Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już właściwie  po pracy  jestem . Kto ma ochotę :telefon: to czekam bo mi się trochę nudzi :papieros:

Jutro za odkurzanie muszę się zabrać, bo te rozgrywki tyle czasu mi zajmują, że nie mam kiedy posprzątać ;)

Szkoda, że nie widzicie jak gram z pdp :$

Siedzimy przy stole,  naprzeciwko sobie w takim skupieniu jak Karpow i Kasparow rozgrywający partie szachów

Dzisiaj forów pdp nie dałam. W, trójkąty' nie miała żadnych szans, natomiast w planszowe był remis

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Funny napisał:

Ty uważnie patrzysz ja z uwagą czytam ,my we dwie w policji wystarczyłybyśmy na cały powiat

Tak jak w tym dowcipie o policjantach. Jeden umiał pisać, a drugi czytać

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Funny napisał:

Pierwsze dwa od lewicy nigdy nie miałam przy czym ten olej arganowy wczoraj w Lidlu kupiłam 2 euro z czymś muszę przetestować ,Isana w Rossmanie a Balnee (Dm)stosuje i jestem zadowolona ,to serum i tylko parę kropel na palce i potem na włosy. A ta druga focia to Garnier i prawie na końcówce jadę też jestem zadowolona ,zawsze miałam przesuszone włosy teraz już nie .Jak widać nie są to drogie kosmetyki .

IMG_20210317_183636892~2.jpg

IMG_20210317_183652213~2.jpg

Dzieks  

Fructis kiedyś używałam, też nie mogę narzekać bo fajny jest, ale nie mogę trafić, natomiast z Balea mam balsam do włosów i szampon i zbytnio nie jestem zadowolona, chodzi mi o rozczesywanie włosów... ( za to mam również balsam do ciała i krem do rąk, są rewelacyjne) ...bo chyba z Was wszystkich @Niezapominajka 67@Janeczka1963

@beatrix+

@Funny 

mam najdłuższe

Jest taka fajna odżywka po farbowaniu z Garniera" , mała biała buteleczka a ile przyjemności w dotyku  

Tych dwóch pierwszych nie znam, czy one są do spłukiwania? 

Jutro idę do Rossmana, niestety tu DM ki nie ma  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ja już właściwie  po pracy  jestem . Kto ma ochotę :telefon: to czekam bo mi się trochę nudzi :papieros:

Jutro za odkurzanie muszę się zabrać, bo te rozgrywki tyle czasu mi zajmują, że nie mam kiedy posprzątać ;)

Szkoda, że nie widzicie jak gram z pdp :$

Siedzimy przy stole,  naprzeciwko sobie w takim skupieniu jak Karpow i Kasparow rozgrywający partie szachów

Dzisiaj forów pdp nie dałam. W, trójkąty' nie miała żadnych szans, natomiast w planszowe był remis

Normalnie strach się bać  

Przy Tobie nie mam szans pewnie nawet w pokera czy w kuku

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Wenusia wyślij mi focie tej odżywki

Sorki to jest z Lorka"  

Nie dostaniesz tego nigdzie bo to jest w zestawie z farbą. 

Chociaż ostatnio i właśnie w DM ce w Bergisch... kupiłam sobie zapas bo były luzem wyłożone w kartoniku... Uwaga ⚠ takie malutkie na 3 płukania po 1,50 €

 

IMG_20210317_193910.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wenusia napisał:

Sorki to jest z Lorka"  

Nie dostaniesz tego nigdzie bo to jest w zestawie z farbą. 

Chociaż ostatnio i właśnie w DM ce w Bergisch... kupiłam sobie zapas bo były luzem wyłożone w kartoniku... Uwaga ⚠ takie malutkie na 3 płukania po 1,50 €

 

IMG_20210317_193910.jpg

Już jest moja

Nie będę chodziła elegancko ubrana przez tego covida, ale za to będę pachniała jak perfumeria i włosy będą mi lśniły

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jurek50 napisał:

Witam wszystkich i mam pytanie. Czy ktoś zna szczegóły planowanych w Niemczech od soboty zmian w kwestii wjazdu z Polski do Niemiec i odwrotnie??? Słyszałem ,ze maja być zaostrzone zasady wjazdu.

Wyjazdu do pracy czy jak ?a tak w ogóle cześćja zaklepuje sobie wyjazd na połowę kwietnia i kobita w firmie nic a nic.... ale to się często szybko zmienia .A gdzie to czytałeś ?Będę wracać do kraju za 2 tyg to powinnam coś wiedzieć wcześniej np.w tę sobotę ☺️

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...