Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, elf napisał:

@Janeczka1963 @❤️Wenusia ❤️ eee to poszlyscie za ciosem i od razu w pierwsze dostępne wolne spotkanie. Szapo ba... Robaczki 

a co sobie mamy żałowaćxd, tym bardziej:szydera: , że ja nie żałuję:p.  @❤️Wenusia ❤️to bardzo fajna kobietka i miło mi się z nią rozmawiało:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jurek50 napisał:

I jest to przyjazn w 100% bezinteresowna,na dobre i na zle.

Zastanawia mnie tylko to dlaczego mój pies bardziej się cieszy na widok mojego męża jak wraca po 15 minutach że sklepu niż na mój widok jak wracam po miesiącu z pracy w Niemczech O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jurek50 napisał:

I jest to przyjazn w 100% bezinteresowna,na dobre i na zle.

Tu gdzie jestem jest piękny i mądry pies. Jest uzupełnieniem wszystkiego tego czego mi tu brakuje. Mówią, że muzyka łagodzi obyczaje, a ja uważam , że  obecność psa łagodzi frustrację. Każdy powinien mieć psa w domu , kto ma ku temu warunki mieszkalne . 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Zastanawia mnie tylko to dlaczego mój pies bardziej się cieszy na widok mojego męża jak wraca po 15 minutach że sklepu niż na mój widok jak wracam po miesiącu z pracy w Niemczech O.o

Bo Twój mąż pachnie piwem i kiełbasą, a ty tylko niemieckimi proszkami:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po spotkaniu rodzinnym O.o

Chciałam się wymigac od tego, broniłam się rękami i nogami ale się nie dało. 

Lubię jak rodzina podopiecznego patrzy na mnie trochę jak na , dzikusa "z za wschodniej granicy :d

Uzyskałam pozytywna ocenę :zwyciezca:

Po tygodniu mojego pobytu tu syn stwierdził, że jestem zajefajna znaczy się tak dosłownie się nie wyraził ale powiedział, że doskonale sobie radzę i bardzo szybko wszystko ogarnęłam :d

Poprosił   przy okazji o mój numer telefonu :$ oczywiście w sprawie naszej dalszej współpracy chciałby się ze mną kontaktować O.o

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67 syn mojego podopiecznego poprosił o numer po godzinie rozmowy..... . Tylko że nie miało to żadnego podtekstu. Założył WhatApp grupę w której są wszystkie ważne osoby dla dziadka. Łącznie z dentysta który okazał się najbardziej interesów y i pisze mi najwięcej komplement ów. Mimo że widział mnie tylko raz. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elf napisał:

@Niezapominajka 67 syn mojego podopiecznego poprosił o numer po godzinie rozmowy..... . Tylko że nie miało to żadnego podtekstu. Założył WhatApp grupę w której są wszystkie ważne osoby dla dziadka. Łącznie z dentysta który okazał się najbardziej interesów y i pisze mi najwięcej komplement ów. Mimo że widział mnie tylko raz. 

Żartowałam oczywiście. Żadnego podtekstu to nie miało. Oni bardzo chcą, żebym się tu z kimś wymieniała. Nawet powiedzieli, że mogę sobie wymiany ustawić jak mi pasuje. Na wszystko się zgadzają :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elf napisał:

Moje obydwa psy jak wracam ze zlecenia podobnej glupawki dostają. A że mają kazde po około 50kg. Kończy się to na ogół na trawniku. 

Mój to jest podobny do mnie z charakteru najbardziej okazuje swoje uczucia jak już zostaniemy sami, przy innych udaje, że aż tak bardzo to się nie cieszy z mojego powrotu. Wstydliwy jest albo powściągliwy w okazywaniu uczuć :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...