miłego poniedziałku:cześć2:

No to ja się zamelduje... ze jestem - choć tez mocno jak na razie zajęty nowe zlecenie ( się okaże czy znośne ) ale piękne miasteczko ( znam miasteczko  bo juz tu byłem)

juz środa - miłego dnia 

a  do treści zajętości dodam jakiś skecz :

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...