Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Przesolilam dzisiaj szpinak do obiadu :$

Próbowałam go ratować dodając kolejna porcje jeszcze nie przyprawionego. Nie pomoglo :mur:

Dodałam słodkiej śmietany i też nie wiele smak się poprawił. Dalej za slony był O.o

W akcie desperacji dodałam łyżeczkę cukru. Odstawiłam żeby się przegryzł i o dziwo uratowałam ten szpinak od wywalenia i sobie zaoszczędziłam dodatkowej roboty :oklaski:

Nie ma się co martwić. Ja wczoraj zostawiłam klopsy na patelni. Z jednej strony nie mogły być czarne, więc je obkroiłam , zrobiłam nową formę. Otuliłam paskami szynki , podsmażyłam, wyszło pięknie:d.Teraz wiemy dlaczego nas tak uwielbiają: za kreatywność:zdrówko:. Gratulacje, ale sądzę , że koszulkę musisz przeprać , potu na niej i soli moc:haha:.Tak myślę, może z koszulki sól Tobie do gara spadała:szydera:. Sprawdź tylko ,czy zielony rant t'shirta masz :trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kleopatra napisał:

Jednak dobrze mnie znasz:szydera: nic dodać nic ująć

No tak, ale co Ci mogę zooferować ? Obrączkę na nodze już nosisz. Zostaje nam tyko kochankami zostać w tajemnicy przed światem. Garsonierę jakąś przygotować w innym parkuO.o. Za rączkę nie pochodzimy, ale za to skórę mogę Ci przetrzepać na szerokim łóżku 2 metry na 2 . Wystarczy? :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kleopatra napisał:

Dzień Dobry popołudniową porą :d Dziś wielkie zakupy były.W lodówce światełka juz nie widac:szydera:widac. Kupiłam kapustę szpiczasta . Zamierzam jutro ja ugotować.Ciekawa jestem czy w jakiś szczególny sposób ja przyprawiacie

W górne listki zawijam gołąbki. Tylko je sparzam gorąca woda. Resztę robię na ciepło i przyprawiam tak jak młoda kapustkę bo jest delikatna :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

No tak, ale co Ci mogę zooferować ? Obrączkę na nodze już nosisz. Zostaje nam tyko kochankami zostać w tajemnicy przed światem. Garsonierę jakąś przygotować w innym parkuO.o. Za rączkę nie pochodzimy, ale za to skórę mogę Ci przetrzepać na szerokim łóżku 2 metry na 2 . Wystarczy? :haha:

Nie oddam go za żadne skarby:szydera: nawet o tym nie myśl:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

W górne listki zawijam gołąbki. Tylko je sparzam gorąca woda. Resztę robię na ciepło i przyprawiam tak jak młoda kapustkę bo jest delikatna :)

To jest mala kapustka ale nigdy jej nie robiłam.Tak myślałam trzeba ją zrobić tak jak naszą

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kleopatra napisał:

To jest mala kapustka ale nigdy jej nie robiłam.Tak myślałam trzeba ją zrobić tak jak naszą

Są takie większe i takie malutkie. Rób tak jak nasza. Ja czasami dodaje na koniec słodkiej śmietany ale tylko odrobinkę bo i tak ta kapysta szpiczasta bardzo mi smakuje i bez śmietany. Slinka mi pociekła. Następnym razem muszę ją kupić i zrobić :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po kolacji i właściwie tylko czekam aż dziadek poczuje się zmęczony i do łóżka pójdzie. Ma czas do 20 30. 

Mam wolny dzień w czwartek to trochę poleniuchuje :oklaski:

Pierwszy raz mam do czynienie z takim pacjentem. Zdecydowałam, że nie przedłużam pobytu i nie wracam tu. Wkurzona jestem na maksa, na wszystko po kolei, chociaż jak zwykle nie wiadomo kto zawinił :mur:

Dokładnie chodzi o to, że jak przyjmuje ofertę do osoby, która mieszka sama w domu a rodzina blisko ale w innym domu to tak ma być. Przyjeżdżam a tu okazuje się, że rodzina mieszka w tym samym domu :przekleństwa:. Co mi z tego, że rodzina sympatyczna i pomocna jak ja znów czuję się oszukana :smutek:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie nawet to a może szczególnie, że nie widzę kto jest zalogowany na forum O.o

Podoba Wam się ta, inowacja "???? Mnie się bardzo nie podoba i prawdę mówiąc nie wiem o co chodzi. Przedtem jak było to widoczne to widziałam, czy osoba do której chciałam zadzwonić albo wysłać wiadomość prywatna jest w danej chwili na forum. Teraz muszę wchodzić na jej profil. :słabo:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Wkurza mnie nawet to a może szczególnie, że nie widzę kto jest zalogowany na forum O.o

Podoba Wam się ta, inowacja "???? Mnie się bardzo nie podoba i prawdę mówiąc nie wiem o co chodzi. Przedtem jak było to widoczne to widziałam, czy osoba do której chciałam zadzwonić albo wysłać wiadomość prywatna jest w danej chwili na forum. Teraz muszę wchodzić na jej profil. :słabo:

Prześpij się jutro bedzie lepiej:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi@Niezapominajka 67 ja nawet nie wiedziałam że można wiedzieć kto jest na forum. Nie wiedzialam ze można dzwonić. Ognie to chyba trochę nie kumata jestem.  A jeżeli chodzi o zlecenie. No cóż czasem tak bywa że n nie wszystko jest dokładnie takie samo. Ale chyba nie przychodzą na obiad do was?. Zresztą rodzina na początku jest zawsze miła z czasem się przyzwyczaja a potem traktują nas jak członka rodziny... Znaczy można też ponarzekac na nas. Ja mimo że nie jestem opiekunką z długim stażem to miałam to nieszczęście że podopieczni szybko się zabierali "za tęczowy most". I często zmieniłam pracę. Jednego czego nie cierpię to zazdrosnej żony. Chyba mi się szykuje coś takiego. Teraz jak z pod jeździmy na basen słyszę czasem odcinki typu "deine B......". I stwierdzam że mnie to zaczyna wkurwiac.  Jestem tylko "meine".... Nie czyjaś.To tak apropos  pracy.  Dodam że zamiennik jest przez ową żonę bardzo miłe widziany i jakby mógł toby babci w Żyć wlazł.  Ale chyba i tak tu wrócę zgodnie z powiedzenie co cię nie zabije to cie wzmocni . Zawsze to jakieś nowe doświadczenie 

Edytowane przez elf
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elf z dwója złego wolę zazdrosna żonę O.o

Miałam na jesień taka na jednym zleceniu i był tam zmiennik o którego o dziwo nie była zazdrosna :szydera:

Tu nie można dzwonić przez forum ale jak widziałam, że ktoś jest zalogowany to wiedziałam, że ma czas :)

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67 no właśnie też sie dziwię że zmiennik leniwy nawet podłogi nie zamiecie (sprzątaczka doniosła) słabo gotuję głównie gotowe sznycle i mielone. A i tak babcia doczekać się nie może kiedy wróci. Ale babcia dostała od niego taki bukiet z czerwonych róż na pożegnanie jak od kochanka, a teraz je suszy... Hihi  

Znaczy róże suszy nie zmienika.....ale co mi tam mnie się dobrze pracuje. Dzieci fajne podopieczny też. To że babcia czasem nafochana i gadać że mną nie chce to raczej jej problem nie mój 

Edytowane przez elf
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

love it tytus GIF

2 minuty temu, elf napisał:

@Niezapominajka 67 no właśnie też sie dziwię że zmiennik leniwy nawet podłogi nie zamiecie (sprzątaczka doniosła) słabo gotuję głównie gotowe sznycle i mielone. A i tak babcia doczekać się nie może kiedy wróci. Ale babcia dostała od niego taki bukiet z czerwonych róż na pożegnanie jak od kochanka, a teraz je suszy... Hihi  

Zna się facet na rzeczy :oklaski:

Co tam gotowanie i sprzatanie, co innego się liczy bardziej :haha:

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...