Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Ta ostatnia niedziela :oklaski::hura:, jak ja się zacieszam :d. No to kawę  :kawa::kawa::kawa: stawiam dla wszystkich chcących się dosiąść do kawowego stolika:dyskusja:. A może i coś do kawy się znajdzie :tort:. Proszę się nie krępować i częstować :cmok:. Tak, dzisiaj mamy niedzielę, leniwy dzień, dobrze, bo odpocząć też trzeba od codziennej nudy :tak2:. Fajnego spokojnego dnia wam życzę :cmok:

cat cafe GIF

Siedzą i jedzą tzn piją

Miłego wieczoru życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Funny napisał:

A widzisz ja się też postaram, ale z jabłkami :hura:a teraz zakoszę kawałek i zmykam do kuchni milej niedzieli... ja jeszcze 2 tyg byczenia mam:oklaski:

Noo to choć raz zapodaj tu tego kucha  

Miło Cię widzieć Rudzielcu a ty już w domu jesteś?  

Jesoo kiedy i gdzie i jak? Coś mnie ominęło

Ja już w sobotę na włościach swych będę :hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry wieczór

Wszyscy się chwalą to i ja się pochwę

Ta ostatnia niedziela.... 

Kto zaśpiewa ze mną :oklaski:

A tak Ku Pamięci w wykonaniu Krawczyka przy poobiedniej kawce

 

Ladne ,ale w oryginale jakas kobieta to chyba spiewala

W wykonaniu Krawczyka lubie szczegolnie ,Nie zostalo nam juz nic "

Moj przyjacielu i Ostatni raz zatanczysz ze mna .

Wlasnie ogladam w tv na 1 program ku pamieci Krzysztofa Krawczyka -wszystkie jego najbardzuej znane utwory

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam wszystkich milutko i cieplutko na forum :cmok:. Kawę :kawa::kawa::kawa: zrobiłam i jeszcze ciasto ze śliwkami jest :ciacho:, proszę się częstować :oklaski:. Poranną prasówkę przy stoliku kawusiowym czas zaliczyć :kawa2:. Pogoda, no cóż,jakaś jest :szydera:, podobno zimno ma być,zobaczymy jak nos wyścibie na taras :haha:. Ostatni poniedziałek  zaliczam i już prawie jedną nogą jestem w domku:oklaski:. Miłego poniedziałku i całego nowego tygodnia wam życzę :cmok:.

 

IMG-20190423-WA0001.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Wenusia napisał:

Noo to choć raz zapodaj tu tego kucha  

Miło Cię widzieć Rudzielcu a ty już w domu jesteś?  

Jesoo kiedy i gdzie i jak? Coś mnie ominęło

Ja już w sobotę na włościach swych będę :hura:

Jeszcze go nie zrobiłam dopiero zamiar jest ,jak zrobię fote wstawię. No jak możesz nie wiedzieć że ja juz od 1~go w chacie... no tak to jest jak sie na forum nie bywa tylko po polach lata, gdzies tam Witaj Blondasku

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam wszystkich milutko i cieplutko na forum :cmok:. Kawę :kawa::kawa::kawa: zrobiłam i jeszcze ciasto ze śliwkami jest :ciacho:, proszę się częstować :oklaski:. Poranną prasówkę przy stoliku kawusiowym czas zaliczyć :kawa2:. Pogoda, no cóż,jakaś jest :szydera:, podobno zimno ma być,zobaczymy jak nos wyścibie na taras :haha:. Ostatni poniedziałek  zaliczam i już prawie jedną nogą jestem w domku:oklaski:. Miłego poniedziałku i całego nowego tygodnia wam życzę :cmok:.

 

IMG-20190423-WA0001.jpg

Serduszko podbieram :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje drogie pracujące i te na urlopach. Co z facetami zrobiliście na szubienicę poszli czy co?. A już zaczynało być tutaj tak eksycytujaco emocjonalnie.  W Polsce pięknie, w szkole nuda, w pracy ujdzie. A w maju praktyki zaczynam.  Może być ciekawie. Pozdrawiam robaczki i życzę miłego dnia 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, elf napisał:

Witam moje drogie pracujące i te na urlopach. Co z facetami zrobiliście na szubienicę poszli czy co?. A już zaczynało być tutaj tak eksycytujaco emocjonalnie.  W Polsce pięknie, w szkole nuda, w pracy ujdzie. A w maju praktyki zaczynam.  Może być ciekawie. Pozdrawiam robaczki i życzę miłego dnia 

Czesc @elf ja tez w kraju urlopik i te sprawy :dNo facetów wymiotło jakoś... zawsze to w mieszanym towarzystwie ciekawiej , inny punkt widzenia na temat jakiś Ale wolna wola i tu obowiązuje. Chociaż w innych topikach się pojawiają rodzynki,może kawy nie lubią. Tak u mnie pogoda piekna jak u Ciebie aż życ się chce i pląsać po balkonie A może rower wezmę i nad jezioro skiknę .Pozdrawiam serdecznie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, elf napisał:

Witam moje drogie pracujące i te na urlopach. Co z facetami zrobiliście na szubienicę poszli czy co?. A już zaczynało być tutaj tak eksycytujaco emocjonalnie.  W Polsce pięknie, w szkole nuda, w pracy ujdzie. A w maju praktyki zaczynam.  Może być ciekawie. Pozdrawiam robaczki i życzę miłego dnia 

Witam Cię :cześć:, ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz :cmok:. Facetów u nas nawet na lekarstwo niet, może nas nie lubią O.o.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...