Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry kochani ❤ 

Wczoraj odpuściłam seans forumowy, bo jeszcze po tym 'Grey-uuu' mnie trzyma :haha:

Nie wiem gdzie podział się @waldiroom, ale obiecanego popcornu nie przyniósł :$

Chyba musiał pomylić sale :tak2:

Iście piękne serduszko nasmyrsłaś tym paluchiem @Funny,  do rozgrzania go proponuje usta  

Kasyna zamknięte to @Niezapominajka 67 biznes z PDP kręci, no cóż kasa kasą, obowiązek obowiązkiem , przy pysznym adwokacie" można i w warcaby zagrać a geld " i tak na konto wpłynie :oklaski:

@Janeczka1963 jak zwykle uporządkowana, zawsze na czas kawkę zrobi i murmurando zanuci w kocim towarzystwie i pięknymi widoczkami zachęci do spacerów  

@agnieszkaa88 Nasza nowa koleżanka, skromniutko się wita, czuj się jak u siebie, fajnie że nas przybywa :hura:

A Becia @beatrix+ małymi kroczkami zdrowieje nam :oklaski:a  przy pomocy  przystojnych fizjoterapeutów szybko wróci do zdrowia i jeszcze nie jednym  ciachem nam podniebienie  posłodzi ❤ 

Oczywiście  pozdrawiam wszystkich buszujących w krzaczorach i zapraszam na kawusię

Tyle moich podsumowań, życzę pięknego dnia

 

IMG-20210306-WA0002.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry kochani ❤ 

Wczoraj odpuściłam seans forumowy, bo jeszcze po tym 'Grey-uuu' mnie trzyma :haha:

Nie wiem gdzie podział się @waldiroom, ale obiecanego popcornu nie przyniósł :$

Chyba musiał pomylić sale :tak2:

Iście piękne serduszko nasmyrsłaś tym paluchiem @Funny,  do rozgrzania go proponuje usta  

Kasyna zamknięte to @Niezapominajka 67 biznes z PDP kręci, no cóż kasa kasą, obowiązek obowiązkiem , przy pysznym adwokacie" można i w warcaby zagrać a geld " i tak na konto wpłynie :oklaski:

@Janeczka1963 jak zwykle uporządkowana, zawsze na czas kawkę zrobi i murmurando zanuci w kocim towarzystwie i pięknymi widoczkami zachęci do spacerów  

@agnieszkaa88 Nasza nowa koleżanka, skromniutko się wita, czuj się jak u siebie, fajnie że nas przybywa :hura:

A Becia @beatrix+ małymi kroczkami zdrowieje nam :oklaski:a  przy pomocy  przystojnych fizjoterapeutów szybko wróci do zdrowia i jeszcze nie jednym  ciachem nam podniebienie  posłodzi ❤ 

Oczywiście  pozdrawiam wszystkich buszujących w krzaczorach i zapraszam na kawusię

Tyle moich podsumowań, życzę pięknego dnia

 

IMG-20210306-WA0002.jpg

Pięknie nas podsumowałaś :oklaski:

Dzień dobry. Witam Wszystkich serdecznie. W Offenbach dzisiaj piękny słoneczny poranek, lazurowy błękit nieba, a na nim ani jednej chmurki. Ja ma już wolne :oklaski:

Wam życzę miłego niedzielnego odpoczynku i pięknej pogody, na zewnątrz i w sercach również ❤️

@Wenusia popraw się bo balwany już poszły w zapomnienie, teraz czas sięgnąć po słoneczne okulary i zrzucić wierzchnie okrycie :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Wenusia napisał:

Nie wiem gdzie podział się @waldiroom, ale obiecanego popcornu nie przyniósł :$

Niezłe podsumowanie ... dobrze kultywować pomysł @Funny 

Mikrowelle sie popsuło i popcornu - nie było, ale „co się odwlecze to nie uciecze”

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, geronimo napisał:

Siemata ludziska:cześć2:, na północy wieje jak w kieleckiem

Zimno, nocny szum morza uspokaja

Kawa ,faja, i o 10:55 do roboty:kawa:

Spokojnej niedzieli i dużo słońca

Hejka @geronimo  

Oj zazdraszczam tego szumu i widoku  

Tobie też życzę miłego dnia :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, waldiroom napisał:

Niezłe podsumowanie ... dobrze kultywować pomysł @Funny 

Mikrowelle sie popsuło i popcornu - nie było, ale „co się odwlecze to nie uciecze”

Ty mi tu nie obiecuj gruszek na wierzbie Szpaczku  

Mowa przełożona na czyny to jest dopiero wyczyn i nie każdego stać na to, ale wierze w Ciebie i choćby DHaeLem ale obiecaj że jeszcze go posmakuje

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Pięknie nas podsumowałaś :oklaski:

Dzień dobry. Witam Wszystkich serdecznie. W Offenbach dzisiaj piękny słoneczny poranek, lazurowy błękit nieba, a na nim ani jednej chmurki. Ja ma już wolne :oklaski:

Wam życzę miłego niedzielnego odpoczynku i pięknej pogody, na zewnątrz i w sercach również ❤️

@Wenusia popraw się bo balwany już poszły w zapomnienie, teraz czas sięgnąć po słoneczne okulary i zrzucić wierzchnie okrycie :oklaski:

U mnie mróz a wczoraj jeszcze śnieg był  

Roztapiam właśnie bałwanki

Dziękuję i wzajemnie, miłego dnia

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Wenusia napisał:

Dzisiaj wybieram się w gości, mam specjalną misję do wykonania  :oklaski:

Ale już teraz zostawię dla Was kochani kawałek ciacha  do popołudniowej kawki

Jeszcze raz życzę miłej nieRdzieli :hura:

 

 

IMG_20210307_104621.jpg

o dzięki za ciacho, pysznie wygląda i na pewno też tak smakuje :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wenusia napisał:

Dzisiaj wybieram się w gości, mam specjalną misję do wykonania  :oklaski:

Ale już teraz zostawię dla Was kochani kawałek ciacha  do popołudniowej kawki

Jeszcze raz życzę miłej nieRdzieli :hura:

 

 

IMG_20210307_104621.jpg

Mniamniusie musi być

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam ze spacerku,, kawę na tarasie wypiłam, cisteczkiem zagryzłam :oklaski:

Teraz lenistwa ciąg dalszy, może pójdę do pokoju trochę poleżeć Nie, to jest zły pomysł, wpadłam na lepszy, 

 wystawie buzię do słoneczka, może mnie, złapie  "

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wenusia napisał:

Ty mi tu nie obiecuj gruszek na wierzbie Szpaczku  

Mowa przełożona na czyny to jest dopiero wyczyn i nie każdego stać na to, ale wierze w Ciebie i choćby DHaeLem ale obiecaj że jeszcze go posmakuje

No jasne, a jakże by inaczej lecimy

 

AA6841EA-2DF4-4490-9484-FE776C8F069D.jpeg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Wróciłam ze spacerku,, kawę na tarasie wypiłam, cisteczkiem zagryzłam :oklaski:

Teraz lenistwa ciąg dalszy, może pójdę do pokoju trochę poleżeć Nie, to jest zły pomysł, wpadłam na lepszy, 

 wystawie buzię do słoneczka, może mnie, złapie  "

No widzisz to ja na odwrót : najpierw drzemka a później spacer ( rowerek oczywiście) troszkę zimno ale da się jakoś przeżyć : nie jechałem za szybko

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, waldiroom napisał:

No widzisz to ja na odwrót : najpierw drzemka a później spacer ( rowerek oczywiście) troszkę zimno ale da się jakoś przeżyć : nie jechałem za szybko

Reasumując , szanse na spotkanie są równe zeru, bo jak Ty śpisz, to ja spaceruje, a jak ja wygrzewam się na tarasie  to Ty przejażdżkę rowerową sobie urządzasz Dobrze, że nie jeździsz za szybko, bo ja wczoraj z wózkiem zaszarżowalam i o mało co, to bym musiała pdp z chodnika zbierać :$

Przeprosiłam za zaistniałą sytuację ale po trosze zwaliłam winę na wyrwę w chodniku

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...