Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Funny napisał:

@Janeczka1963 @Wenusiakusicielki jedne :szydera:Ja tu nie piekę bo dla mnie samej mi się nie chce ,pdp.nie da rady wciągnąć i cukrzyk .Wiec linie utrzymujemy :szydera: 

Miałam podobnie w Bergisch, jęzor mi już przyrastał ze zgryzoty i prawie 3 miesiące nic nie pieklam oprócz naleśników

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam, poczytałam i wypadam ze wstydu :$

Nic nie upiekłam :$

Od czasu jak mnie jedna pdp wraz ze swoim małżonkiem, przeczołgali "z ciastem drożdżowym w firmie chałki, to nie piekę. Tak jedza jestem :d:p

Pieczenie nie należy do moich obowiązków i tego się trzymam :d

Tutaj gdzie jestem mam super sytuację, bo pdp nie lubi i nie wymaga ciasta do kawy, ja zresztą też. Wolę dobre czekoladki

Jak już tak napieklyscie to pozwolicie, że odkroje sobie po kawałeczku. Tak na spróbowanie . Smakowicie te wasze wypieki wyglądają

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Wpadłam, poczytałam i wypadam ze wstydu :$

Nic nie upiekłam :$

Od czasu jak mnie jedna pdp wraz ze swoim małżonkiem, przeczołgali "z ciastem drożdżowym w firmie chałki, to nie piekę. Tak jedza jestem :d:p

Pieczenie nie należy do moich obowiązków i tego się trzymam :d

Tutaj gdzie jestem mam super sytuację, bo pdp nie lubi i nie wymaga ciasta do kawy, ja zresztą też. Wolę dobre czekoladki

Jak już tak napieklyscie to pozwolicie, że odkroje sobie po kawałeczku. Tak na spróbowanie . Smakowicie te wasze wypieki wyglądają

Weszła, zjadła... Ta co woli czekoladki i tyyyyle ją widzieli

Edytowane przez Wenusia
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, [email protected] napisał:

Witam dzięki za przyjęcie do grupy mam na imię Aneta poszukuje pracy za granicą jako opiekunka osób starszych ☺️

Hejka, witamy :witam: w klubie  

Poniżej są ogłoszenia firm, można zaaplikować do tej która ci wpadnie w oko  

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji przy kawie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

no, ćwiartkę zamroziłam, na zaś :d

Tak mnie tu dziś nerwujecie, że idę se walnąć spaghetti i wiesz z czym @Janeczka1963? z tuńczykiem z puchy Mam też kapary i pomidory w puszce będzie to  moja wersja + pietrucha ,bazylia i pesssssto  a Wam niech slina dynda chyba że przylecicie jakoś do mnie :oklaski:zapraszam ......spać też jest gdzie

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Funny napisał:

Tak mnie tu dziś nerwujecie, że idę se walnąć spaghetti i wiesz z czym @Janeczka1963? z tuńczykiem z puchy Mam też kapary i pomidory w puszce będzie to  moja wersja + pietrucha ,bazylia i pesssssto  a Wam niech slina dynda chyba że przylecicie jakoś do mnie :oklaski:zapraszam ......spać też jest gdzie

a walnij sobie spagetti, ja jem tylko bolonese :p, więc cała porcja dla Ciebie :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

a walnij sobie spagetti, ja jem tylko bolonese :p, więc cała porcja dla Ciebie :szydera:

Może kiedyś Ci przygotuje jeśli będziesz chciała poczuć niebo w ustach .......a potem.........no cóż........potem  @Janeczka1963 z odrobiną czerwonego wina wytrawnego ,lekko korzennego drażniącego nasze kubki smakowe ,trzymanego krótko  między policzkiem a językiem będziemy pociskach pierdoły do rana  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Funny napisał:

Może kiedyś Ci przygotuje jeśli będziesz chciała poczuć niebo w ustach .......a potem.........no cóż........potem  @Janeczka1963 z odrobiną czerwonego wina wytrawnego ,lekko korzennego drażniącego nasze kubki smakowe ,trzymanego krótko  między policzkiem a językiem będziemy pociskach pierdoły do rana  

:oklaski::cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed snem się zdążę przywitać i pożegnać miło

To korzenne z nutą wanilii i czereśni  @Funny  jak na kubkach smakowych dreszczu dostarcza, to ja poproszę zostawić dla mych ust troszeczkę  

Tak by nie szukać daleko : z ciasta to najlepiej jednak sernik - nadzieja ma ze @beatrix+ upiecze niebawem

popkorn się skończył ... wiec wybacz @Wenusia uprażyć trzeba ponownie a tyle „fest” filmów jeszcze będzie razem do obejrzenia  

Naleśnikiem z nutellą nie pogardzę  @Niezapominajka 67 

 

dobrej nocy

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Funny napisał:

Co to się na tym świecie porobiło misie usta na różowo malują nie dziwota potem, że @waldiroom też czasem z czerwonymi startuje Dobranoc

Czerwień to kolor miłości w końcu- czemu się tu dziwić   

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, waldiroom napisał:

Przed snem się zdążę przywitać i pożegnać miło

To korzenne z nutą wanilii i czereśni  @Funny  jak na kubkach smakowych dreszczu dostarcza, to ja poproszę zostawić dla mych ust troszeczkę  

Tak by nie szukać daleko : z ciasta to najlepiej jednak sernik - nadzieja ma ze @beatrix+ upiecze niebawem

popkorn się skończył ... wiec wybacz @Wenusia uprażyć trzeba ponownie a tyle „fest” filmów jeszcze będzie razem do obejrzenia  

Naleśnikiem z nutellą nie pogardzę  @Niezapominajka 67 

 

dobrej nocy

Tak mi mów  

Czekam na tę jedną chwilę... aż mi chrupać będzie między zębami , a masło po brodzie  spływać będzie , wtedy seans będzie uważany za zaliczony, nawet gdyby byłby niedopasowany w me gusta, ,,, ale jego smak wszystko zagluszy, tylko pamiętaj @waldiroom żeby był gruby, aksamitny w dotyku i rozpływał się ten POPCORN w ustach

Ps. Fajnie że pamiętasz o nas

Edytowane przez Wenusia
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...