Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz jak znów skłamią znajdą kogoś. Są dziewczyny które uważają że wytrzymają w kazdych warunkach 2miesiace. Jak jeszcze powiedzą, że to tylko urlop a stała opiekunka wraca to dziewczyny przyjadą. Zostaw list dla poprzedniczki.  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, elf napisał:

Wiesz jak znów skłamią znajdą kogoś. Są dziewczyny które uważają że wytrzymają w kazdych warunkach 2miesiace. Jak jeszcze powiedzą, że to tylko urlop a stała opiekunka wraca to dziewczyny przyjadą. Zostaw list dla poprzedniczki.  

Firma już jest poinformowana, że ma kogoś szukać. Ja zjeżdżam tak jak było ustalone. Ze zmienniczka będę się widziała prawdopodobnie. Oni okłamią a potem ja oczami świece bo często tak jest, że kłamią mówiąc, że pani ta i ta żadnych problemów nie zgłaszała >:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

I oblana kawa :szydera:

A ja myślałam, że wreszcie kawa  ten jej heksowaty język wyparzy:haha:, ale może  innym razem:haha:, trochę jej jeszcze tych dni zostało.  Wierzę,  że  my się doczekamy tego wielkiego  wydarzenia:d.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

A ja myślałam, że wreszcie kawa  ten jej heksowaty język wyparzy:haha:, ale może  innym razem:haha:, trochę jej jeszcze tych dni zostało.  Wierzę,  że  my się doczekamy tego wielkiego  wydarzenia:d.  

Niedoczekanie nasze, ta @Kleopatra to twarda sztuka :oklaski:. Jęzor sobie co rano na ostrzałce do noży ostrzy O.o

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

Niedoczekanie nasze, ta @Kleopatra to twarda sztuka :oklaski:. Jęzor sobie co rano na ostrzałce do noży ostrzy O.o

:szydera: , A potem poprawia jego kondycję między szprycham karuzelę my robiąc.  Tar,  tak.... @Kleopatra to twarda sztuka:oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku ale mnie szef szteli wkurzył. Panisko sobie zazyczylo później przyjechać. Niby niewiele bo 3dni. Ale sam fakt że tak chce bo chce mnie wnerwia. Ja niby niespotykanie spokojny człowiek jestem ale czuję że muszę mu jakiś numer wywinąć.. Najpewniej zrobię to samo nastęnym razem.  Na razie firma nic nie wie  udam głupią że też nic nie wiem. Przy okazji przy rodzinie się poplacze że plany muszę zmienić i z córką zobaczyć się nie  będę mogła. Oni wrażliwi na temat dzieci.  A moja pociecha turaj studjuje więc żal jest szczery. No chyba że firma się nie zgodzi. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elf napisał:

Jejku ale mnie szef szteli wkurzył. Panisko sobie zazyczylo później przyjechać. Niby niewiele bo 3dni. Ale sam fakt że tak chce bo chce mnie wnerwia. Ja niby niespotykanie spokojny człowiek jestem ale czuję że muszę mu jakiś numer wywinąć.. Najpewniej zrobię to samo nastęnym razem.  Na razie firma nic nie wie  udam głupią że też nic nie wiem. Przy okazji przy rodzinie się poplacze że plany muszę zmienić i z córką zobaczyć się nie  będę mogła. Oni wrażliwi na temat dzieci.  A moja pociecha turaj studjuje więc żal jest szczery. No chyba że firma się nie zgodzi. 

Rycz  mała rycz.  Ile się da.  Każda łza to 5 Euro :d

Zmuennika zostaw bez papieru toaletowego i wiesz.... rycyna  jest dobra   dla  zdrowia:haha:

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Kleopatra napisał:

:p na lodach :oklaski: smak i  zmysły ostrze

IMG_20200620_141545979.jpg

Matusiu. Jaki  wypas.  

Ja dziś  pytam POP  jakie owoce kupić na niedzielę,  czy może truskawki? 

Ona mi, że tylko głupcy kupują  : truskawki, Maliny i inne ...kolorowe.  Są za drogie O.o. Nawet nie chce pomyśleć ile takie lody kosztują?  I jeszcze każdego dnia poprawka :szok:

Wracam do Pl . 2 hektary truskawek czekają na mnie do  jedzenia (do zrywania też:papieros:). 

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Heidi napisał:

Matusiu. Jaki  wypas.  

Ja dziś  pytam POP  jakie owoce kupić na niedzielę,  czy może truskawki? 

Ona mi, że tylko głupcy kupują  : truskawki, Maliny i inne ...kolorowe.  Są za drogie O.o. Nawet nie chce pomyśleć ile takie lody kosztują?  I jeszcze każdego dnia poprawka :szok:

Wracam do Pl . 2 hektary truskawek czekają na mnie do  jedzenia (do zrywania też:papieros:). 

 

 

Masz plantacje truskawek? :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Matusiu. Jaki  wypas.  

Ja dziś  pytam POP  jakie owoce kupić na niedzielę,  czy może truskawki? 

Ona mi, że tylko głupcy kupują  : truskawki, Maliny i inne ...kolorowe.  Są za drogie O.o. Nawet nie chce pomyśleć ile takie lody kosztują?  I jeszcze każdego dnia poprawka :szok:

Wracam do Pl . 2 hektary truskawek czekają na mnie do  jedzenia (do zrywania też:papieros:). 

 

 

Już mówię 6.70 euroO.o:d każdy pucharek tyle samo tylko różne kombinacje i dodatki

Ale niestety muszę 5 km do nich dojechać rowerem z powrotem trochę pod górkęO.o

Edytowane przez Kleopatra ?
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...