Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Wenusia napisał:

Za duże rozmiary mają te fotki  

To może jeszcze białą zaserwuje a o bigosie nie wspomnę, chyba cały tydzień będę go jadła

Ciasto jutro zapodam jak będzie jeszcze

IMG_20210403_163429.jpg

Smakowicie wyglądają:d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sie pochwalic ,ze spotkanie z @Janeczka1963nie tylko doszlo do skutku ale przebieglo zgodnie z planem :oklaski:czyli bez zaklocen :oklaski:

Nawet kiepska pogoda nam w niczym nie przeszkodzila :oklaski:

Teraz juz moge mowic do @Janeczka1963 per Ty i ona do mnie tez :oklaski::zdrówko::dobrze::cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wenusia napisał:

Mniaaam a jak smakują  

Brakuje tylko Ćwikły z chrzanem... nie mogłam nigdzie dostać

Prosze jedna dla mnie odlozyc .Cwikle z chrzanem moge przywiezc  :)

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, geronimo napisał:

Becia, mogę Ci rekę podac jestem od sierpnia ubiegłego roku z 10 dniową przerwą.

Wracam 2 czerwca, To my jesteśmy długodystansowcy, inni to sztafetowcy

                                                  

Ty we wszystkim taki dlugodystansowiec jestes czy tylko w pracy ?:haha::trele:

Czesc :cmok:

Babka juz zjedzona ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Musze sie pochwalic ,ze spotkanie z @Janeczka1963nie tylko doszlo do skutku ale przebieglo zgodnie z planem :oklaski:czyli bez zaklocen :oklaski:

Nawet kiepska pogoda nam w niczym nie przeszkodzila :oklaski:

Teraz juz moge mowic do @Janeczka1963 per Ty i ona do mnie tez :oklaski::zdrówko::dobrze::cmok:

zgadza się, spotkanie bardzo owocne w miłej atmosferze :oklaski:przebiegło bez zakłóceń, zgodnie z planem :hura:i teraz możemy oficjalnie mówić sobie po imieniu :zdrówko:. Mam nadzieję że kiedyś jeszcze się spotkamy, tak jak liczę na spotkanie, w bliżej nieokreślonej przyszłości z koleżankami, które poznałam osobiście, jak i z tymi, które znam tylko z forum, a chciałabym poznać osobiście :love:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Janeczka1963 napisał:

zgadza się, spotkanie bardzo owocne w miłej atmosferze :oklaski:przebiegło bez zakłóceń, zgodnie z planem :hura:i teraz możemy oficjalnie mówić sobie po imieniu :zdrówko:. Mam nadzieję że kiedyś jeszcze się spotkamy, tak jak liczę na spotkanie, w bliżej nieokreślonej przyszłości z koleżankami, które poznałam osobiście, jak i z tymi, które znam tylko z forum, a chciałabym poznać osobiście :love:

Góra z górą się nie zejdzie ale człowiek z człowiekiem może  

Fajnie że się poznałyście z @Niezapominajka 67 , a mówiłam że żadna nie gryzie :hura:

Jest nas już trochę co się poznali w realu, co nie? @geronimo

@Niezapominajka 67

@Janeczka1963

@beatrix+

Ja bardzo miło Was wspominam ❤

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wenusia napisał:

Góra z górą się nie zejdzie ale człowiek z człowiekiem może  

Fajnie że się poznałyście z @Niezapominajka 67 , a mówiłam że żadna nie gryzie :hura:

Jest nas już trochę co się poznali w realu, co nie? @geronimo

@Niezapominajka 67

@Janeczka1963

@beatrix+

Ja bardzo miło Was wspominam ❤

To Ty juz prawie wszystkich piszacych forumowiczow znasz osobiscie :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wenusia napisał:

Góra z górą się nie zejdzie ale człowiek z człowiekiem może  

Fajnie że się poznałyście z @Niezapominajka 67 , a mówiłam że żadna nie gryzie :hura:

Jest nas już trochę co się poznali w realu, co nie? @geronimo

@Niezapominajka 67

@Janeczka1963

@beatrix+

Ja bardzo miło Was wspominam ❤

Fajnie się tak poznać w realu, teraz wiem z kim piszę, ja już poznałam 

@Wenusia

@beatrix+

@Niezapominajka 67

mam nadzieję na więcej znajomości forumowo osobistych:hura:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Czas wstawać opiekunki i opiekunowie, tak późno już a nie ma komu kawy :kawa: zapodać :dobrze:, no co jest, czyżby po świętach wszyscy się rozleniwili aż tak bardzo :mur:. Dobra, ja robię kawę :kawa::kawa::kawa: proszę bardzo,może teraz zapach trunku kogoś sprowadzi na forum :oklaski:. Co nie którzy mają bestię z północy, a ja chyba mam z południa, bo słoneczko :320_sun_with_face:wychodzi  :pi zapowiada się fajny dzień :hura:. Miłego wam życzę słoneczka :cmok:

 

20210306_133503.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie i zycze milego dnia bez wzgledu z ktorej strony mamy bestie jak to ladnie okreslila @Janeczka1963

Dzisiaj u mnie laby ciag dalszy :oklaski:

Obiad od wczoraj podojadamy wiec znowu dzisiaj mam spokoj od garow ,az szkoda tego miejsca zostawiac ;)

Kubeczek z kawa od @Janeczka1963w dlon i do kawowego stoliczka sie dosiadam :dyskusja::kawa2:

Spring April GIF by SpongeBob SquarePants

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

Witam wszystkich serdecznie i zycze milego dnia bez wzgledu z ktorej strony mamy bestie jak to ladnie okreslila @Janeczka1963

Dzisiaj u mnie laby ciag dalszy :oklaski:

Obiad od wczoraj podojadamy wiec znowu dzisiaj mam spokoj od garow ,az szkoda tego miejsca zostawiac ;)

Kubeczek z kawa od @Janeczka1963w dlon i do kawowego stoliczka sie dosiadam :dyskusja::kawa2:

Spring April GIF by SpongeBob SquarePants

witam moja droga, chyba ktoś nam pozazdrościł tego słoneczka :320_sun_with_face:, bo czarne chmury :332_cloud: nadciągnęły i zasłoniły piękne niebieskie niebo, a takie ładne było, amerykańskie :szydera:

20210314_083055.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...