Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Heidi napisał:

A... tak w ogóle, to dzień dobry świerszczom w ten piękny poranek i poetom co to wenę wczoraj do pisania zgubili. Dziś mamy kąpiel, więc bay, bay

Wena  weną  ale żeby jeszcze się chciało 'smarować ' :szydera:

Miłego dnia dla Ciebie również :hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Hi to tak jak ja, zachciało mi się oglądać Mam talent...Ja mam ale do leniuchowania :szydera: miłego również życzę :oklaski:

Kto by śmiał w tył zwrot  zrobić od takiego Pdp który z ręki jada :haha:

No właśnie :dobrze:

Pierwszy facet w moim życiu, który robi to o co go proszę i jeszcze z ręki jada :zwyciezca:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

No właśnie :dobrze:

Pierwszy facet w moim życiu, który robi to o co go proszę i jeszcze z ręki jada :zwyciezca:

Ciekawe co takiego mu obiecałaś że taki uległy jest :haha:

24 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Jak nie posmarujesz to nie pojedziesz :szydera:

Ale że Co...co sugerujesz @Niezapominajka 67 ko? Bo ja codziennie smaruje i tu i tam :papieros::szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Ciekawe co takiego mu obiecałaś że taki uległy jest :haha:

Ale że Co...co sugerujesz @Niezapominajka 67 ko? Bo ja codziennie smaruje i tu i tam :papieros::szydera:

Nic mu nie obiecałam to on cały czas mi coś obiecuje :szydera:

Smaruj, smaruj to może wreszcie ktoś Ci posmaruje O.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

Nic mu nie obiecałam to on cały czas mi coś obiecuje :szydera:

Smaruj, smaruj to może wreszcie ktoś Ci posmaruje O.o

Noo  noo   ja nieee  wiem  co kto komu  obiecuje , ale jedno wiem...okład  by mi się przydał taki hymm z dobrych i gorących dłoni :$:tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Noo  noo   ja nieee  wiem  co kto komu  obiecuje , ale jedno wiem...okład  by mi się przydał taki hymm z dobrych i gorących dłoni :$:tak2:

To dawaj do mnie :oklaski:

Dłonie mam  zawsze gorące, za to nogi zimne O.o

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Wena  weną  ale żeby jeszcze się chciało 'smarować ' :szydera:

Miłego dnia dla Ciebie również :hura:

Po rycynie idzie gładko  smarowanie :szydera:. Nawet nie będziesz musiała chcieć.  Samo się zrobi :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elf napisał:

@Janeczka1963 jak to wstało i śpi znów. Ile można??. Ja Pod zawiozlam na mszę nudy na tej mszy nawet nie śpiewają. Więc się wymigalam dyplomatycznie że idę do katolickiego popołudniu...

To też muszę  ukraść.  Mamusiu zanim do pl czas przyjdzie jechać,  to za kratki tu trafię.  Aferę kryminalną międzynarodową rozkręcę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, elf napisał:

@Janeczka1963 jak to wstało i śpi znów. Ile można??. Ja Pod zawiozlam na mszę nudy na tej mszy nawet nie śpiewają. Więc się wymigalam dyplomatycznie że idę do katolickiego popołudniu...

moja Pdp calutką noc spokojnie przesypia o 19:45 dostaje ostatnią tabletkę na spanie i do rana mam ją z głowy. Rano oporządzam ją podaję śniadanie i tabletki, trzeba ją karmić, po tabletkach zasypia siedząc przy stole, więc dlaczego mam ją męczyć i kazać jej siedzieć w kuchni, niech sobie chrapie wygodnie:szydera:, a ja mam czas żeby pójść do sklepu albo dla siebie :p

Moja jest niekumata, prawie że nie widzi, chodzi obijając się o wszystko po drodze, więc wolę jak leży, przynajmniej się nie potyka , radyjko jej cały dzień gra w pokoju

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Heidi napisał:

Poproszę tu   więcej  pomysłów  na dobre teksty względem POP  i ich reakcję:czytaj:.  

Muszę pomyśleć, daj mi czas na zastanowienie :d

Za to pomysł przejęty od rodziny dziadka mogę sprzedać. 

Fusy od kawy z ekspresu wykorzystują do urzyznianua ziemi w warzywniku :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wczoraj byliśmy nad jeziorem z obydwojgiem podopiecznych. Dziadkowi było za gorąco bo założył ocieplacze pod spodnie jak miałam przerwę. . Mówię do niego to chodź zdejmujemy.... Patrzy się na mnie i pyta "tak przy ludziach mam spodnie ściągać?" Ja mu na to... Może to ostatni moment by młode dziewczyny w bikini się obejrzały za tobą.. Pora to wykorzystać. Zaczął się śmiać i ciągnął spodnie. 

 

Apropo fusów.. U mnie nie tylko od kawy ale też od herbaty. A babcia zamiast wyrzucac resztki do Bio tone. To zabiera moje codziennie z kuchni ijak jakiś krecik zakopuje w różnych miejscach ogrodu. Zabawnie to wygląda Jak biega po ogrodzie z łopatka i patrzy gdzie dawno nie zakopywala 

Edytowane przez elf
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam popołudniowo wszystkich i każdego z osobna , kawusia :kawa: już zapodana i...czas zacząć druga pauzę przy świergoleniu  ptaszorków :szydera:

Dziękuję pięknie za przesympatyczne spotkanie @Janeczka1963 i w miłym towarzystwie spedzoną pauzę :love: mam ochotę na więcej :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Witam popołudniowo wszystkich i każdego z osobna , kawusia :kawa: już zapodana i...czas zacząć druga pauzę przy świergoleniu  ptaszorków :szydera:

Dziękuję pięknie za przesympatyczne spotkanie @Janeczka1963 i w miłym towarzystwie spedzoną pauzę :love: mam ochotę na więcej :oklaski:

Gdzie dziękuski dla mnie, że Ci, doniosłam "o tym, że koleżanka w tym samym mieście pracuje :)

Próbuje namówić mojego podopiecznego na kawę w miłym towarzystwie a w odpowiedzi słyszę tyłka u, u O.o

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Gdzie dziękuski dla mnie, że Ci, doniosłam "o tym, że koleżanka w tym samym mieście pracuje :)

Próbuje namówić mojego podopiecznego na kawę w miłym towarzystwie a w odpowiedzi słyszę tyłka u, u  O.o

No dobrze niech Ci będzie @Niezapominajka 67 dziękuję za 'donoszenie :szydera: co ja bym bez Ciebie zrobiła :cmok:

Ale że, ,,,Co twój Pdp  fasolkę jadł  czy jak ? Niech bąków  nie puszcza tylko kawunie  pije z Tobą :szydera:

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Nie ma kręcenia  ani głową  ani pupą  tylko sio  na spacer :haha:

Już byliśmy. Co Ty myślisz, że ja po pięć razy dziennie będę wkolo osiedla latała :kawa2::papieros:

Ja tu do pracy przyjechałam :p

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Witam popołudniowo wszystkich i każdego z osobna , kawusia :kawa: już zapodana i...czas zacząć druga pauzę przy świergoleniu  ptaszorków :szydera:

Dziękuję pięknie za przesympatyczne spotkanie @Janeczka1963 i w miłym towarzystwie spedzoną pauzę :love: mam ochotę na więcej :oklaski:

Mnie też było miło poznać @:769_heart:Wenusia:769_heart:super kobietę, dzięki za fajnie spędzony czas, na pewno będzie powtórka, bo czas tak szybko minął i już trzeba było wracać :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...