Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Kleopatra napisał:

Już mówię 6.70 euroO.o:d każdy pucharek tyle samo tylko różne kombinacje i dodatki

Ale niestety muszę 5 km do nich dojechać rowerem z powrotem trochę pod górkęO.o

O proszę a mówią, że w Niemczech drogo O.o

Z powrotem z górki to chyba dobrze bo po tych lodach rower by nie dał rady pod górkę :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

O proszę a mówią, że w Niemczech drogo O.o

Z powrotem z górki to chyba dobrze bo po tych lodach rower by nie dał rady pod górkę :szydera:

No niestety z powrotem pod górkę O.o no ale co się nie robi dla odrobiny przyjemnosci:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kleopatra napisał:

@Janeczka1963 chodz do nas ,wiem że jesteś.:d Nie gryziemy przynajmniej nie od razu:szydera:

dobra dobra, już idę, jak mnie wyczaiłaś? spryciula jedna:szydera::cmok:

Dzień dobry wieczór, tak chyba będzie najlepiej się przywitać :cześć:

images (23).jpg

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Bo ja na rowerze dogonisz? :d

Ty nie smiechaj tak z mojego rowera :szydera: to jest gute  Deutsche Fahrat z przerzutkami :szydera:dzis już je prawie opanowałam i nie jadę cały czas bez przerzucania :szydera: pod górkę już nie prowadzę go tylko jadę:oklaski:

Edytowane przez Kleopatra ?
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kleopatra napisał:

Ty nie smiechaj tak z mojego rowera :szydera: to jest gute  Deutsche Fahrat z przerzutkami :szydera:dzis już je prawie opanowałam i nie jadę cały czas bez przerzucania :szydera: pod górkę już nie prowadzę go tylko jadę:oklaski:

to zależy jaka górka duża, jeśli duża to ja nadal rower prowadzę a co mi tam, :szydera: w Rossdorf były ogromne górki, a teraz jestem po drugiej stronie Frankfurtu w Sulzbach, tu jest prosto albo malutkie góreczki, :p

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

to zależy jaka górka duża, jeśli duża to ja nadal rower prowadzę a co mi tam, :szydera: w Rossdorf były ogromne górki, a teraz jestem po drugiej stronie Frankfurtu w Sulzbach, tu jest prosto albo malutkie góreczki, :p

Ja się staram rozpędzić z górki a potem wyjeżdżam do pół następnej :szydera: i się przerzucam :donos: jakos idzie tylko wzrok szalony a włos rozwiany i chyba czerwona jak burak jestem:szydera:jestem.Ake co mi tam wszyscy samochodami mnie mijają więc nie widzą:szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleopatra napisał:

Ja się staram rozpędzić z górki a potem wyjeżdżam do pół następnej :szydera: i się przerzucam :donos: jakos idzie tylko wzrok szalony a włos rozwiany i chyba czerwona jak burak jestem:szydera:jestem.Ake co mi tam wszyscy samochodami mnie mijają więc nie widzą:szydera:

i dobrze, każdy sposób dobry, ja za stara jestem i mam respekt przed samochodami, co innego na ścieżce rowerowej, których w DE jest mnóstwo:oklaski:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi opcja z papierem toaletowy super . Właśnie powinien się skończyć do wyjazdu już głupia planowałam kupować tylko po co. Niech dziad się chusteczka podciera.... To tak. Apropo szefa szteli... 

A ja mam tutaj elektryka właściwie to go nie używałam bo wszędzie dupe autem wożę, ale dziś się przemoglam. Zarąbista sprawa. Pod górkę włączasz motor i ciągnie aż miło, byłam zaskoczona jaki to ma Power. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

i dobrze, każdy sposób dobry, ja za stara jestem i mam respekt przed samochodami, co innego na ścieżce rowerowej, których w DE jest mnóstwo:oklaski:

Oj to ja też ścieżką rowerową tym bardziej mnie nie wiedzą:szydera: oni mają klimę w samochodzie a ja wiatr we włosach:oklaski:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elf napisał:

@Heidi opcja z papierem toaletowy super . Właśnie powinien się skończyć do wyjazdu już głupia planowałam kupować tylko po co. Niech dziad się chusteczka podciera.... To tak. Apropo szefa szteli... 

A ja mam tutaj elektryka właściwie to go nie używałam bo wszędzie dupe autem wożę, ale dziś się przemoglam. Zarąbista sprawa. Pod górkę włączasz motor i ciągnie aż miło, byłam zaskoczona jaki to ma Power. 

To jest super sprawa, jedziesz i się nie męczysz,

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...